Banner
Namuose > Produktai >> API

GMP standartą migdolų rūgštis, USP EP standartas migdolų rūgšties milteliai

GMP standartą migdolų rūgštis, USP EP standartas migdolų rūgšties milteliai
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie migdolų rūgštis

Produkto pavadinimas: migdolų rūgštis

CAS Nr.: 490-64-2

EINECS Nr.: 210-277-1

Formulė: C8H8O3

Molekulinė masė: 152.14700

Grynumas: 99 %

Išvaizda: balti kristaliniai milteliai

Kitas vardas: Amygdalic rūgštis

Struktūrinė formulė

Mandelic acid.gif


Migdolų rūgštis įvedimas

Migdolų rūgštis yra aromatinių alfa hidroksi rūgšties su molekulinė formulė C6H5CH (OH) CO2H. Tai baltos kristalinės kietosios tai tirpsta vandenyje ir poliarinių organinių tirpiklių. Tai yra naudinga pirmtakas į įvairius narkotikų. Kadangi molekulės yra apibendrint, ji yra arba twoenantiomers, taip pat raceminis mišinys, žinomas kaip paramandelic rūgšties.


Migdolų rūgštis privalumai

Migdolų rūgštis turi ilgą istoriją naudoti medicinos bendruomenė kaip antibakterinis, ypač gydant šlapimo takų infekcijas. Jis taip pat buvo naudojamas kaip geriamasis antibiotikas, ir kaip sudėtinė dalis "cheminis veido žievelė", kartu su kitais alfa-hidroksi rūgštys (AHAs). Vaistai cyclandelate ir homatropine yra migdolų rūgšties esteriai.


Pristatymas ir pakuotė

Mandelic Acid.jpg

Mandelic Acid.jpg


Įmonė

Mandelic Acid.jpg

Mandelic Acid.jpgNaujasis Delis Fengzu biologinių Technology Co, Ltd yra viena iš profesinės Kinija gmp standartinis migdolų rūgštis, usp migdolų rūgšties, ep migdolų rūgšties milteliais gamintojai, viskas ko jums reikia Geriausi, kainos, ekologiški, 100 % grynas, gamta, GGP gamykloje gmp standartinis migdolų rūgštis, usp migdolų rūgštis, ep migdolų rūgšties miltelių, prašome nedvejodami susisiekite su mumis. Ir Sveiki atvykę į didmeninė prekyba urmu ir didelis kiekis gmp standartinis migdolų rūgšties, usp migdolų rūgšties, ep migdolų rūgšties milteliai iš mūsų.

Tyrimo