Banner
Namuose > Produktai >> API

Loratadinas

Loratadinas
LORATADINE COA
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Loratadine

Produkto pavadinimas: Loratadine

CAS numeris: 79794-75-5

Molekulinė formulė: C22H23CIN2O2

Molekulinė masė: 382,88

Išvaizda: balta arba pieno balta kristalinė pordė

Bandymas: 99%

Struktūrinė formulė

Loratadine.gif

Loratadino pristatymas

Loratadinas yra antihistamininis preparatas, kuris sumažina natūralaus cheminio histamino poveikį organizmui. Histaminas gali sukelti čiaudulio, niežėjimo, vandeningų akių ir sloga.


Loratadino privalumai

Loratadinas vartojamas gydyti čiaudulį, sloga, vandeningas akis, dilgėlinę, odos išbėrimą, niežulį ir kitus šalto ar alergijos simptomus.

Loratadinas taip pat vartojamas odos dilgėliams ir niežuliui gydyti žmonėms, sergantiems lėtinėmis odos reakcijomis.


Loratadino šalutinis poveikis

Gauti skubią medicininę pagalbą, jei turite alerginės reakcijos požymių: dilgėlinė; sunkus kvėpavimas; veido, lūpų, liežuvio ar gerklės patinimas.

Nustokite vartoti loratadiną ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jei turite: greitas ar netolygus širdies susitraukimų dažnis;


Pristatymas ir paketas

Loratadine


Įmonė

Loratadine Supplier

Loratadine Manufacturer


Xi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd yra viena iš profesionalių Kinijos GMP standartas Loratadine, USP Loratadine, EP Loratadine gamintojai, visiems jums reikia geriausių, kaina, ekologiškas, 100% grynas, gamtos ir GMP gamyklos GMP standartas Loratadine , USP Loratadine, EP Loratadine, prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmeninę ir didelio kiekio GMP standartą Loratadine, USP Loratadine, EP Loratadine iš mūsų.

Tyrimo