Banner
Namuose > Produktai >> API

Izotretinoino

Izotretinoino
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie izotretinoino
Produkto pavadinimas: izotretinoino
Anglų pavadinimas: Neovitaminaacid
Specifikacija: 99 %
Išvaizda: Gelsvi kristaliniai milteliai
Molekulinė formulė: C20H28O2
Molekulinė masė: 300.44
Molinė masė: 300.44 g/mol
CAS NUMERIS: 4759-48-2
Tiekėjas: FZBIOTECH
Struktūrinė formulė:
isotretinoin.png

Trumpas įvadas izotretinoino
Izotretinoino, taip pat žinomas kaip 13-cis-retino rūgšties (ir šnekamojoje kalboje nurodyti jos buvęs Firminės Accutane ar Roaccutane), yra vaistai, pirmiausiai naudojami gydyti sunkia spuogų. Retai, jis taip pat naudojamas siekiant užkirsti kelią tam tikrų odos vėžio (suragėjusių ląstelių karcinoma) ir kitų vėžio gydymui. Jis yra naudojamas gydyti harlequin tipo ichthyosis, dažniausiai mirtina odos liga ir lamellar ichthyosis. Ji yra retinoidais, tai reiškia, kad yra susijęs su vitamino A, ir yra randama mažais kiekiais natūraliai organizme. Jos izomeru, Tretinoinas, taip pat į vaistą spuogų.

Naudoja izotretinoino
Izotretinoino yra pirmiausia naudojamas sunkus cistinė spuogai ir spuogai, kurie neatsakė į kitas gydymo. Daugelis dermatologų taip pat remti jos naudojimą gydymo mažiau laipsnių spuogai, kad įrodyti atsparus į kitas gydymo, arba kuris gaminti, fizinių ar psichologinių randai. Izotretinoino nėra skirtas gydymui, brendimo spuogai ir nerekomenduojama vaikams iki 12 metų amžiaus.
Jis taip pat šiek tiek veiksmingas hidradenitis suppurativa ir kai kuriais atvejais sunkios acne Rosacea. Ji taip pat gali būti naudojamas padėti gydyti juokdarys ichthyosis, lamellar ichthyosis ir yra naudojamas siekiant palengvinti keratozių oda pergaminowa atvejais. Izotretinoino buvo naudojamas gydyti labai reta liga fibrodysplasia ossificans Progressiva informatikos. Jis taip pat naudojamas gydant neuroblastomos, nervų vėžio forma.

Poveikį izotretinoino
Izotretinoino gali nustoti ilgųjų kaulų augimo jaunų žmonių, kurie vis dar auga. Per anksti uždaryti epifizinėse gali atsirasti žmonių su vartojant rekomenduojamas dozes Accutane spuogai.
Izotretinoino yra žinoma, kad sukelti meibomian liaukų funkcijos sutrikimas, kuris sukelia nuolatinis keratokonjunktyvitas sicca (sausų akių). Problemų su meibomian ir seilių liaukų yra tikriausiai dėl neselektyvus egzokrininių liaukų ląstelių apoptozė. Sumažėjo naktinio matymo buvo pranešta, kad išlikti, kai kuriems žmonėms po izotretinoino gydymo nutraukimą.


Paketo & pristatymas

Curcumin.jpg

Curcumin.jpg


Įmonės įvaizdį

Curcumin.jpg

Curcumin.jpg

Tyrimo