Banner
Namuose > Produktai >> API

Klindamicinas

Klindamicinas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie klindamiciną

Produkto pavadinimas: Clindamycin

CAS numeris: 18323-44-9

Molekulinė formulė: C18H33ClN2O5S

Molekulinė masė: 424,98

Išvaizda: balta kristalinė tvarka

Bandymas: 99%

Struktūrinė formulė

Clindamycin.gif


Klindamicino įvedimas

Klindamicino hidrochloridas yra hidrohlorido druska druskos klindamicinu. Klindamicinas yra pusiau sintetinis antibiotikas, pagamintas 7 (S) -chloro pakaitomis, esančiomis pagrindinio junginio linomicino 7 (R) -hidroksilo grupėje.


Klindamicino privalumai

Klindamicinas yra skiriamas sunkių infekcijų, kurias sukelia jautrios anaerobinės bakterijos, gydymui. Klindamicinas taip pat yra vartojamas gydant sunkias infekcijas dėl jautrių streptokokų, pneumokokų ir stafilokokų. Jo naudojimas turėtų būti skiriamas alergiškiems penicilino pacientams ar kitiems pacientams, kuriems gydytojo nuomone, penicilinas yra netinkamas. Dėl kolito rizikos, kaip aprašyta DĖMESIO langelyje, prieš pasirinkdamas klindamiciną gydytojas turėtų apsvarstyti infekcijos pobūdį ir mažiau toksiškų alternatyvų (pvz., Eritromicino) tinkamumą.

Klindamicinas visų pirma vartojamas infekcinėms ligoms, kurias sukelia jautrios anaerobinės bakterijos, įskaitant kvėpavimo takų infekcijas, odos ir minkštųjų audinių infekcijas ir peritonitą. . Jis taip pat naudojamas gydyti kaulų ir sąnarių infekcijas, ypač tas, kurias sukelia Staphylococcus aureus. Klindamicino fosfato vietinis panaudojimas gali būti naudojamas gydyti lengvas ar vidutinio sunkumo spuogus.


Pristatymas ir paketas

Clindamycin


Įmonė

Clindamycin Supplier

Clindamycin ManufacturerXi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd yra viena iš profesionalių Kinijos gmp standarto clindamycin, usp clindamycin, ep clindamycin miltelių gamintojai, visiems jums reikia geriausia, kaina, ekologiškas, 100% grynas, gamta ir GMP gamyklos gmp standartas clindamycin, usp clindamycin, ep clindamycin milteliai, prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmeninę ir didelio kiekio gmp standartinę klindamiciną, usp klindamiciną, epindindicino miltelius iš mūsų.

Tyrimo