Banner
Namuose > Produktai >> API

Bifonazolas

Bifonazolas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Bifonazolo pagrindinė informacija

Produkto pavadinimas: Bifonazole

CAS numeris: 60628-96-8

Molekulinė formulė: C22H18N2

Molekulinė masė: 310,39

Išvaizda: balta arba pieno balta kristalinė pordė

Bandymas: 99%

Struktūrinė formulė

Bifonazole.gif

Bifonazolo nauda

Bifonazolas yra priešgrybelinis vaistas nuo imidazolo.

Bifonazolą „Bayer“ prekiauja prekių ženklu „Canespor“ tepalu.

Bifonazolas veikia dvigubai: blokuoja 24-metilendihidrolanosterolio transformaciją į desmetilsterolį kartu su HMG-CoA slopinimu. Tai leidžia fungicidines savybes prieš dermatofitus ir išskiria bifonazolą nuo kitų priešgrybelinių vaistų.

Bifonazolas žudo grybelius, kurie sukelia infekciją, trukdydami jų ląstelių membranoms. Jis veikia stabdydamas grybelius nuo ergosterolio, kuris yra esminė grybelių ląstelių membranų dalis. Ergosterolio gamybos sutrikimas sukelia gumbų atsiradimą grybelių ląstelių membranoje.

Grybų ląstelių membranos yra gyvybiškai svarbios jų išgyvenimui. Jie saugo nepageidaujamų medžiagų patekimą į ląsteles ir sustabdo ląstelių turinį. Kadangi bifonazolas ląstelių membranose atsiranda skylių, pagrindinės grybelių ląstelių sudedamosios dalys gali nutekėti. Tai naikina grybus ir gydo infekciją.


Pristatymas ir paketas

Bifonazole


Įmonė

Bifonazole Supplier

Bifonazole Manufacturer


Xi'an Fengzu Biological Technology Co, Ltd yra viena iš profesionalių Kinijos gmp standartinių bifonazolo, usp bifonazolo, ep bifonazolepowder gamintojų, visiems jums reikia geriausio, kainos, organinių, 100% gryno, gamtos ir GMP gamyklos gmp standartinės bifonazolo , usp bifonazolas, ep bifonazolepowder, prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmeninį didmeninį ir didelį kiekį gmp standartinio bifonazolo, bifonazolo, bifonazolepowder, iš mūsų.

Tyrimo