Banner
Namuose > Produktai >> API

Superoksido išskyrimas

Superoksido išskyrimas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie superoksido dezaktyvą
Produkto pavadinimas: Superoxide Dismutase
Kitas pavadinimas: SOD
Išvaizda: balti arba šviesiai mėlyni kristaliniai milteliai
Fermentų aktyvumas: 1000U / mg-8000U / mg
EB numeris: 1.15.1.1
Baltymų kiekis: 85%
CAS Nr .: 9054-89-1
EINECS: 232-943-0
Tiekėjas: FZBIOTECH

Trumpas Superoxide Dismutase įvadas
Superoksido dismutazė (SOD, EC 1.15.1.1) yra fermentas, kuris pakaitomis katalizuoja superoksido (O2) radikalo dismutaciją (arba dalijimąsi) į įprastą molekulinį deguonį (O2) arba vandenilio peroksidą (H2O2). Superoksidas susidaro kaip deguonies metabolizmo šalutinis produktas ir, jei jis nėra reguliuojamas, sukelia daugelio tipų ląstelių pažeidimus. Vandenilio peroksidas taip pat kenkia ir yra skaidomas kitų fermentų, tokių kaip katalazė. Taigi SOD yra svarbi antioksidacinė apsauga beveik visose gyvose ląstelėse, veikiančiose deguonimi. Viena išimtis yra Lactobacillus plantarum ir susiję laktobacilai, kurie naudoja skirtingą mechanizmą, kad būtų išvengta reakcijos (O2).

Superoksido dezaktyvavimo taikymas
Veikla
Superoksido dismutazė (SOD) turi stiprų priešuždegiminį poveikį. Pavyzdžiui, SOD yra labai veiksmingas lėtinio uždegimo kolitu gydymas. Gydymas SOD sumažina reaktyvaus deguonies rūšies susidarymą ir oksidacinį stresą, todėl slopina endotelio aktyvaciją ir rodo, kad faktorių, reguliuojančių adhezijos molekulės ekspresiją ir leukocitų endotelio sąveiką, moduliavimas. Todėl tokie antioksidantai gali būti svarbūs nauji gydymo būdai uždegiminės žarnų ligos gydymui.
Kosmetika
Superoksido dismutazė (SOD) gali sumažinti laisvųjų radikalų žalą odai, pavyzdžiui, sumažinti fibrozę po spinduliavimo krūties vėžiu. Tačiau tokio pobūdžio tyrimai turi būti laikomi preliminariais, nes tyrime nebuvo pakankamai kontroliuojamų, įskaitant atsitiktinės atrankos, dvigubo aklumo ar placebo trūkumą. Yra žinoma, kad superoksido dismutazė sukelia fibrozę, galbūt sukeldama miofibroblastus atgal į fibroblastus.
Komerciniai šaltiniai
Superoksido dismutazė (SOD) yra komerciškai gauta iš galvijų kepenų, krienų, kantalupų ir tam tikrų bakterijų fermentavimo, nors ji randama daugelyje gyvų formų įvairiose koncentracijose. Dėl terapinio tikslo SOD paprastai švirkščiamas vietoje. Nėra jokių įrodymų, kad nepageidaujamų SOD arba SOD turinčių maisto produktų nurijimas gali turėti bet kokį fiziologinį poveikį, nes visas nurijusis SOD yra suskirstytas į aminorūgštis prieš absorbuojant. Vis dėlto, nurijus į kviečių baltymus prisijungusį SOD, būtų galima pagerinti jo terapinį aktyvumą, bent jau teoriškai.


Pakuotė ir pristatymas

Superoxide Dismutase


Įmonės vaizdas

Superoxide Dismutase Supplier

Superoxide Dismutase Manufacturer

Tyrimo