banneer
Namuose > Produktai >> API

Superoksido dismutazė

Superoksido dismutazė
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie superoksido dismutazę
Produkto pavadinimas: Superoxide Dismutase
Kitas pavadinimas: SOD
Išvaizda: balti arba šviesiai mėlyni kristaliniai milteliai
Fermento aktyvumas: 1000U / mg-8000U / mg
EB numeris: 1.15.1.1
Baltymų kiekis: 85%
Cas Nr .: 9054-89-1
EINECS: 232-943-0
Tiekėjas: FZBIOTECH

Trumpas superoksido dismutazės vartojimas
Superoksido dismutazė (SOD, EC 1.15.1.1) yra fermentas, kuris pakaitomis katalizuoja superoksido (O2) radikalo dismutaciją (arba skaidymą) į įprastą molekulinį deguonį (O2) arba vandenilio peroksidą (H2O2). Superoksidas gaminamas kaip deguonies metabolizmo šalutinis produktas ir, jei jo nereguliuojama, sukelia daugelį ląstelių pažeidimų. Vandenilio peroksidas taip pat kenkia ir susilpnėja kitų fermentų, tokių kaip katalazė. Taigi, SOD yra svarbi antioksidacinė gynyba beveik visose gyvosiose ląstelėse, kuriose yra deguonies. Viena išimtis yra Lactobacillus plantarum ir su jais susiję laktobacilai, kurie naudoja kitą mechanizmą, kuris apsaugo žalą nuo reaktyviosios (O2).

Superoksido dismutazės taikymas
Veikla
Superoksido dismutazė (SOD) turi stiprų priešuždegiminį poveikį. Pavyzdžiui, SOD yra labai veiksmingas eksperimentinis lėtinio uždegimo kolitas gydymas. Gydymas SOD mažina reaktyviosios deguonies rūšies susidarymą ir oksidacinį stresą, todėl slopina endotelio aktyvavimą ir nurodo faktorių moduliavimą, kuris reguliuoja sukibimo molekulės ekspresiją ir leukocitų-endotelio sąveiką. Todėl tokie antioksidantai gali būti svarbūs nauji uždegiminės žarnos ligos gydymo būdai.
Kosmetika
Superoksido dismutazė (SOD) gali sumažinti laisvųjų radikalų pakenkimą odai, pavyzdžiui, siekiant sumažinti fibrozę po radiacijos krūties vėžiui. Tokio pobūdžio tyrimai turi būti laikomi tikrinamais, nes tyrime nebuvo tinkamos kontrolės, įskaitant atsitiktinių imčių, dvigubo blizgesio arba placebo stoką. Yra žinoma, kad superoksido dismutazė keičia fibrozę, galbūt per myofibroblastų grįžimą į fibroblastus.
Komerciniai šaltiniai
Superoksido dismutazė (SOD) yra parduodama iš galvijų kepenų, krienų, kantalupių ir fermentuojant tam tikras bakterijas, nors ji yra daugelyje skirtingų koncentracijų esančių gyvų formų. Terapiniu tikslu SOD paprastai yra švirkščiamas lokaliai. Nėra įrodymų, kad neapsaugotų SOD arba SOD turinčių maisto produktų nurijimas gali turėti bet kokį fiziologinį poveikį: kadangi visi suvartoti SOD suskaidomi į aminorūgštis prieš absorbuojant. Tačiau SOD praryjimas, susijęs su kviečių baltymų, bent teoriškai galėtų pagerinti savo terapinį aktyvumą.


Pakuotė ir pristatymas

Curcumin.jpg

Curcumin.jpg


Bendrovės vaizdas

Curcumin.jpg

Curcumin.jpg

Tyrimo