banneer
Namuose > Produktai >> Monomeras

Arbatos saponinų

Arbatos saponinų
COA arbatos saponinų miltelių
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie arbatos saponinų
Produkto pavadinimas: arbatos saponinų ir arbatos sėklų ekstraktas/Camellia sėklų ekstraktas
Lotyniškas pavadinimas: Camellia oleifera Abel
Originalus augalas: sėklos
Specifikacija: 60 %, 90 %
Išvaizda: Balta ir lengvi balti milteliai
Molekulinė masė: 200-1200
Molekulinė formulė: C57H90O26
Cheminis pavadinimas: saponinų
CAS NUMERIS: 8047-15-2
Tiekėjas: FZBIOTECH

Trumpas įvadas apie arbatos saponinų
Arbatos saponinų yra natūralus nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Arbatos saponinų yra glikozidų, kartaus, aštrūs, gali paskatinti gleivinių nosies, kad žmones čiaudėti. Grynas arbatos saponinų yra balti kristaliniai, lengvai sugeria drėgmę; Tai rodo akivaizdi rūgšties apgyvendinimo metilo raudona, sunku ištirpinama grynas metilo alkoholio, nėra ištirpinama eterio, acetono, benzeno organiniais tirpikliais, lengvai ištirpsta praskiestų metilo alkoholis, praskiestą etilo alkoholio ir ledinės acto rūgšties ir t.t.. Pridėti druskos rūgštimi, kad ištirpusio arbatos saponinų, arbatos saponinų nusės. Lydymosi temperatūra yra arbatos saponinų yra 224° c temperatūroje. Arbatos saponinų yra įrodyta, kad turėti funkcijas, mažėja uždegimas, palengvinti skausmą, kovos-wheeping ir kt. Šviesiai geltoni smulkūs milteliai yra plačiai naudojamas valymo agentai, vilna, trikotažas, medicina ir prekių gamybai.

Arbatos saponinų privalumai
Aukšto grynumo arbatos saponinų yra Neioniniai paviršiaus aktyvus agentas, kuris yra stiprus putojimas, emulsinimo, išsklaidyti ir sudrėkinti poveikis. ir putų poveikis neturi įtakos į hardwater. Be to, ji turi būti nepralaidumas, priešuždegiminis, analgetikas, priešvėžinių veikla, kuris buvo naudojamas medicinoje, maisto ir chemijos daliy agentais.
1.A geras emulsija, dispersija ir nuosavybė putų, kuri gali būti plačiai naudojamas žemės ūkyje, chemijos pramonės, medicinos, statybinių medžiagų, maisto ir kitoms pramonės šakoms, ploviklių, pesticidų, emulsiklis, diuretikai ir porodariai.
2. su nepralaidumas, priešuždegiminis, analgetikas, priešvėžinių veikla.
3. jis gali Komisija taip pat naudojamos žemės ūkyje, kaip gamtos pesticidų.


Paketo & pristatymas

Curcumin.jpg

Curcumin.jpg


Įmonės įvaizdį

Curcumin.jpg

Curcumin.jpg

Tyrimo