Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

Arbatos saponinas

Arbatos saponinas
Arbatos saponino miltelių COA
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė arbatos saponino informacija
Produkto pavadinimas: Arbatos saponinas / arbatos sėklų ekstraktas / Camellia sėklų ekstraktas
Lotynų kalba: Camellia oleifera Abel
Pradinis augalas: Sėklos
Specifikacija: 60%, 90%
Išvaizda: balta ir šviesiai balta milteliai
Molekulinė masė: 200-1200
Molekulinė formulė: C57H90O26
Cheminis pavadinimas: Saponinas
CAS Nr .: 8047-15-2
Tiekėjas: FZBIOTECH

Trumpas arbatos saponino įvadas
Arbata Saponinas yra natūrali nejoninė paviršinio aktyvumo medžiaga. Arbata Saponinas yra glikozidai, kartūs, aštrūs, gali paskatinti nosies gleivinę, kad žmonės galėtų čiaudėti. Gryna arbata saponinas yra baltas kristalas, lengvai absorbuojamas drėgmei; metilo raudonui būdinga rūgštinė savybė, kurią sunku ištirpinti gryname metilo alkoholyje, neištirpsta eteryje, acetone, benzeno organiniame tirpiklyje, lengvai ištirpinama praskiestame metilo alkoholyje, praskiestame etilo alkoholyje ir ledinėje acto rūgštyje ir kt. Vandenilio chlorido rūgštis į ištirpintą arbatos saponiną, arbatos saponinas nusėda. Arbatos saponino lydymosi temperatūra yra 224 ° C. Įrodyta, kad arbatos saponino funkcijos mažina uždegimą, mažina skausmą, anti-švokštimą ir pan. Šviesiai geltonos spalvos smulkūs milteliai plačiai naudojami gaminant valymo medžiagas, vilną, trikotažą, mediciną ir prekes.

Arbatos saponino privalumai
Aukštos grynos arbatos saponinas yra nejoninis paviršinio aktyvumo agentas, turintis stiprų putų, emulsinimo, dispergavimo ir drėkinimo poveikį. ir kietas vanduo neturi įtakos putų poveikiui. Be to, medikamentų, maisto ir dalijinių cheminių medžiagų, kaip agentų, paskirtis yra nepralaidumas, priešuždegiminiai, skausmą malšinantys vaistai.
1.Gera emulsija, dispersija ir putojimo savybė, kuri gali būti plačiai naudojama žemės ūkyje, chemijos pramonėje, medicinoje, statybinėse medžiagose, maisto ir kitose pramonės srityse plovikliams, pesticidams, emulsikliui, diuretikams ir pūtimo agentams.
2.Nepakankamumas, priešuždegiminiai, skausmą malšinantys, priešvėžiniai veiksmai.
3.Tai gali būti naudojami žemės ūkyje, kaip gamtiniai pesticidai.


Pakuotė ir pristatymas

Tea Saponin

Įmonės vaizdas


Tyrimo