Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

Arbata Saponinas

Arbata Saponinas
Arbatos saponino miltelių COA
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie arbatą Saponinas
Produkto pavadinimas: Arbatos saponinas / Arbatos sėklų ekstraktas / Kamelijos sėklų ekstraktas
Lotyniškas pavadinimas: Camellia oleifera Abel
Pradinis augalas: Sėkla
Specifikacija: 60%, 90%
Išvaizda: balti ir šviesiai balti milteliai
Molekulinė masė: 200–1200
Molekulinė formulė: C57H90O26
Cheminis pavadinimas: Saponinas
CAS Nr .: 8047-15-2
Tiekėjas: FZBIOTECH

Trumpas arbatos saponino įvadas
Arbata Saponinas yra natūrali nejoninė paviršiaus medžiaga. Arbata Saponinas yra glikozidai, kartaus, aštraus, gali stimuliuoti gleivinę nosį, kad žmonės čiaudėtų. Grynas arbatos saponinas yra balti kristalai, lengvai sugeria drėgmę; jis parodo akivaizdžią metilo raudonojo rūgšties savybę, sunkiai ištirpsta gryname metilo alkoholyje, netirpsta eteryje, acetone, benzeno organiniame tirpiklyje, lengvai tirpsta praskiestame metilo alkoholyje, praskiestame etilo alkoholyje ir lediniame acto rūgštyje ir kt. Vandenilio chlorido rūgštis ištirpęs arbatos saponinas, arbatos saponinas bus nusodinamas. Arbatos saponino lydymosi temperatūra yra 224 ° C. Įrodyta, kad arbata „Saponinas“ mažina uždegimą, malšina skausmą, apsaugo nuo šlifavimo ir kt. Šviesiai geltoni švelnūs milteliai yra plačiai naudojami valymo priemonių, vilnos, trikotažo, vaistų ir prekių gamyboje.

Arbatos saponino nauda
Labai grynas arbatos saponinas yra nejoninis paviršiaus aktyvus agentas, turintis stiprų putojimą, emulsinimą, dispergavimą ir drėkinimą. o putojimo efektui kietas vanduo įtakos neturi. Be to, tai buvo nepralaidumas, priešuždegiminis, analgezinis ir priešvėžinis aktyvumas, kuris buvo naudojamas medicinoje, maiste ir daugelyje chemikalų.
1.Tinkama emulsija, dispersija ir putojimo savybės, kurios gali būti plačiai naudojamos žemės ūkyje, chemijos pramonėje, medicinoje, statybinių medžiagų, maisto ir kitose pramonėse plovikliams, pesticidams, emulsikams, diuretikams ir pūtikliams gaminti.
2. Su nelaidžiu, priešuždegiminiu, analgetiniu ir priešvėžiniu veikimu.
3.Taip pat gali būti naudojamas žemės ūkyje kaip gamtos pesticidai.


Pakuotė ir pristatymas


Arbata Saponinas

Įmonės įvaizdisTyrimo