Banner
Namuose > Produktai >> API

"FZBIOTECH" birių aukšto kokybiško sūrių serija 98% Testolone / RAD 140 / CAS 1182367-47-0

COD RAD140
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė Testolone / RAD 140 informacija

Prekės pavadinimas: RAD140

Sinonimai: RAD140; 2-chlor-4 - [[(1R, 2S) -1- [5- (4-cianofenil) -1,3,4-oksadiazol-2-il] -2-hidroksipropil] amino] -3 -metilbenzonitrilas; Testolonas

Grynumas: 99%

Bandymas: HPLC

MF: C20H16ClN5O2

Lydymosi temperatūra: 81-82oC

Virimo taškas: 469,7oC esant 760 mmHg

Įvertinimas: Phamaceutical Įvertinimas

MW: 393.83

Išvaizda: balti smulkūs milteliai

CAS: 1182367-47-0

Tiekėjas: FZBIOTECH

Struktūrinė formulė:

1182367-47-0.png


Testolone / RAD 140 įvedimas

RAD140 yra nesteroidinis selektyvus androgenų receptorių moduliatorius arba SARM, kurį sukėlė 2005 m. Prasidėjusi vidinė vaistų atradimo programa. RAD140 parodė stiprų anabolinį aktyvumą raumenyse ir kauluose ikiklinikinių tyrimų metu ir baigė 28 dienų ikiklinikinių toksikologinių tyrimų tyrimus abiejose žiurkėse ir beždžiones. Dėl didelio anabolinio veiksmingumo, receptorių selektyvumo, stipriai veikiančios per burną ir ilgio pusinės eliminacijos periodo, mes manome, kad RAD140 turi klinikinį potencialą daugelyje indikacijų, kai yra naudinga raumenų masės ir (arba) kaulų tankio padidėjimas, pavyzdžiui, gydymas svorio sumažėjimas dėl vėžinės kacheksijos, raumenų silpnumo ir osteoporozės.


Testolone / RAD 140 pranašumai

Kartu su aukščiau aptartu testosterono poveikiu, Testolonas (RAD-140) taip pat turi kitą reikšmingą naudą. Patobulintas greitis, ištvermė ir ištvermė, kai atliekamas didelis intensyvumas, yra pagrindinė nauda, kurią rodo tyrimo bandymai su RAD įgyvendinimu. Dar viena didžiulė nauda, kurią rodo RAD tyrimai, yra greitas raumenų audinių išaugimas. Tyrimai taip pat parodė, kad RAD sudėtyje yra didesnis anabolinis poveikis nei testosterono.


Testolone / RAD 140 naudojimas

Akivaizdu, kad, kaip ir likusieji SARMS, testolone teikia labai geras galimybes tiems, kuriems yra raumenų išsekimo, sarkopenijos (su amžiumi susijusių raumenų nuostolių) ir androgeninių trūkumų. Skirtingai nuo anabolinių steroidų, kurie naudojami tiems patiems tikslams, pacientai galės pasinaudoti tokiu pat teigiamu poveikiu, vengdami daugelio nepageidaujamų reiškinių.

Logiškai, testolonas gali suteikti neįtikėtiną naudą sportininkui be žinomų šalutinių poveikių, atsiradusių vartojant anabolinius androgeninius steroidus. Konkrečiai, testolonas žymiai pagerins savo ištvermę ir atsigavimą, o tai dar labiau padidins raumenų masę ir stiprumą. Todėl RAD140 bus puikus priedas prie bet kokio ciklo rūšies, kur jis suteiks visas šias savybes be jokio papildomo šalutinio poveikio. Be to, jis gali būti sėkmingai naudojamas solo ilgą ciklo metu, nes jis nesukelia slopinimo.


Testolone / RAD 140 šalutinis poveikis

Vienas iš patraukliausių RAD140 ir visų SARMS aspektų yra nepageidaujamas poveikis, todėl šiais laikais jie tampa saugiausiais vaistų veiksmingumo didinimo vaistais (PED). Kaip minėta pirmiau, RAD140 nesukels slopinimo, taip pat nesukels jokių šalutinių poveikių, kurie paprastai būna susiję su steroidais. Be to, nepaisant to, kad vartojami žodiniai junginiai, SARMS nėra toksiški kepenims, taigi ir RAD140. Galiausiai testolonas nesikeičia su aromatazės fermentu, todėl, naudojant jį kaip atskirą PED, arba su kitais ne aromatinius junginius, nebus estrogeninio šalutinio poveikio.


Pristatymas ir saugojimas

Testolone.jpg

Testolone.jpg


Bendrovės vaizdas

RAD140.jpg

RAD 140.jpg

Tyrimo