Banner
Namuose > Produktai >> API

RNR

RNR
Parsisiųsti
Pokalbis dabar

Informacija apie

Ribonukleino rūgšties pagrindinė informacija
Produkto pavadinimas: Ribonukleino rūgštis
Kitas pavadinimas: RNA
Išvaizda: šviesiai geltonos spalvos milteliai
Molekulinė formulė: C32H37NO12
Specifikacija: 90% -95%
Įvertinimas: maistas ir medicina
CAS Nr. 63231-63-0
EINECS Nr .: 277-256-7
Tiekėjas: FZBIOTECH

Trumpas Ribonukleino rūgšties pristatymas
Ribonukleino rūgštis (RNR) yra visur esanti didelių biologinių molekulių šeima, kuri atlieka daugybę gyvybiškai svarbių vaidmenų genų kodavimui, dekodavimui, reguliavimui ir ekspresijai.
Kartu su DNR, RNR apima nukleorūgštis, kurios kartu su proteinais sudaro tris pagrindines makromolekules, būtinas visoms žinomoms gyvenimo formoms. Kaip ir DNR, RNR yra surenkama kaip nukleotidų grandinė, tačiau paprastai ji yra vienos eilės. Ląsteliniai organizmai perduoda genetinę informaciją (dažnai nurodant raides G, A, U ir C, kai nukleotidai yra guaninas, adeninas, uracilas ir citozinas), kurie nukreipia specifinių baltymų sintezę, o daugelis virusų koduoja jų genetinę informaciją. informacija, naudojant RNR genomą.
Kai kurios RNR molekulės atlieka aktyvų vaidmenį ląstelėse, katalizuodamos biologines reakcijas, kontroliuodamos genų ekspresiją, arba jautrindamos ir perduodamos atsakymus į ląstelių signalus. Vienas iš šių aktyvių procesų yra baltymų sintezė, universali funkcija, pagal kurią mRNR molekulės nukreipia baltymų surinkimą į ribosomas.


Pakuotė ir pristatymas

Ribonucleic acid

Įmonės vaizdas

Ribonucleic acid Supplier

Ribonucleic acid Manufacturer

Tyrimo