banneer
Namuose > Produktai >> API

RNR

RNR
Download
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Ribonukleino rūgštis
Produkto pavadinimas: Ribonukleino rūgštis
Kitas vardas: RNR
Išvaizda: Šviesiai geltonos spalvos milteliai
Molekulinė formulė: C32H37NO12
Specifikacijos: 90 %-95_%
Kategorija: Maisto ir medicinos
CAS NR.: 63231-63-0
EINECS NR.: 277-256-7
Tiekėjas: FZBIOTECH

Trumpas įvadas apie Ribonukleino rūgštis
Ribonukleino rūgštis (RNR) yra visur šeima didelės biologinės molekulės, kurios atlieka daug gyvybiškai svarbių vaidmenų kodavimo, dekodavimo, reglamentas, ir genų ekspresiją.
Kartu su DNR, RNR sudaro nukleino rūgštys, kurios kartu su baltymais, sudaro trys pagrindiniai makromolekulių esminis visos žinomos gyvybės formos. Kaip DNR, RNR yra surinktos kaip nukleotidų grandinėje, tačiau yra paprastai vieno daugiagyslis. Korinių organizmų naudoti RNR, RNR (iRNR) perduoti genetinę informaciją (dažnai notated naudojant raides G, A, U ir C guanino nukleotidų, adenino, uracilo ir citozinas) nukreipia specifinių baltymų sintezę, o daugelis virusų koduoti savo genetinę informaciją, naudodami RNR genomą.
Kai RNR molekulės atlikti aktyvų vaidmenį ląstelių katalizuoti biologinės reakcijos, reguliuodami genų ekspresiją, ar jutimo ir bendrauti atsakymai į ląstelinių signalai. Vienas iš šių aktyvius procesus yra universalus funkcija, pagal kurią iRNR molekulės tiesiogiai Asamblėja baltymų ribosomų baltymų sintezę.


Paketo & pristatymas


Curcumin.jpg

Curcumin.jpg


Įmonės įvaizdį

Curcumin.jpg

Curcumin.jpg

Tyrimo