Banner
Namuose > Produktai >> API

FZBIOTECH Bulk High Putiry Nootropic 99% Sunifiram / DM235 / CAS 314728-85-3

FZBIOTECH Bulk High Putiry Nootropic 99% Sunifiram / DM235 / CAS 314728-85-3
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė Sunifiramo infekcija (DM-235)

Prekės pavadinimas: Sunifiram

Kitas pavadinimas: DM-235

Sinonimai: piperazinas, 1-benzoil-4- (1-oksopropilas); SunifiraM; 1- (4-benzoil-1-piperazinil) -1-propanonas; 1-benzoil-4- (1-oksopropil) -piperazinas; - (4-benzoilpiperazin-1-il) propan-1-ono; 1-benzoil-4-propanoilpiperazino; Sunifiramo DM235

CAS: 314728-85-3

MF: C14H18N2O2

MW: 246.30492

Molinė masė: 246,304 g / mol

Tiekėjas: FZBIOTECH

Struktūrinė formulė:

Sunifiram.png


Sunifiramo įvedimas (DM-235)

Sunifiramas yra tyrimo ampasikas, kuris tampa labai populiarus tarp mokslininkų. Kaip ampakinas, jis veikia siekiant pagerinti AMPA glutamato receptorių gebėjimą. Sunifiram veikia skatindamas AMPA receptorių srovę, todėl gerina glutamato signalą. Manoma, kad tai yra pagrindinis veiksmo metodas, tačiau yra keletas kitų šio junginio naudojimo būdų.


Sunifiramo šalutiniai poveikiai ir nauda (DM-235)

Klinikinių tyrimų metu pacientai, kuriems buvo skiriamas AMPA antagonistas NBQX, o vėliau vartojo Sunifiram, padidino AMPA receptorių aktyvumą. AMPA receptoriai yra atsakingi už tai, kiek glutamato gaminama smegenyse.

Glutamatas yra galbūt svarbiausias smegenų neurotransmiteris, atsakingas už eksikatorinių transmisijų perdavimą, sinapsių jungčių susidarymą ir smegenų ląstelių išgyvenimo reguliavimą.

Glutamatas yra labai susijęs su smegenų metabolizmu, taip pat su sinapsiniu plastiškumu. Pernelyg mažai glutamato ir jūsų pažinimo gebėjimų bus labai sutrikdyta, dėl to sumažės dėmesio aprėptis, blogas gebėjimas mokytis informacijos ir sunku prisiminti.

Sunifiramas gali padėti atvirkščiai, didinant glutamato koncentraciją, todėl padidėja smegenų veikla. Ypač, kai prisiimate ilgą psichinės prievartos laikotarpį, pamatysite, kad "Sunifiram" lengviau prisiminti informaciją ir išmokti naujų koncepcijų.

Sunifiramas acetilcholino koncentraciją smegenyse veikia taip pat, kaip ir piracetamas, pramiratemas, aniracetamas, oksiracetamas ir kiti racetamo nootropiniai vaistai. Tyrimai parodė, kad Sunifiramo vartojimas yra cholinerginis, todėl tai sukelia daugiau šio neurotransmiterio išsiskyrimo.


Pristatymas ir saugojimas

Sunifiram.jpg

Sunifiram.jpg


Bendrovės vaizdas

Sunifiram.jpg

Sunifiram.jpg

Tyrimo