Banner
Namuose > Produktai >> API

Finasteride

Finasteride
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinis finasterido miltelių raukšlėjimas

Produkto pavadinimas: Finasteride milteliai

Prekiniai pavadinimai: Propecia, Proscar

Specifikacija: 99%

Išvaizda: balti arba beveik balti kristaliniai milteliai

Molekulinė formulė: C23H36N2O2

Molekulinė masė: 372,54g / mol

Cas numeris: 98319-26-7

Tiekėjas: FZBIOTECH

Struktūrinė formulė:

Finasteride.png


Finasteride miltelių įvedimas

Finasteridas yra antiandrogenas, veikiantis slopindamas II tipo 5-alfa reduktazę - fermentą, kuris testosteroną paverčia dihidrotestosteronu (DHT). Jis naudojamas gydant gerybinę prostatos hiperplaziją (BPH) mažomis dozėmis, o prostatos vėžiu - didesnėmis dozėmis. Jis taip pat skirtas vartoti kartu su gydymu doksazosinu, siekiant sumažinti simptominio BPH progresavimo riziką. Be to, daugelyje šalių ji yra užregistruota dėl androgenetinės alopecijos (vyrų nuplikimas).


Finasterido miltelių naudojimo būdai

Finasteridas naudojamas padidėjusios prostatos (gerybinės prostatos hiperplazijos ar BPH) susitraukimui suaugusiems vyrams. Jis gali būti vartojamas atskirai arba vartojamas kartu su kitais vaistais, siekiant sumažinti BPH simptomus, taip pat gali sumažinti operacijos poreikį.

Finasteridas gali pagerinti BPH simptomus ir suteikti naudą, pavyzdžiui, sumažėjusį norą šlapintis, geresnį šlapimo nutekėjimą mažiau įtempiant, mažiau jaučiant, kad šlapimo pūslė nėra visiškai ištuštinta, ir sumažėjusį šlapinimąsi naktį. Šis vaistas veikia mažindamas natūralaus kūno hormono (DHT), sukeliančio prostatos augimą, kiekį.


Finasterido miltelių šalutinis poveikis

Gali sumažėti seksualinės galimybės / noras. Kai kuriems vyrams šis vaistas gali sumažinti sekso metu išsiskiriančios spermos kiekį. Tai nekenksminga, tačiau kai kuriems vyrams tai tęsėsi net nutraukus gydymą. Finasteridas taip pat gali padidinti plaukų augimą. Jei kuris nors iš šių reiškinių išlieka ar sustiprėja, nedelsdami praneškite gydytojui arba vaistininkui.

Atminkite, kad gydytojas paskyrė šį vaistą, nes jis (ji) nusprendė, kad nauda jums yra didesnė už šalutinio poveikio riziką. Daugelis žmonių, vartojančių šį vaistą, neturi rimto šalutinio poveikio.

Nedelsdami pasakykite gydytojui, jei pasireiškia kuris nors iš šių mažai tikėtinų, bet rimtų šalutinių reiškinių: vienkartinė krūtis, spenelio išskyros, krūtų padidėjimas / jautrumas / skausmas, skausmas sėklidėse, nesugebėjimas šlapintis.


Pristatymas ir saugojimas


Finasterido milteliai


Įmonės įvaizdis


Finasterido miltelių tiekėjas

Finasteride miltelių gamintojas

Tyrimo