Banner
Namuose > Produktai >> Api

Finasterido milteliai

Finasterido milteliai
„FZBIOTECH“ produktų sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinis informavimas

produkto pavadinimas

Finasterido milteliai

Kitas vardas

Propecia, Proscar

Specifikacija

99%

Išvaizda

balti arba beveik balti kristaliniai milteliai

Molekulinė formulė

C23H36N2O2

Molekulinė masė

372.54

CAS Nr.

98319-26-7

EINECS Nr.

620-534-3

Standartinis

USP arba EP

Sertifikatai

ISO, Halal, FDA

Tiekėjas

FZBIOTECH

Pavyzdys

Pasiūlymas

Struktūrinė formulė

Finasteride.png


Įvadas

Finasteridas yra antiandrogenas, veikiantis slopindamas II tipo 5-alfa reduktazę, kuri testosteroną paverčia dihidrotestosteronu (DHT). Mažos dozės gali būti naudojamos gerybinei prostatos hiperplazijai (BPH) gydyti, o didelės dozės gali būti naudojamos prostatos vėžiui gydyti. . Taip pat įrodyta, kad gydymas doksazosinu kartu gali sumažinti BPH simptomų atsiradimo riziką. Be to, daugelyje šalių ji buvo užregistruota kaip androgenetinė alopecija (vyrų nuplikimas).


Panaudojimas

Finasteridas yra naudojamas siekiant sumažinti prostatos hipertrofiją (gerybinę prostatos hiperplaziją ar BPH) suaugusiems vyrams. Jis gali būti naudojamas atskirai arba kartu su kitais vaistais siekiant palengvinti BPH simptomus, taip pat gali sumažinti operacijos poreikį.

Finasteridas gali pagerinti BPH simptomus ir suteikti naudą, pavyzdžiui, sumažinti norą šlapintis, geresnį šlapimo nutekėjimą ir mažesnį krūvį, mažesnį šlapimo pūslės nepilną ištuštinimą ir sumažėjusį šlapinimąsi naktį. Vaistas veikia mažindamas natūralių kūno hormonų (DHT), sukeliančių prostatos augimą, kiekį. .


Finasterido miltelių bandymo ataskaita

COA of FinasterideTyrimo