Banner
Namuose > Produktai >> API

Finasteridas

Finasteridas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinis Finasterido miltelių infromavimas

Produkto pavadinimas: Finasterido milteliai

Prekiniai pavadinimai: Propecia, Proscar

Specifikacija: 99%

Išvaizda: balti arba balkšvi kristaliniai milteliai

Molekulinė formulė: C23H36N2O2

Molekulinė masė: 372,54 g / mol

CAS Nr .: 98319-26-7

Tiekėjas: FZBIOTECH

Struktūrinė formulė:

Finasteride.png


Finasterido miltelių įvedimas

Finasteridas yra antiandrogenas, kuris slopina II tipo 5-alfa reduktazę, fermentą, kuris testosteroną paverčia dihidrotestosteronu (DHT). Jis vartojamas kaip gerybinė prostatos hiperplazija (BPH) gydymas mažomis dozėmis ir prostatos vėžys didesnėmis dozėmis. Jis taip pat vartojamas kartu su doksazosino terapija, siekiant sumažinti simptominės BPH progresavimo riziką. Be to, jis yra registruotas daugelyje šalių androgenetinei alopecijai (vyrų modelio nuplikimas).


Finasterido miltelių naudojimas

Finasteridas naudojamas suaugusiems vyrams, kad sumažėtų padidėjusi prostata (gerybinė prostatos hiperplazija arba BPH). Jis gali būti vartojamas atskirai arba vartojamas kartu su kitais vaistais, siekiant sumažinti BPH simptomus ir taip pat sumažinti operacijos poreikį.

Finasteridas gali pagerinti BPH simptomus ir suteikti naudos, pavyzdžiui, sumažėjęs noras šlapintis, geresnis šlapimo srautas, mažesnis tempimas, mažiau jausmas, kad šlapimo pūslė nėra visiškai ištuštinta, ir sumažėjęs naktinis šlapinimasis. Šis vaistas mažina natūralaus kūno hormono (DHT) kiekį, kuris sukelia prostatos augimą.


Finasterido miltelių šalutinis poveikis

Gali pasireikšti sumažėjęs seksualinis gebėjimas. Kai kuriems vyrams šis vaistas gali sumažinti lytinių santykių metu išleistą spermą. Tai nekenksminga, tačiau kai kuriems vyrams net ir nutraukus gydymą tęsėsi. Finasteridas taip pat gali padidinti plaukų augimą. Jei kuris nors iš šių reiškinių išlieka arba pablogėja, nedelsdami praneškite gydytojui arba vaistininkui.

Atminkite, kad gydytojas paskyrė šį vaistą, nes jis nusprendė, kad nauda Jums yra didesnė už šalutinio poveikio riziką. Daugelis žmonių, vartojančių šį vaistą, neturi rimtų šalutinių poveikių.

Nedelsiant pasakykite gydytojui, jei pasireiškia bet kuris iš šių mažai tikėtinų, bet sunkių šalutinių reiškinių: vienkartinė krūties, spenelių išsiskyrimas, krūtų padidėjimas / jautrumas / skausmas, sėklidžių skausmas, nesugebėjimas šlapintis.


Pristatymas ir saugojimas

Finasteride Powder


Įmonės vaizdas

Finasteride Powder Supplier

Finasteride Powder Manufacturer

Tyrimo