Banner
Namuose > Produktai >> API

Sevelamero hidrochloridas

Sevelamero hidrochloridas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Sevelamero hidrochlorido pagrindinė infromacija

Produkto pavadinimas: Sevelamer Hydrochloride

Kitas pavadinimas: Renagel, Sevelamer HCl

CAS Nr .: 152751-57-0

Standartas: USP standartas

MF: (C3H7N) m (C3H5ClO) n (HCl) x

Išvaizda: balti kristaliniai milteliai

Tiekėjas: FZBIOTECH

Struktūrinė formulė:

Sevelamer HCL.png


Sevelamero hidrochlorido įvedimas

Sevelamero hidrochloridas yra poli (alilamino hidrochloridas), sujungtas su epichlorohidrinu, kuriame yra protonuotas keturiasdešimt procentų aminų. Jis chemiškai žinomas kaip poli (alilamino-N-N-diallil-1,3-diamino-hidroksipropano) hidrochloridas. Sevelamero hidrochloridas yra hidrofilinis, bet netirpus vandenyje.


Sevelamero hidrochlorido panaudojimas

Sevelameras yra skirtas mažinti didelio fosforo (fosfato) koncentraciją pacientams, kurie serga sunkia inkstų liga. Dializė pašalina šiek tiek fosfato iš kraujo, tačiau sunku pašalinti pakankamai, kad fosfatų kiekis būtų subalansuotas. Sumažėjęs fosfatų kiekis kraujyje gali padėti stiprinti kaulų stiprumą, užkirsti kelią nesaugiam mineralų susidarymui jūsų organizme ir galbūt sumažinti širdies ligų ir insultų riziką, kylančią dėl didelio fosfatų kiekio. Sevelameris veikia nuo dietos laikydamas fosfatą, kad jis galėtų išeiti iš jūsų kūno.


Sevelamero hidrochlorido šalutinis poveikis

Gali pasireikšti galvos skausmas, viduriavimas, skrandžio sutrikimai, pykinimas, vėmimas, kosulys, dujos ar vidurių užkietėjimas. Jei kuris nors iš šių reiškinių išlieka arba blogėja, nedelsdami pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Atminkite, kad gydytojas paskyrė šį vaistą, nes jis nusprendė, kad nauda Jums yra didesnė už šalutinio poveikio riziką. Daug žmonių, vartojančių šį vaistą, neturi rimtų šalutinių poveikių.


Pristatymas ir saugojimas

Sevelamer Hydrochloride


Įmonės vaizdas

Sevelamer Hydrochloride Supplier

Sevelamer Hydrochloride Manufacturer

Tyrimo