Banner
Namuose > Produktai >> API

Sevelamerio hidrochloridas

Sevelamerio hidrochloridas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinis Sevelamerio hidrochlorido prakaitavimas

Produkto pavadinimas: Sevelamer Hydrochloride

Kitas pavadinimas: Renagel, Sevelamer HCl

CAS Nr .: 152751-57-0

Standartas: USP standartas

MF: (C3H7N) m (C3H5ClO) n (HCl) x

Išvaizda: Balti kristaliniai milteliai

Tiekėjas: FZBIOTECH

Struktūrinė formulė:

„Sevelamer HCL.png“


Sevelamerio hidrochlorido įvedimas

Sevelamero hidrochloridas yra poli (alilamino hidrochloridas), susietas su epichlorohidrinu, kuriame keturiasdešimt procentų aminų yra protonuojami. Chemiškai jis žinomas kaip poli (alilamino-ko-N, N'-diallil-1,3-diamino2-hidroksipropano) hidrochloridas. Sevelamero hidrochloridas yra hidrofilinis, bet netirpus vandenyje.


„Sevelamer“ hidrochlorido naudojimo būdai

Sevelameras yra naudojamas mažinti padidėjusį fosforo (fosfato) kiekį kraujyje pacientams, kuriems dializuojama dėl sunkios inkstų ligos. Dializė pašalina iš jūsų kraujo šiek tiek fosfato, tačiau sunku pašalinti pakankamai, kad fosfatų kiekis būtų subalansuotas. Sumažėjęs fosfato kiekis kraujyje gali padėti išlaikyti jūsų kaulus tvirtus, užkirsti kelią nesaugiems mineralų kaupimuisi jūsų kūne ir galbūt sumažinti širdies ligų bei insultų, kuriuos gali sukelti didelis fosfatų kiekis, riziką. Sevelameras veikia laikydamasis fosfato iš dietos, kad galėtų ištekėti iš jūsų kūno.


Šalutinis „Sevelamer“ hidrochlorido poveikis

Gali atsirasti galvos skausmas, viduriavimas, skrandžio sutrikimai, pykinimas, vėmimas, kosulys, dujos ar vidurių užkietėjimas. Jei kuris nors iš šių reiškinių išlieka ar sustiprėja, nedelsdami pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Atminkite, kad gydytojas paskyrė šį vaistą, nes jis (ji) nusprendė, kad nauda jums yra didesnė už šalutinio poveikio riziką. Daugelis žmonių, vartojančių šį vaistą, neturi rimto šalutinio poveikio.


Pristatymas ir saugojimas


Sevelamerio hidrochloridas


Įmonės įvaizdis


„Sevelamer“ hidrochlorido tiekėjas

„Sevelamer“ hidrochlorido gamintojas

Tyrimo