Banner
Namuose > Produktai >> API

Linezolidas

Linezolidas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Linezolid miltelius

Produkto pavadinimas: Linezolid

Kitas vardas: Zyvox, Zyvoxid

Bandymo metodas: HPLC

Grynumas: ≥99%

Formulė: C16H20FN3O4

Molinė masė: 337,346 g / mol

CAS Nr .: 165800-03-3

Struktūrinė formulė:

Linezolid.png

Linezolido miltelių įvedimas

Linezolidas yra antibiotikas, naudojamas infekcijoms, kurias sukelia gramteigiamos bakterijos, atsparios kitiems antibiotikams, gydyti. Linezolidas veikia daugumą gramteigiamų bakterijų, sukeliančių ligas, įskaitant streptokokus, vankomicinui atsparius enterokokus (VRE) ir meticilinui atsparius Staphylococcus aureus (MRSA). Pagrindiniai naudojimo būdai yra odos infekcijos ir plaučių uždegimas, nors jie gali būti naudojami esant daugeliui kitų infekcijų, įskaitant vaistams atsparią tuberkuliozę. Jis vartojamas injekcijomis į veną arba per burną. Linezolidas priklauso oksazolidinonų grupės vaistams.


Linezolido miltelių naudojimo būdai

Pagrindinis linezolido vartojimas yra sunkių infekcijų, kurias sukelia gramteigiamos bakterijos, atsparios kitiems antibiotikams, gydymas; jo negalima vartoti prieš bakterijas, jautrias vaistams su siauresniu veikimo spektru, tokiems kaip penicilinai ir cefalosporinai. Tiek populiarioje spaudoje, tiek mokslinėje literatūroje linezolidas buvo vadinamas „rezerviniu antibiotiku“ - vienu, kuris turėtų būti vartojamas saikingai, kad jis liktų veiksmingas kaip paskutinės priemonės vaistas nuo galimai neginčijamų infekcijų.


Šalutinis Linezolid miltelių poveikis

Kadangi klinikiniai tyrimai atliekami labai skirtingomis sąlygomis, nepageidaujamų reakcijų dažnis, stebimas atliekant klinikinius vaisto tyrimus, negali būti tiesiogiai lyginamas su kito vaisto klinikinių tyrimų dažniu ir gali neatspindėti praktikoje stebimo dažnio.

ZYVOX kompozicijų saugumas buvo įvertintas 2046 suaugusiems pacientams, kurie dalyvavo septyniuose 3 fazės palyginamuoju būdu kontroliuojamuose klinikiniuose tyrimuose, kurie buvo gydomi iki 28 dienų.

25,4% pacientų, gydytų nuo nekomplikuotos odos ir odos struktūros infekcijų (uSSSI), gydytas ZYVOX ir 19,6% lyginamųjų pacientų patyrė bent vieną su vaistu susijusį nepageidaujamą reiškinį. Dėl visų kitų indikacijų 20,4% ZYVOX gydytų pacientų ir 14,3% palyginamųjų pacientų patyrė bent vieną su vaistu susijusį nepageidaujamą reiškinį.


Pristatymas ir saugojimas


Linezolido milteliai


Įmonės įvaizdis


Linezolid miltelių tiekėjas

„Linezolid“ miltelių gamintojas

Tyrimo