Banner
Namuose > Produktai >> API

Linezolidas

Linezolidas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė linzolido miltelių informacija

Produkto pavadinimas: Linezolid

Kitas pavadinimas: Zyvox, Zyvoxid

Bandymo metodas: HPLC

Grynumas: ≥99%

Formulė: C16H20FN3O4

Molinė masė: 337,346 g / mol

CAS Nr .: 165800-03-3

Struktūrinė formulė:

Linezolid.png

Linezolido miltelių įvedimas

Linezolidas yra antibiotikas, vartojamas gydant gramteigiamas bakterijas, kurios yra atsparios kitiems antibiotikams. Linezolidas veikia daugumą gramteigiamų bakterijų, kurios sukelia ligas, įskaitant streptokokus, vankomicinui atsparius enterokokus (VRE) ir meticilinui atsparų Staphylococcus aureus (MRSA). Pagrindinė paskirtis yra odos ir pneumonijos infekcijos, nors ji gali būti naudojama įvairioms kitoms infekcijoms, įskaitant atsparias tuberkuliozei. Jis vartojamas injekuojant į veną arba per burną. Linezolidas yra oksazolidinono vaistų grupės narys.


Linzolido miltelių naudojimas

Pagrindinis linzolido vartojimas yra sunkių infekcijų, kurias sukelia gramteigiamos bakterijos, kurios yra atsparios kitiems antibiotikams, gydymas; ji neturėtų būti naudojama prieš bakterijas, kurios yra jautrios vaistams, kurių aktyvumo spektras yra siauresnis, pvz., penicilinai ir cefalosporinai. Tiek populiarioje spaudoje, tiek mokslinėje literatūroje linzolidas buvo vadinamas „atsarginiu antibiotiku“, kuris turėtų būti vartojamas taupiai, kad jis išliktų veiksmingas kaip galutinis vaistas nuo potencialiai neįveikiamų infekcijų.


Linzolido miltelių šalutinis poveikis

Kadangi klinikiniai tyrimai atliekami labai skirtingomis sąlygomis, klinikinių tyrimų metu pastebėti nepageidaujamų reakcijų rodikliai negali būti tiesiogiai lyginami su kitų vaistų klinikinių tyrimų rodikliais ir gali neatitikti praktikoje pastebėtų normų.

ZYVOX preparatų saugumas buvo įvertintas 2046 suaugusiems pacientams, dalyvavusiems septyniuose 3 fazės lyginamojo gydymo klinikiniuose tyrimuose, kurie buvo gydomi iki 28 dienų.

25,4% pacientų, gydytų nesudėtingomis odos ir odos struktūros infekcijomis (uSSSI), 25,4 proc. Gydytų ZYVOX ir 19,6 proc. Visoms kitoms indikacijoms 20,4% gydytų ZYVOX ir 14,3% lyginamųjų gydytų pacientų patyrė bent vieną su narkotikais susijusį nepageidaujamą reiškinį.


Pristatymas ir saugojimas

Linezolid Powder


Įmonės vaizdas

Linezolid Powder Supplier

Linezolid Powder Manufacturer

Tyrimo