Banner
Namuose > Produktai >> API

Gefitinibas

Gefitinibas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Gefitinibo / ZD1839 pagrindinis gydymas

Produkto pavadinimas: Gefitinibas

Kitas pavadinimas: ZD1839, Iressa

Formulė: C22H24ClFN4O3

Lydymosi temperatūra: 194,0 ~ 198,0 ° C

Molinė masė: 446,902 g / mol

Kokybė: 99,0% min

Išvaizda: balti kristaliniai milteliai

CAS Nr .: 184475-35-2

Tiekėjas: FZBIOTECH

Struktūrinė formulė:

184475-35-2.png


Gefitinibo / ZD1839 įvedimas

Gefitinibas yra selektyvus epidermio augimo faktoriaus receptoriaus (EGFR) tirozino kinazės inhibitorius, kuris paprastai išreiškiamas fiziniu naviku, gautu iš epitelio šaltinio. EGFR tirozino kinazės aktyvumo slopinimas apsaugo nuo naviko augimo, metastazių ir angiogenezės ir padidina naviko ląstelių apoptozę Kūno gydymas, žmonės plačiai slopina ksenotransplantaciją nelygių pelių ląstelių, kilusių iš naviko augimo skyriaus, ir stiprina chemoterapiją, radioterapiją ir hormonų terapijos priešvėžinį aktyvumą. Klinikinių tyrimų metu patvirtinta, kad gefitinibas turi tikslinį anti - atsakas į metastazavusį ne smulkių ląstelių plaučių vėžį ir gali pakenkti simptomams, susijusiems su liga. Farmakokinetinės venų farmakokinetikos charakteristikos buvo skiriamos vaistui, o pasiskirstymas buvo didelis, o vidutinis šalinimo laikotarpis buvo 48 valandos.


Naudojamas Gefitinibas / ZD1839

Nedidelių ląstelių plaučių vėžio gydymas po kitų vėžio chemoterapinio gydymo nebuvo sėkmingas. Jis taip pat gali būti vartojamas kitomis gydytojo nustatytomis sąlygomis.

Gefitinibas yra vėžio chemoterapijos agentas. Jis veikia blokuodamas tam tikrą baltymą (fermentą, vadinamą tirozino kinaze). Tai padeda sustabdyti vėžio augimą ir plitimą.


Pristatymas ir saugojimas

Gefitinib ZD1839


Įmonės vaizdas

Gefitinib ZD1839 Supplier

Gefitinib ZD1839 Manufacturer

Tyrimo