Banner
Namuose > Produktai >> API

Deksmedetomidino hidrochloridas

Deksmedetomidino hidrochloridas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie deksmedetomidino HCL miltelius

Produkto pavadinimas: Dexmedetomidine HCL

Kitas pavadinimas: Precedex, 5 - [(1S) -1- (2,3-dimetilfenil) etil] -1H-imidazolo hidrochloridas

Molekulinė formulė: C13H16N2.HCl

Turinys: 99%

MW: 236,74048

Molinė masė: 200,28 g / mol

Kokybės standartas: USP

CAS Nr .: 145108-58-3

Struktūrinė formulė:

Deksmedetomidinas HCL.png

Deksmedetomidino HCL miltelių pristatymas

Deksmedetomidinas yra raminamasis vaistas, kurį naudoja intensyviosios terapijos skyriai ir anesteziologai. Tai gana neįprasta galimybė užtikrinti sedaciją nesukeliant kvėpavimo slopinimo. Kaip klonidinas, jis yra α 2-adrenerginių receptorių agonistas tam tikrose smegenų dalyse. Tai yra medetomidino S-enantiomeras, naudojamas veterinarijoje. Deksmedetomidino hidrochloridas taip pat naudojamas veterinarijoje, skirtas šunims ir katėms. Vaistą sukūrė „Orion Pharma“.


Deksmedetomidino HCL miltelių naudojimo būdai

Intensyviosios terapijos skyriaus sedacija

Deksmedetomidinas dažniausiai naudojamas intensyvios terapijos aplinkoje lengvam ar vidutiniam sedacijai. Nerekomenduojama ilgalaikės gilios sedacijos. Išskirtinis deksmedetomidino bruožas yra tas, kad jis, be migdomųjų, vaidina ir analgezines savybes, tačiau yra opioidų atsargus, todėl nėra susijęs su reikšminga kvėpavimo slopinimu (skirtingai nuo propofolio).

Procedūrinė sedacija

Deksmedetomidinas taip pat gali būti naudojamas kaip sedoanalgetikas procedūrinei sedacijai, pavyzdžiui, kolonoskopijos metu. Jis gali būti naudojamas kaip priedas su kitais raminančiaisiais, tokiais kaip benzodiazepinai, opioidai ir propofolis, siekiant sustiprinti sedaciją ir palaikyti hemodinaminį stabilumą mažinant kitų raminamųjų poreikį. Deksmedetomidinas taip pat naudojamas procedūrinei sedacijai vaikams.

Kiti

Deksmedetomidinas gali būti naudingas gydant neigiamą širdies ir kraujagyslių sistemos poveikį, atsirandantį dėl ūmaus amfetamino ir kokaino intoksikacijos bei perdozavimo.Šalutinis „Dexmedetomidine HCL“ miltelių poveikis

Absoliučių kontraindikacijų dėl deksmedetomidino vartojimo nėra. Deksmedetomidinas daro dvifazį poveikį kraujospūdžiui, nes sumažėjęs kraujospūdis stebimas esant mažesnei koncentracijai, o padidėjęs kraujospūdis - esant aukštesnei koncentracijai. Dėl periferinės α2 receptorių stimuliacijos greitas IV vartojimas arba boliusas buvo susijęs su lėtu širdies ritmu (bradikardija) ir mažu kraujospūdžiu (hipotenzija).


Pristatymas ir saugojimas


Deksmedetomidino hidrochloridas


Įmonės įvaizdis


Deksmedetomidino hidrochlorido tiekėjas

Deksmedetomidino hidrochlorido gamintojas

Tyrimo