Banner
Namuose > Produktai >> API

Deksmedetomidino hidrochloridas

Deksmedetomidino hidrochloridas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie deksmedetomidino HCL miltelius

Produkto pavadinimas: Deksmedetomidino HCL

Kitas pavadinimas: Precedeksas, 5 - [(1S) -1- (2,3-dimetilfenil) etil] -1H-imidazolo hidrochloridas

Molekulinė formulė: C13H16N2.HCl

Turinys: 99%

MW: 236,74048

Molinė masė: 200,28 g / mol

Qulity standartas: USP

CAS Nr .: 145108-58-3

Struktūrinė formulė:

Dexmedetomidine HCL.png

Deksmedetomidino HCL miltelių įvedimas

Deksmedetomidinas yra raminamieji vaistai, vartojami intensyviosios terapijos skyriuose ir anesteziologuose. Tai gana neįprastas gebėjimas užtikrinti sedaciją nesukeliant kvėpavimo slopinimo. Kaip ir klonidinas, tam tikros smegenų dalys yra α 2-adrenerginių receptorių agonistas. Tai medetomidino S-enantiomeras, naudojamas veterinarijoje. Deksmedetomidino hidrochloridas taip pat naudojamas veterinarijoje, skirtoje šunims ir katėms. Šį vaistą sukūrė Orion Pharma.


Deksmedetomidino HCL miltelių naudojimas

Intensyviosios terapijos vieneto sedacija

Deksmedetomidinas dažniausiai naudojamas intensyviosios terapijos nustatymuose lengvo ar vidutinio sunkumo sedacijai. Jis nerekomenduojamas ilgalaikiam giliam sedacijai. Unikalus deksmedetomidino bruožas yra tai, kad jis turi analgetinių savybių, be hipnotinio poveikio, bet yra taupantis opioidą, todėl jis nėra susijęs su reikšmingu kvėpavimo slopinimu (skirtingai nei propofolis).

Procedūrinė sedacija

Deksmedetomidinas taip pat gali būti vartojamas kaip sedoanalezija procedūrinei sedacijai, pvz., Kolonoskopijai. Jis gali būti naudojamas kaip papildomas preparatas su kitais raminamaisiais vaistais, tokiais kaip benzodiazepinai, opioidai ir propofolis, kad pagerintų sedaciją ir palaikytų hemodinaminį stabilumą mažinant kitų raminamųjų medžiagų poreikį. Deksmedetomidinas taip pat vartojamas procedūrinei sedacijai vaikams.

Kita

Deksmedetomidinas gali būti naudingas gydant ūminių amfetaminų ir kokaino apsinuodijimo ir perdozavimo neigiamus širdies ir kraujagyslių sutrikimus.Dexmedetomidin HCL miltelių šalutinis poveikis

Deksmedetomidino vartojimo nėra absoliučių kontraindikacijų. Deksmedetomidinas turi dvifazį poveikį kraujospūdžiui, sumažėjus kraujospūdžiui, esant mažesnėms koncentracijoms ir padidėjus kraujo spaudimui, esant didesnėms koncentracijoms. Greitas IV vartojimas arba boliusas buvo susijęs su lėtu širdies ritmu (bradikardija) ir žemu kraujo spaudimu (hipotenzija) dėl periferinės α2 receptorių stimuliacijos.


Pristatymas ir saugojimas

Dexmedetomidine Hydrochloride


Įmonės vaizdas

Dexmedetomidine Hydrochloride Supplier

Dexmedetomidine Hydrochloride Manufacturer

Tyrimo