Banner
Namuose > Produktai >> API

Glutationas Sumažintas

Glutationas Sumažintas
Glutationo (medicinos klasės) COA
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie sumažinto glutationo miltelius
Kitas pavadinimas: sumažintas glutationas, sumažėjęs glutationas, Deltathione
Molekulinė formulė: C10H17N3O6S
Molekulinis svoris: 307,323
Išvaizda : Baltas kristalinis milteliai
Lydymosi temperatūra: 182-192 ° C
Virimo temperatūra: 410,1ºC
Tankis: 1,441 g / cm3
Grynumas: 99%
CAS: 70-18-8
Struktūrinė formulė:
glutathione reduc.png
Sumažinto glutationo įvedimas
Tai antioksidantas, kuris neleidžia pažeisti svarbių ląstelių komponentų, kuriuos sukelia reaktyviosios deguonies rūšys, pvz., Laisvieji radikalai ir peroksidai.
Glutationas yra beveik išskirtinai jo sumažintoje formoje, nes fermentas, kuris grįžta iš oksiduotos formos, glutationo reduktazė, yra konstitutyviai aktyvus ir indukuojamas oksidaciniam stresui. Tiesą sakant, sumažinto glutationo ir oksiduoto glutationo santykis ląstelėse dažnai yra moksliškai naudojamas kaip ląstelių toksiškumo matas.


Sumažinto glutationo miltelių privalumai
1. Glutationas Sumažintas yra pagrindinis endogeninis antioksidantas, gaminamas ląstelių, tiesiogiai dalyvaujančių laisvųjų radikalų ir reaktyviųjų deguonies junginių neutralizavimo procese, taip pat išlaikant egzogeninius antioksidantus, tokius kaip C ir E vitaminai jų sumažintoje (aktyvioje) formoje.
2.Su tiesiogine konjugacija, ji detoksikuoja daugybę ksenobiotikų (svetimų junginių) ir kancerogenų, tiek organinių, tiek neorganinių. Tai apima sunkiuosius metalus, tokius kaip gyvsidabris, švinas ir arsenas.
3. Glutationas Sumažintas imuninės sistemos potencialas yra būtinas, pvz., (1) moduliuoti antigenų pateikimą limfocitams, tokiu būdu įtakojant citokinų gamybą ir atsako tipą (ląstelių ar humoralinį), (2) stiprinant limfocitų proliferaciją taip didinant atsako dydį, (3) didinant citotoksinių T ląstelių ir NK ląstelių žudymo aktyvumą ir (4) reguliuojant apoptozę, tokiu būdu palaikant imuninio atsako kontrolę.
4.Tai atlieka esminį vaidmenį daugelyje medžiagų apykaitos ir biocheminių reakcijų, tokių kaip DNR sintezė ir remontas, baltymų sintezė, prostaglandinų sintezė, aminorūgščių transportavimas ir fermentų aktyvinimas. Taigi, kiekviena kūno sistema gali būti paveikta glutationo sistemos, ypač imuninės sistemos, nervų sistemos, virškinimo sistemos ir plaučių būklės.


Pakuotė ir pristatymas

Reduced Glutathione

Įmonės vaizdas:

Reduced Glutathione Supplier

Reduced Glutathione Manufacturer


Tyrimo