Banner
Namuose > Produktai >> Augalinis aliejus >> Carrier Oil

Nakvišų aliejus privalumai Vakaro grūdų sėklų aliejus

Vakaro grūdų sėklų aliejus
FZBIOTECH naftos sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė vakaro primrozės aliejaus apsauga

Kilmė: Kinija, Australija

Ekstrahavimas: šalto spaudimo

Išvaizda: šviesiai geltonas skaidrus skystis

Augalų dalis: sėklos

Turinys: GLA 10%

CAS Nr .: 90028-66-3

EINECS Nr .: 289-859-2


Vakaro grūdų sėklų aliejaus pristatymas

Vakaro primrose sėklų aliejus yra spaudžiamas vakaro primrozės augalo Oenothera biennis sėklomis. Geltonos gėlės atviros tik vakare, todėl jų bendras pavadinimas. Vakarinis Primrose yra paplitęs laukinis augalas Šiaurės Amerikoje, Europoje ir Azijos dalyse. Šis augalas buvo naudojamas amerikiečiams ir ankstyviems gyventojams kaip maistinei pagalbai ir gydyti nuo tokių ligų, kaip gerklės, gerklės, hemorojus ir mėlynės. Vakaras Primrose taip pat buvo vartojamas medicinoje Europoje nuo XVII a. Per pastaruosius 20 metų šis aliejus vėl tapo populiarus dėl savo gydomųjų savybių ir dabar yra bendras maisto papildas.


Vakaro grūdų sėklų aliejaus panaudojimas

Vakaro primrose Alyvos maistas turi atminties, kad sukauptų, kraujo trombocitai koaguliuoja, mažina inkstų išsekimo procesą, slopina gemalų apsaugą, apsaugo odą, stiprina imunitetą, mažina vidurių užkietėjimą, slopina riebalų augimą ir tt, kai kurios farmakologinės funkcijos. Kai kurios šalys, pvz., Japonija, Jungtinės Valstijos ir prancūzai, įstatymu numato, kad į valgomąjį aliejų turi būti pridėta linolo rūgšties, linoleno rūgšties. Senieji žmonės ir vaiko maistas turi būti prijungti prie linolo rūgšties, linoleno rūgšties. Linolo rūgštis, α linoleno rūgštis tapo „žvaigždė“, kuri rūpinasi maistu 21 amžiuje.

Vakaro kepenų aliejus turi geresnę gydymo funkciją iki didelio kraujo riebalų, širdies ir kraujagyslių ligų, virusinės infekcijos, vėžio, diabeto, nutukimo ir pan.

Vakaro grubus aliejus vis dar naudojamas siekiant sumažinti svorį, maitinimą ir odos apsaugą.


Analizės sertifikatas

Vakaro primrose Oil.jpg

Pristatymas ir saugojimas

Pristatymas: Sea / Air Shipping & International Express

Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo

Pakuotė: 30ml / 50ml / 100ml: gintaro stiklo buteliai, 1kg / 5kg: aliuminio būgnas

25kg: plastikinis cilindras (30cm * 26cm * 42cm), 180 kg: įdegio geležies būgnas (56cm 2 * 90cm)

Sandėliavimas: Laikykite atokiau nuo stiprios šviesos ir šilumos.

Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

Evening Primrose Seed Oil.jpg

Pure Evening Primrose Oil.jpg


Srauto diagrama

Bulk Evening Primrose Oil.jpg


ĮmonėXi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos vakaro primrose sėklų aliejus, vakaro primrose naftos gamintojai, visiems jums reikia geriausių, kaina, organinių, 100% grynas, gamta, ir GMP gamyklos vakaro primrose sėklų aliejus vakaro primrose aliejus, prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmeninę didmeninę ir didelio kiekio vakaro primrose sėklų aliejų, vakaro primrose aliejų, vakaro primrose aliejų, geriausius vakarinius aliejus, organines vakaro primrose aliejus, gryno vakaro primrose aliejaus, vakaro primrose aliejaus glazūravimo aliejų.

Tyrimo