Banner
Namuose > Produktai >> API

Bimatoprostas

Bimatoprostas
Bimatoprostas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Bimatoprosto pagrindinė informacija

Išvaizda: balti arba beveik balti kristaliniai milteliai

Molekulinė formulė: C25H37NO4

Mol Svoris: 415,56600

CAS: 155206-00-1

Bandymas: 99%

Struktūrinė formulė

Bimatoprost.gif


Bimatoprosto įvedimas

Bimatoprostas yra milteliai, labai gerai tirpūs etilo alkoholyje ir metilo alkoholyje ir šiek tiek tirpsta vandenyje. Padidėjusio akies (akių hipertenzijos) ir atvirojo kampo glaukomos gydymas.


Bimatoprosto nauda

Bimatoprostas (parduodamas JAV, Kanadoje ir Europoje „Allergan“, pavadintas „Lumigan“) yra prostaglandinų analogas / provaistas, vartojamas vietiškai (kaip akių lašai), siekiant kontroliuoti glaukomos progresavimą ir akių hipertenzijos gydymą. Jis sumažina akispūdį (IOP), padidindamas vandeninio skysčio nutekėjimą iš akių. 2008 m. Gruodžio mėn. JAV maisto ir vaistų administracija (FDA) patvirtino, kad prailginti blakstienas; bimatoprosto kosmetinė kompozicija parduodama kaip „Latisse“. 2008–2011 m. bent trys atvejų serijos parodė, kad bimatoprostas gali sumažinti riebalinį (riebalinį) audinį.


Analizės sertifikatas

Bimatoprost.jpg

Pristatymas ir paketas

Bimatoprost powder.jpg

Bimatoprost.jpg

Įmonė

Xi'an Fengzu biologinių technologijų Co, Ltd yra viena iš profesionalių Kinijos ep standartas bimatoprosto, bimatoprosto gamintojas, bimatoprosto miltelių gamintojai, visiems jums reikia geriausio, kainos, organinių, 100% gryno, gamtos ir GMP gamyklos ep standartas bimatoprosto bimatoprosto gamintojas, bimatoprosto milteliai, prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmeninį didmeninį ir didelį kiekį standartinio bimatoprosto, bimatoprosto gamintojo, bimatoprosto miltelių iš mūsų.Tyrimo