banneer
Namuose > Produktai >> API

Natrio askorbatas

Natrio askorbatas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie natrio askorbatą
Produkto pavadinimas: Vitaminas C Kalcio askorbatas / natrio askorbatas
Aktyvios sudedamosios dalys: L-askorbo rūgšties natrio druska
Specifikacija: 99%
Bandymo metodas: HPLC
Išvaizda: balti kristaliniai milteliai
MF: C6H7NaO6
CAS: 134-03-2
EINECS: 205-126-1
Tiekėjas: FZBIOTECH
Struktūrinė formulė:
Natrio ascorbate.png

Trumpas natrio askorbato įvedimas
Natrio askorbatas yra svarbus maistinės priemonės, antioksidantų konservantas maisto pramonėje, kuris gali išlaikyti maisto spalvą, natūralų skonį, pratęsti galiojimo laiką. Dažniausiai naudojamas mėsos produktams, pieno produktams, gėrimams, konservuotoms ir tt.

Natrio askorbato naudojimas
Kaip maisto priedas, jis turi E numerį E301 ir yra naudojamas kaip antioksidantas ir rūgštingumo reguliatorius. Natrio askorbatas gali pakeisti aterosklerozinės ligos vystymąsi, padeda užkirsti kelią širdies smūgiui. Be to, natrio askorbatas vaidina svarbų vaidmenį šalinant lėtines ir ūmus infekcijas. Be to, jis laikomas priešvėžiniu vaistu. Natrio askorbatas sukelia citotoksinį poveikį daugybėje piktybinių ląstelių linijų, įskaitant melanomos ląsteles, kurios yra ypač jautrios.

Natrio askorbato šalutinis poveikis
Dažni šalutiniai poveikiai, kurie išlieka ar tampa sunkūs, naudojant natrio askorbatą, ypač injekcinio tirpalo pavidalu, yra deginimas, dilgčiojimas, skausmas ar patinimas injekcijos vietoje. Sunkios alerginės reakcijos yra bėrimas; niežulys; sunkus kvėpavimas; aviliai; sandarumas krūtinėje; burnos, veido, lūpų ar liežuvio patinimas; kaulų skausmas; raumenų silpnumas; sunkus ar nuolatinis viduriavimas; psichiniai ar nuotaikos pokyčiai.


Pakuotė ir pristatymas

Curcumin.jpg

Curcumin.jpg


Bendrovės vaizdas

Curcumin.jpg

Curcumin.jpg

Tyrimo