Banner
Namuose > Produktai >> API

Ropivakainas

Ropivakainas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Ropivakainą
Sinonimai: RopivacaineHcl, MesylateBase, Ropivacaine API, Naropine
Molekulinė formulė: C17H26N2O
Molekulinis svoris: 274,401
Išvaizda : Baltas kristalinis milteliai
Lydymosi temperatūra: 144 - 146ºC
Virimo temperatūra: 98 ° C (13,5018 mmHg)
Tankis: 0,95
Grynumas: 99%
CAS: 84057-95-4
Struktūrinė formulė:
Ropivacaine hydrochloride.png
Ropivakainas naudojamas
Dėl chirurginių procedūrų, darbo ir gimdymo ar trumpalaikio skausmo gydymo praradimo. Jis taip pat gali būti vartojamas kitomis gydytojo nustatytomis sąlygomis.
Ropivakainas yra vietinis anestetikas. Jis veikia blokuodamas nervų impulsus, kurie padeda nulupti sritį, todėl jaučiate mažiau skausmo.

Ropivakaino šalutinis poveikis
Nepageidaujamos reakcijos (ADR) yra retos, kai jos vartojamos teisingai. Dauguma nepageidaujamų reakcijų yra susiję su vartojimu (dėl sisteminio poveikio) arba anestezijos farmakologiniu poveikiu, tačiau alerginės reakcijos gali pasireikšti retai.
Sisteminis pernelyg didelis ropivakaino kiekis daugiausia sukelia centrinę nervų sistemą (CNS) ir širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimus. CNS poveikis dažniausiai pasireiškia esant mažesnėms kraujo plazmos koncentracijoms ir papildomiems širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimams esant didesnei koncentracijai, nors širdies ir kraujagyslių kolapsas taip pat gali pasireikšti mažai koncentracijos. Poveikis CNS gali būti CNS sužadinimas (nervingumas, dilgčiojimas aplink burną, spengimas ausyse, drebulys, galvos svaigimas, neryškus matymas, traukuliai, po to - depresija (sąmonės netekimas), kvėpavimo slopinimas ir apnėja). Širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimai yra hipotenzija, bradikardija, aritmija ir (arba) širdies sustojimas - kai kurie iš jų gali būti dėl hipoksemijos, atsiradusios dėl kvėpavimo slopinimo.

Pristatymas ir saugojimas

Ropivacaine


Įmonės vaizdas

Ropivacaine Supplier

Ropivacaine Manufacturer


Tyrimo