Banner
Namuose > Produktai >> API

Prokainas

Prokainas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Mišinius prokainui
Molekulinė formulė: C13H20N2O2
Sinonimai: 2-diethylaminoethyl-4-aminobenzoato; Rita, prokainas hidrochloridas
IŠVAIZDA: baltai kristaliniai milteliai
Lydymosi taškas: 61ºC
Molekulinis svoris: 236.31
Virimo taškas: 373.6ºC 760 mm Hg
Tankis: 1.077 g/cm3
Grynumas: 99 %
CAS:59-46-1
Struktūrinė formulė:
procaine hcl.png
Įvadas, prokainas
Dėl prekės pavadinimas yra Novocain, kai kuriuose regionuose, visur prokainas vadinama bendrine Rita. Jis veikia daugiausia kaip natrio kanalų blokatorius. Šiandien jis yra naudojamas terapiškai kai kuriose šalyse dėl savo sympatholytic, anti-uždegiminių, perfuzijos gerinančių ir nuotaikos didinimo poveikis.
Prokainas pirmą kartą buvo susintetintas 1905 m., netrukus po amilokainas. Jį sukūrė vokiečių chemikas Alfred Einhorn, kuris davė cheminės medžiagos prekinis Rita, iš lotynų kalbos lap-(tai reiškia, "nauja") ir - caine, bendras užbaigei alkaloidai, naudojami kaip anestetikai. Medicinoje naudojami pradėjo plisti chirurgas Heinrich Braun. Prieš atidarydami amilokainas ir prokainas, kokaino buvo dažniausiai naudojamas vietinis anestetikas. [taisyti] Einhorn norėjo savo naują atradimą amputacijų, bet chirurgai pageidaujamą narkoze naudoti. Stomatologai, tačiau atrodė labai naudinga.

Neigiamo poveikio prokainas
Taikymo prokainas sukelia neuronų aktyvumą depresija. Depresija sukelia nervų sistemos tapti itin jautrūs, gaminančių nerimas ir drebulys, vedantis iki sunkaus nepilnametis traukulius. Tyrimai su gyvūnais parodė, prokainas, dopamino ir ne serotonino kiekį smegenyse padidėjo naudojimas. Kitų problemų gali kilti dėl skirtingo atskirų toleranciją prokainas dozė. Nervingumas, galvos svaigimas gali atsirasti centrinės nervų sistemos, kurios gali sukelti kvėpavimo nepakankamumą, jei overdosed sužadinimas. Prokainas taip pat gali sukelti susilpnėjus miokardo vedantis į širdies sustojimas.

Laivybos & saugojimo

Procaine


Įmonės įvaizdį

Procaine Supplier

Procaine ManufacturerTyrimo