Banner
Namuose > Produktai >> API

Mildronatas

Mildronatas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Mildronatą

Produkto pavadinimas: Mildronatas

Molekulinė formulė: C6H14N2O2

CAS Nr .: 76144-81-5

Grynumas: 99%

Sinonimai: 3- (2,2,2-trimetilhidrazinas) propionatas; 2- (2-karboksietil) -1,1,1-trimetilhidrazino hidroksido vidinė druska

Molekulinė masė: 146,19

Įvertinimo standartas: medicinos laipsnis

Naudojimas: gyvūninės kilmės vaistai

Struktūrinė formulė:

76144-81-5.png

Mildronato pristatymas

„Meldonium“ (INN), prekiaujanti kaip „Mildronate“, yra ribotos rinkos farmacija, kurią 1970 m. Sukūrė Latvijos organinės sintezės instituto (SSRS) Ivars Kalvi ir daugiausia gamina Latvijos Grindeks ir keletas generinių gamintojų. Jis platinamas Rytų Europos šalyse kaip vaistas nuo išemijos.

Nuo 2016 m. Sausio 1 d. Pasaulio antidopingo agentūros (WADA) medžiagų, kurias sportininkai uždraudė naudoti, sąraše. Tačiau yra diskusijų dėl jo naudojimo kaip sportinio veikimo stiprintojo. Yra žinoma, kad kai kurie sportininkai jį naudojo prieš juos uždraudžiant. Šiuo metu tai neplanuota JAV.


Mildronato panaudojimas

Meldonį galima vartoti vainikinių arterijų ligai gydyti. Šios širdies problemos kartais gali sukelti išemiją, būklę, kai per mažai kraujo teka į organizmo organus, ypač širdį. Kadangi manoma, kad šis vaistas išplėsta arterijas, jis padeda padidinti kraujo tekėjimą ir didina deguonies srautą visame kūne. Be to, nustatyta, kad meldoniumas sukelia prieštraukulinį ir antipypnatinį poveikį, apimantį alfa 2-adrenerginius receptorius ir nuo azoto oksido priklausomus mechanizmus. Apibendrinant, tai rodo, kad ūminėmis dozėmis gautas meldoniumas gali būti naudingas priepuolių ir alkoholio intoksikacijos gydymui. Jis taip pat vartojamas smegenų išemijos, akių išeminio sindromo ir kitos akies ligos, kurią sukelia sutrikusi arterinė kraujotaka, atvejais, taip pat gali turėti tam tikrą poveikį mažinant abstinencijos simptomų, kuriuos sukelia lėtinis alkoholio vartojimas, sunkumą.

Pristatymas ir saugojimas

Mildronate


Įmonės vaizdas

Mildronate Supplier

Mildronate Manufacturer

Tyrimo