Banner
Namuose > Produktai >> API

Mildronatas

Mildronatas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Mildronatą

Produkto pavadinimas: Mildronatas

Molekulinė formulė: C6H14N2O2

CAS Nr .: 76144-81-5

Grynumas: 99%

Sinonimai: 3- (2,2,2-trimetilhidrazin) propionatas; 2- (2-karboksietil) -1,1,1-trimetilhidrazinio hidroksido vidinė druska

Molekulinė masė: 146,19

Klasės standartas: medicinos laipsnis

Naudojimas: Farmacija gyvūnams

Struktūrinė formulė:

76144-81-5.png

Mildronato įvedimas

Meldoniumas (INN), be kita ko, dar vadinamas Mildronatu, yra ribotos rinkos vaistas, kurį 1970 m. Sukūrė Ivarsas Kalvi, Latvijos organinės sintezės institutas (SSRS), daugiausia gaminantis Latvijos „Grindeks“ ir keleto generinių vaistų gamintojų. Jis platinamas Rytų Europos šalyse kaip vaistas nuo išemijos.

Nuo 2016 m. Sausio 1 d. Jis yra Pasaulio antidopingo agentūros (WADA) medžiagų, kurias sportininkams draudžiama vartoti, sąraše. Tačiau kyla diskusijų dėl jo, kaip sportininkų pasiekimų gerinimo, naudojimo. Yra žinoma, kad kai kurie sportininkai juo naudojosi anksčiau, nei buvo uždraustas. Šiuo metu jis neplanuotas JAV.


Mildronato naudojimo būdai

Meldoniumas gali būti naudojamas vainikinių arterijų ligoms gydyti. Šios širdies problemos kartais gali sukelti išemiją - būklę, kai per mažai kraujo patenka į kūno organus, ypač širdį. Kadangi manoma, kad šis vaistas plečia arterijas, jis padeda padidinti kraujotaką, taip pat padidinti deguonies srautą visame kūne. Taip pat nustatyta, kad meldonis sukelia antikonvulsinį ir antihipnotinį poveikį, veikiantį alfa 2-adrenerginius receptorius, taip pat nuo azoto oksido priklausomus mechanizmus. Apibendrinant tai rodo, kad ūmiomis dozėmis vartojamas meldonis gali būti naudingas traukuliams ir apsinuodijimui alkoholiu gydyti. Jis taip pat naudojamas galvos smegenų išemijos, akių išeminio sindromo ir kitų akių ligų, kurias sukelia sutrikusi arterinė kraujotaka, atvejais, taip pat gali šiek tiek sumažinti abstinencijos simptomų, kuriuos sukelia nutrauktas lėtinis alkoholio vartojimas, sunkumą.

Pristatymas ir saugojimas


Mildronatas


Įmonės įvaizdis


Mildronato tiekėjas

Mildronato gamintojas

Tyrimo