Banner
Namuose > Produktai >> API

Doramektinas

Doramektinas
Doramektino COA
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Doramektino miltelius
Produkto pavadinimas: Doramektinas
Sinonimai: 25-CIKLOHEKSIL-5-O-DEMETIL-25-DE (1-metilpropil) AVERMEKTINAS; DORAMEKTINAS; Doramektinas VETRANAL; Doromektinas; 25-cikloheksil-avermektinas B1; 25-cikloheksil-5-O-demetil-25-de (1-metilpropil) avermektinas A1A; Dektoma; UK-67994
Molekulinė formulė: C50H74O14
Molekulinė masė: 899,11
Išvaizda: balti milteliai
Grynumas: 98,5 proc.
Bandymo metodas: HPLC
CAS: 117704-25-3
EINECS: 1308068-626-2
Tiekėjas: FZBIOTECH
Struktūrinė formulė:
Doramektino milteliai

Doramektino miltelių įvedimas
Doramektinas yra naujos kartos antiparazitinis preparatas, palyginti su kitais komerciškai prieinamais ivermektino produktais, antiparazitinių Doramektino asortimentas yra platesnis, pasižymi geresniu poveikiu, o Doramektinas gali užkirsti kelią parazitų pakartotinei infekcijai ilgesnį laiką, jis yra geriausias pasaulyje, potencialiausias vaistai nuo parazitų, skirti veterinarijos vystymuisi.
Doramektino milteliai, kaip pesticidas, gali sunaikinti visus vidinius ir išorinius parazitus, taip pat tinka nematams, nariuotakojams. Šiuo metu Kinijos kiaulių pramonėje dažniausiai naudojami vaistai nuo insekticidų yra šie: vaistai nuo parazitų: albendazolas, levamizolis, trichlorfonas, Vietnamas, higromicinas, ivermektinas, avermektinas. Išoriniai parazitų vaistai: trichlorfonas, amitrazas, diazinonas, vaistai permetrinui, avermektinas, ivermektinas.

Doramektino miltelių panaudojimas
Doramektinas yra naudojamas gyvulių ligoms, tokioms kaip nematodai ir erkės, ektoparazitozei gydyti, jis fermentuojamas rekombinantinio avermitilio (Streptomyces avermitilis) nauju štamu, o pagrindinis skirtumas nuo ivermektino yra tas, kad C25 yra pakeistas cikloheksilu. Tai yra naujas plataus spektro antiparazitinis vaistas, veiksmingas virškinimo trakto nematodams, plaučių nematodams, euglenai, utėlėms, erkėms, erkėms ir žaizdoms, taip pat turi gerą poveikį vidiniams ir išoriniams parazitams, ypač tam tikriems nematodams (apvaliesiems kirminams) ir nariuotakojų, bet negalioja kaspinuočiams, flukams ir pirmuonims. Jos veikimo mechanizmas yra padidinti slopinančio slieko neurotransmiterio γ-aminosviesto rūgšties (GABA) išsiskyrimą, tokiu būdu blokuojant nervinių signalų perdavimą, kad raumenų ląstelės prarastų gebėjimą susitraukti, dėl ko miršta parazitai. žinduolių periferinių nervų neuromediatorius yra acetilcholinas, todėl Doramektinas nepaveiks jo, doramektinas negali lengvai pereiti pro kraujo ir smegenų barjerą, padarydamas minimalią žalą centrinei nervų sistemai, saugus galvijams.

Pakuotė ir pristatymas
Pristatymas: Jūrų / oro transportas ir tarptautinė ekspresas
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo
Pakuotė: 1-5kg / Aliuminio folijos krepšys, dydis: 22cm (plotis) * 32cm (ilgis)
15-25 kg / būgnas, dydis: 38cm (skersmuo) * 50cm (aukštis)
Laikymas: Laikykite nuo stiprios šviesos ir karščio.
Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

Doramectin.jpg

Doramectin price.jpg


Įmonės vaizdas:


Tyrimo