Banner
Namuose > Produktai >> API

Doramektinas

Doramektinas
Doramektino COA
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Doramektino miltelius
Produkto pavadinimas: Doramectin
Sinonimai: 25-CYCLOHEXYL-5-O-DEMETHYL-25-DE (1-METLPROPYL) AVERMECTIN, DORAMECTIN, Doramectin VETRANAL, Doromektinas; 25-cikloheksil-avermektinas B1, 25-cikloheksil-5-O-demetil-25-de (1-metilpropil) avermektinas A1A, Dectoma, UK-67994
Molekulinė formulė: C50H74O14
Molekulinė masė: 899,11
Išvaizda: Baltas milteliai
Grynumas: 98,5%
Bandymo metodas: HPLC
CAS: 117704-25-3
EINECS: 1308068-626-2
Tiekėjas: FZBIOTECH
Struktūrinė formulė:
Doramektino milteliai

Doramektino miltelių įvedimas
Doramektinas yra naujos kartos antiparazitiniai vaistai, lyginant su kitais komerciškai prieinamais ivermektino produktais. Doramektino antiparazitų diapazonas yra platesnis, geresnis poveikis, o Doramektinas gali užkirsti kelią parazitų pakartotiniam užkrėtimui ilgesniam galiojimo laikui. vaistų nuo parazitų vystymuisi veterinarijos srityje.
Doramektino milteliai kaip pesticidas gali nužudyti visus vidinius ir išorinius parazitus, taip pat galioja nematodams, nariuotakojams. Šiuo metu kinų kiaulienos pramonė dažniausiai naudoja insekticidinius vaistus: parazitiniai vaistai: albendazolas, levamizolas, trichlorfonas, Vietnamas, higromicinas, ivermektinas, avermektinas. Išoriniai parazitiniai vaistai: trichlorfonas, amitrazas, diazinonas, permetrinas, avermektinas, ivermektinas.

Doramektino miltelių naudojimas
Doramektinas naudojamas gyvulių ligoms, pvz., Nematodams ir erkėms ektoparazitozei gydyti, jis fermentuojamas naujuoju rekombinantiniu avermitilis (Streptomyces avermitilis) kamienu, o pagrindinis skirtumas nuo ivermektino yra tas, kad C25 yra pakeistas cikloheksilu. Tai naujas plataus spektro antiparazitinis vaistas, efektyvus virškinimo trakto nematodams, plaučių nematodams, Euglena, utėlėms, erkėms, erkėms ir žaizdoms, taip pat turi didelį poveikį vidiniams ir išoriniams parazitams, ypač tam tikriems nematodams (apvaliems kirminams) ir nariuotakojų, bet negaliojančių kaspinuočių, flukių ir pirmuonių. Jo veikimo mechanizmas yra didinti širdyje esančios neurotransmiterio γ-aminovo rūgšties (GABA) išsiskyrimą, tokiu būdu blokuojant nervinių signalų perdavimą, kad raumenų ląstelės netektų sugebėjimo susitvarkyti, dėl to parazitų mirtis. Žinduolių periferinių nervų neurotransmiteris yra acetilcholinas ir jis neturės įtakos Doramectin, doramektinas negali lengvai patekti į kraujo ir smegenų barjerą, minimaliai pakenkti centrinei nervų sistemai, saugus galvijams.

Paketas ir pristatymas
Pristatymas: Sea / Air Shipping & International Express
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo
Pakuotė: 1-5 kg / aliuminio folijos maišelis, dydis: 22cm (plotis) * 32cm (ilgis)
15-25 kg / būgnas, dydis: 38cm (skersmuo) * 50cm (aukštis)
Sandėliavimas: Laikykite atokiau nuo stiprios šviesos ir šilumos.
Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

Glutathione.jpg


Glutathione.jpg


Įmonės vaizdas:

Glutathione.jpg


Glutathione.jpg

Tyrimo