Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

Cytisine

Cytisine
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Cytisine miltelius
Kitas pavadinimas: Lupinidine, Tsitafat, Cytitone
Molekulinė formulė: C11H14N2O
Molekulinis svoris: 190,24
Išvaizda: rombo baltos spalvos milteliai
Lydymosi temperatūra: 154-156 ° C
Virimo temperatūra: 218ºC (2 mmHg)
Grynumas: 98%
CAS: 485-35-8
Struktūrinė formulė:
Lupinidine.png
Cytisine miltelių įvedimas
Cytisine, taip pat žinomas kaip baptitoksinas ir sophorinas, yra alkaloidas, kuris natūraliai atsiranda keliose augalų gentyse, pvz., Fabaceae šeimos Laburnum ir Cytisus. Jis buvo naudojamas medicininiu būdu, kad būtų lengviau nutraukti rūkymą. Jo molekulinė struktūra turi tam tikrą panašumą į nikotino struktūrą ir turi panašų farmakologinį poveikį. Kaip ir vareniklinas, cytisinas yra dalinis nikotino acetilcholino receptorių agonistas (nAChR). Cytisino pusinės eliminacijos laikas trumpas - 4,8 valandos ir greitai pašalinamas iš organizmo. Cytisine vartojimas rūkyti išlieka palyginti nežinomas už Rytų Europos ribų.

Cytisine milteliai
1. Cytisinas yra toksinis piridino tipo alkaloidas. Farmakologiškai jis turi panašų poveikį nikotinui dėl dviejų molekulių panašumo.
2. Cytisinas yra nikotino acetilcholino receptorių agonistas ir kaip farmacinis preparatas yra skirtas nikotinizmui gydyti. Cytisine darinys vareniklinas buvo patvirtintas 2006 m. Kaip rūkymo nutraukimo vaistas. 2006 m. Atliktoje literatūros apžvalgoje daroma išvada, kad nors su cytisine atlikti tyrimai dažniausiai yra prastos kokybės, yra tam tikrų įrodymų, kad cytisinas gali būti skiriamas rūkyti.

Cytisine miltelių privalumai
1.Cytisine milteliai, turintys atsikosėjimą ir antitussive funkciją;
2.Cytisine milteliai turi stiprią vėžio veiklą;
3.Cytisine milteliai, veikiantys antimikrobiniu, priešinfekciniu, padidėjusiu baltųjų kraujo kūnelių funkcija;
4.Cytisine milteliai turi kvėpavimo stimuliatorių ir sustiprina smegenų kraujotaką;
5.Cytisine milteliai gali sumažinti ir pašalinti rūkančiųjų priklausomybę nuo nikotino, kad būtų pasiektas rūkymo nutraukimo tikslas.


Pakuotė ir pristatymas


Cytisine

Įmonės vaizdas

Xi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd yra viena iš profesionalių Kinijos pagyvenusių cytisine kaina, cytisine ekstrakto miltelių gamintojai, visiems jums reikia geriausio, kainos, ekologiško, 100% gryno, gamtos ir GMP gamyklos commpetive cytisine kaina, cytisine ekstrakto milteliai, prašome susisiekti su mumis. Ir sveikiname didmeninės didmeninės ir didelio kiekio kepenėlių cytisine kainą, cytisine ekstraktų miltelius iš mūsų.

Tyrimo