Banner
Namuose > Produktai >> Nootropics produktas

5-hidroksitriptofano ekstraktas

5-hidroksitriptofano ekstraktas
„FZBIOTECH“ produktų sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija

produkto pavadinimas

5-hidroksitriptofano ekstraktas

Kitas vardas

5-HTP, 5-hidroksitriptofanas

Botaninis šaltinis

Griffonia simplicifolia sėkla

Išvaizda

Gelsvai balti milteliai

Molekulinė formulė

C11H12N2O3

Molekulinė masė

220.225

CAS Nr.

56-69-9

Specifikacija

98%

Standartinis

EP arba USP

Sertifikatai

ISO, Halal, FDA

Pavyzdys

Nemokamas pasiūlymas

Įvertinimas

Medicina ir maistas

Struktūrinė formulė

5-HTP.png


Trumpas pristatymas

5-hidroksitriptofanas, ekstrahuotas iš Griffonia sėklinių pupelių iš Afrikinio vynmedžio. Afrikos liaudies medicinoje „Griffonia Seed“ yra laikomas afrodiziaku, antibiotiku ir vaistu, vartojamu viduriavimui, vėmimui ir skrandžio skausmui gydyti. Naujausi tyrimai parodė, kad Griffonia sėklos gali padidinti serotonino kiekį smegenyse. 5-HTP yra svarbus reguliuojant smegenų&cheminius procesus ir ypač svarbus depresijos, nemigos ir valgymo sutrikimų srityse. Teoriškai Griffinia sėklos gali padidinti serotonino kiekį, sumažinti depresiją ir nemigą.


Privalumai

1. Klinikiniai tyrimai parodė, kad 5-htp yra saugus ir natūralus būdas padidinti smegenų serotonino kiekį kraujyje. Įrodyta, kad rezultatai, gauti naudojant 5-HTP, yra lygūs ar geresni už standartinių sintetinių vaistų, naudojamų serotonino trūkumo sindromui gydyti, rezultatus.


2. 5-htp suteikia greičiausius, efektyviausius ir nuoseklius nemigos gydymo rezultatus. Tai veiksmingas alternatyvus būdas saugiai ir natūraliai miegoti, palyginti su kitais vaistais nuo miego. Tai pagerina miego kokybę. Dar svarbiau, kad klinikiniai tyrimai parodė, kad jis taip pat gali būti naudojamas miego sutrikimams, išskyrus nemigą, gydyti.


3. Tai gali žymiai padidinti REM miegą (paprastai apie 25%), tuo pačiu padidindama gilų miegą etapais 3 ir 4 , nedidindama bendro miego laiko, sutrumpindama laiką, kurį jūs praleisti miego stadijose 1 ir 2. Kai kuriais aspektais miego stadija yra mažiausiai svarbi ciklo stadija. Kuo didesnė dozė, tuo daugiau laiko taikoma REM.


Pakeisdami miego ciklo pusiausvyrą, padarykite miegą ramesnį ir atgaivintą. Žmonės, kurie vartoja 5-HTP, jaučiasi pilni energijos, visiškai pailsėję ir pasirengę priimti iššūkius. Mes esame kupini fizinės ir psichinės energijos ryte, kai miegame giliau ir svajojame efektyviau.


Tyrimo