Banner
Namuose > Produktai >> Monomero

Hirudinas

Hirudinas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Hirudin

Produkto pavadinimas: Hirudino milteliai

CAS Nr .: 113274-56-9

Molekulinė formulė: C66H93N13O25

Molekulinė masė: 1468,52

Specifikacija: 99%

Sertifikatas: ISO9001, GMP

Išvaizda: balti arba gelsvi milteliai

Dalelių dydis: 100% praeina 80 akių

Struktūrinė formulė:

Struktūrinė formulė.jpg

 

Hirudino įvedimas

Hirudinas yra natūraliai atsirandantis peptidas medicininių leechų (Hirudo medicineis) seilių liaukose, turintis kraujo antikoagulianto savybę.

Tai yra esminis užkandžių valgymo įpročiai hematofagijai, nes jis išlaiko kraujotaką po pradinės flebotomijos, kurią atlieka kirminas ant šeimininko odos. Pagrindinis įvykis galutiniame kraujo krešėjimo etape yra fibrinogeno konversija į fibriną. serino proteazės fermentas trombinas. Xi'an Fengzu biologinės technologijos Co., LTD. gali pasiūlyti gerą hirudino kainą.

 

Hirudino nauda

1. Hirudinas yra natūraliai atsirandantis peptidas medicininių leechų (Hirudo medicineis) seilių liaukose, turintis kraujo antikoagulianto savybę. Tai yra esminis veiksnys, susijęs su leeches'o virškinimo įpročiu hematofagijai, nes jis išlaiko kraują, einantį po pradinės flebotomijos, kurią atlieka kirminas ant šeimininko odos.

 

2. Trombinas gaminamas iš protrombino, veikiant fermentui, protrombinazei, galutinėse koaguliacijos būsenose. Tada XIII faktoriaus fibrinas yra susietas su kraujo krešuliu. Pagrindinis trombino inhibitorius normalioje kraujotakoje yra antitrombinas III.

 

3. Panašiai kaip antitrombinas III, hirudino antikoaguliacinis aktyvumas grindžiamas jo gebėjimu slopinti trombino pro-koaguliacinį aktyvumą. Hirudinas yra stipriausias natūralus trombino inhibitorius. Skirtingai nuo antitrombino III, hirudinas jungiasi ir stabdo tik trombino formų aktyvumą su specifiniu aktyvumu prieš fibrinogeną.

 

4. Todėl hirudinas apsaugo nuo kraujo krešulių ir trombų susidarymo (pvz., Turi trombolizinį aktyvumą) ir turi terapinę reikšmę kraujo krešėjimo sutrikimų gydymui, gydant odos hematomas ir viršutines venų varikozes. vietinis kremas. Kai kuriais aspektais hirudinas turi pranašumų, palyginti su dažniau naudojamais antikoaguliantais ir trombolitiniais preparatais, pvz., Heparinu, nes jis netrukdo kitų serumo baltymų biologiniam aktyvumui ir taip pat veikia kompleksinį trombiną.

 

Hirudino vartojimas

1. Farmacijos sritis

2. Kosmetikos priedas

3. Sveikatos priežiūros produktai


Pakuotė ir pristatymas

Hirudin

Įmonės vaizdas

Xi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos Kinijos tiekėjų medicinos klasės geriausias hirudino milteliai, hirudino kainos gamintojai, visiems jums reikia geriausių, kaina, ekologiškas, 100% grynas, gamta, ir GMP gamyklos Kinijos tiekėjas geriausias hirudino milteliai, hirudino kaina, prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmeninę didmeninę ir didelį kiekį Kinijos tiekėjo medicinos klasės geriausių hirudino miltelių, hirudino kainą iš mūsų.

Tyrimo