Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

Sanguinarinas

Sanguinarinas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Sanguinarine

Produkto pavadinimas: Sanguinarine

Kitas pavadinimas: Macleaya Cordata ekstraktų milteliai

Išvaizda: Blyškiai geltonas kristalinis milteliai (98%), rudos geltonos spalvos milteliai (1–50%)

CAS Nr .: 2447-54-3

Molekulinė formulė: C20H14NO4 +

Molekulinė masė: 332,33

Bandymo metodas: HPLC> 98%

Struktūrinė formulė:

Struktūrinė formulė .jpg

Sanguinarino pristatymas

„Macleaya cordata“ yra žydinčių augalų rūšis „Papaveraceae“, kuri naudojama ornamentiškai. Ji yra gimtoji Kinijoje ir Japonijoje. Tai didelis daugiamečiai augaliniai augalai iki 2,5 m (8 pėdų) arba 1 m (3 pėdų) pločio, o vasarą - alyvuogių žalios spalvos lapai ir švelnios baltos gėlės. Ji turi detumscencijos, detoksikacijos ir pesticidų funkciją.Ji gali būti naudojama gydant furuncle, abscesą, piktybinį virimą, opą, nuplikimą ir nesudėtingą skardą. Produktas yra virozinis ir negali būti vartojamas per burną.

 

Sanguinarinas yra pagrindinė makleaya cordata ekstrakto sudedamoji dalis, kurios sudėtyje esantis produktas gali stabdyti gramteigiamų bakterijų augimą in vitro. Jie yra jautresni diplococcus pneumonlae, staphylococcus aureus ir bacillus subtilis, ir turi stipresnį bakteriostatinį aktyvumą nei berberinas. Jis taip pat gali būti naudojamas gydyti lobiarinę pneumoniją, ūminį kvėpavimo takų tonilitą, tympanitą ir skydliaukės naviką. Sanguinarino ir cheleritrino žvakutės kliniškai naudojamos gimdos kaklelio erozijai gydyti.

 

Sanguinarinas (pseudochelerythrine) yra stiprus NF-kappaB aktyvacijos, IkappaBalpha fosforilinimo ir degradacijos inhibitorius. Jame yra keletas alkaloidų, įskaitant sanguinariną, cheleritriną, protopiną ir dedriptokopiną. Mūsų produktas, Macleaya cordata ekstraktas daugiausia sanguinariną ir cheleritriną.

 

Sanguinarino privalumai

1. Naudojant insekticidą, tam tikru mastu jis gali veiksmingai slopinti bakterijas ir grybus;

2. Naudojant detoksikaciją ir patinimą;

3. Su priešuždegiminėmis, antibakterinėmis ir antivirusinėmis funkcijomis.

 

Sanguinarino panaudojimas

Jis gali būti naudojamas antibiotikams, žemės ūkio pesticidams, žemės ūkio fungicidams \ t

veterinarinės injekcijos. Tam tikros bakterijos ir grybai taip pat slopinami; žudyti gumbai, gali slopinti skrudančius kiaušinius.

1. Taikoma maisto srityje.

2. Taikoma farmacijos srityje.

3. Taikomas pašarų priedų lauke.


Pakuotė ir pristatymas

Sanguinarine

Įmonės vaizdas

Xi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos Kinijos tiekėjų macleaya cordata ekstraktas sanguinarino miltelių gamintojai, visiems jums reikia geriausio, kainos, organinių, 100% gryno, gamtos ir GMP gamyklos Kinijos tiekėjo macleaya cordata ekstraktas sanguinarino milteliai, prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmeninę didmeninę ir didelį kiekį Kinijos tiekėjo macleaya cordata ekstraktą iš mūsų sanguinarino miltelių.

Tyrimo