Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

Linų lignano ekstraktas

Linų lignano ekstraktas
„FZBIOTECH“ produktų sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija

produkto pavadinimas

Linų lignano ekstraktas

Kitas vardas

Linų lignanas; Sekoizolariciresinolio digliukozidas

Specifikacija

10%-98%

Išvaizda

Ruda geltona švelni pudra

Molekulinė formulė

C32H46O16

Molekulinė masė

542.57

CAS Nr.

148244-82-0

Dalis naudotų

Linų sėkla

Standartinis

USP arba EP

Sertifikatai

ISO, Halal, FDA

Tiekėjas

FZBIOTECH

Pavyzdys

Nemokamas pasiūlymas

Struktūrinė formulė

StructuralFormula.jpg

Įvadas

Lignanai yra junginiai, randami įvairiose augalinėse medžiagose, įskaitant linų sėmenis, moliūgų sėklas, sezamo sėklas, sojų pupeles, brokolius ir kai kurias uogas. Pagrindinis linų sėmenų aliejus yra vadinamas secoisolariciresinol diglucoside (SDG). SDG ekstrakto ekstraktas pasižymi silpnu estrogeniniu aktyvumu, kai, vartojant kaip maistą, jis bus geriau naudojamas linų veganams, kurių struktūra yra tokia pati kaip estrogenų. Linų sėmenų SDG lygis paprastai svyruoja tarp 0. 6% ir 1. 8%. SDG milteliai gali sumažinti lipidų, cholesterino ir trigliceridų kiekį kraujyje, taip pat apsaugo nuo apopleksijos, hiperenijos, kraujo krešulių, arteriosklerozės ir aritmijos. Be to, linų sėklų ekstrakto milteliai SDG yra naudingi sergant diabetu ir sergant LŠL.

Privalumai

Tyrimai parodė, kad fakso sėklų lignano SDG apsaugo nuo kai kurių vėžio formų (krūties, plaučių ir storosios žarnos) dėl stipraus antiproliferacinio, antioksidacinio, antiestrogeninio ir (arba) antiagiogeninio poveikio.

2 .Fakso sėklų SDG turi gydomąjį poveikį gyvūnų ir žmonių vilkligės nefritui.

Linų lignano SDG gali būti susijęs su mažiausiai periferinio pasipriešinimo padidėjimu, nes didžiausias kortizolio sumažėjimas plazmoje ir mažiausias plazmos fibrinogeno padidėjimas, išmatuotas psichinio streso metu.

Linų sėmenų lignano SDG gali pastebimai pagerinti apatinių šlapimo takų simptomus gerybinės prostatos hiperplazijos pacientams.


Taikymas

1. Linų lignanai, naudojami farmacijos srityje, yra naudojami siekiant išvengti vėžio ir cukrinio diabeto

2. Linų lignanai, naudojami kosmetikos srityje, yra balinantys, šalinantys taškus, raukšles veikiantys, suaktyvinantys odos ląsteles, todėl oda tampa švelnesnė ir stangresnė.

3. Linų lignanai, naudojami moterų sveikatos produktuose, dažnai naudojami siekiant palengvinti menopauzės diskomfortąTyrimo