Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

Lina Lignans

Lina Lignans
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė linų lignanų informacija

Produkto pavadinimas: Flax Lignans

Kitas pavadinimas : Seco-isolariciresinol diglucoside

Naudota: linų sėklos dalis

Išvaizda: rudos geltonos spalvos milteliai

CAS Nr. 148244-82-0

Molekulinė formulė: C32H46O16

Molekulinė masė: 542,57

Tiekėjas: FZBIOTECH

Struktūrinė formulė:

Struktūrinė formulė.jpg

 

Lino lignanų pristatymas

Linas Lignans yra labiausiai aptinkamas linų sėklose. Secoisolariciresinol diglucoside arba SDG yra pagrindiniai bioaktyvūs komponentai. SDG yra klasifikuojamas kaip fitoestrogenas, nes jis yra augalinis, nesteroidinis junginys, turintis panašų į estrogenų poveikį. Sėmenų sėklų ekstraktas SDG turi silpną estrogeninį aktyvumą, kai suvartojimas kaip maistas bus priklijuojamas į linų liganą, turintį tą pačią struktūrą su estrogenais. SDG kiekis linų sėmenyse paprastai svyruoja nuo 0,6% iki 1,8%. SDG milteliai gali sumažinti lipidų, cholesterino ir trigliceridų kiekį kraujyje, taip pat gali užkirsti kelią apopleksijai, hipertenzijai, kraujo krešuliams, arteriosklerozei ir aritmijai. Be to, linų sėklų ekstrakto milteliai SDG yra naudingi diabetui ir CHD. Xi'an Fengzu biologinės technologijos Co., LTD. yra profesionalus gamintojas linų lignanų rinkoje.

 

Lino Lignans privalumai

1. Vėžinis poveikis, pvz., Krūties vėžys, prostatos vėžys ir tt;
2. Sumažinti priešmenstruacinį sindromą;
3. Užkirsti kelią osteoporozei;
4. Sumažinti cholesterolio kiekį;
5. Padėti gydyti cukriniu diabetu, širdies liga, inkstų liga ir pan.

 

Linų lignanų naudojimas

1. Taikoma farmacijos srityje, ji naudojama vėžio ir cukrinio diabeto profilaktikai
2. Taikoma kosmetikos srityje, ji turi balinimo, išsklaidymo vietos, raukšlių, aktyvuojančių odos ląsteles, todėl oda tampa patrauklesnė ir tvirtesnė.
3. Taikoma moterų sveikatingumo produktuose, jis dažnai naudojamas maloninantis menopauzės diskomfortas


Pakuotė ir pristatymas

Flax Lignans

Įmonės vaizdas

Xi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos Kinijos tiekėjų aukštos kokybės linų lignanų kaina, nemokamai mėginių linų lignanų miltelių gamintojai, visiems jums reikia geriausių, kaina, ekologiškas, 100% grynas, gamta ir GMP gamyklos Kinijos tiekėjas aukštos kokybės linų lignanų kaina, laisvas mėginių linų lignanų milteliai, prašome susisiekti su mumis. Ir sveikiname didmeninės urmu ir dideliu kiekiu Kinijos tiekėjo aukštos kokybės linų lignanų kainos, nemokamo mėginio linų lignanų miltelių iš mūsų.

Tyrimo