Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

Genisteinas

Genisteinas
FZBIOTECH produktų sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Genistein

Produkto pavadinimas: Genistein

Kitas pavadinimas: Žolinių genistų ekstraktas Genistein, natūralus genisteino tiekėjas

Tiekėjas: Xi'an Fengzu Biotechnology

Dalis panaudotų: Gėlių

Bandymo metodas: HPLC

Veiklioji medžiaga: Genistein

Galimi duomenys: Min 99%

Išvaizda: šviesiai geltonasis milteliai

CAS Nr .: 446-72-0

Molekulinė masė: 270,24

Molekulinė formulė: C15H10O5

Konstitucinė formulė:

Struktūrinė formulė.jpg

 

Genisteino pristatymas

Genistein yra įvairiausias izoflavonas, kuris yra aktyviausias, o mūsų įmonės Genistein produktas yra kilęs iš sausų ir brandžių vaisių pupelių augalo sophora Japonica. Tai grynas ir vienas elementas. Tai yra heterociklo polifenolio junginys.

 

Genistein gali derinti su estrogenų receptoriais ir turi silpną estrogeninį poveikį. Taigi jis taip pat vadinamas phytoestrogen. Jis prieštarauja estrogenui. Jis turi apsauginį poveikį arba su hormonais susijusias ligas. Jis gali pagerinti ir išvengti klinikinių sindromų bei osteoporozės. Jis gali būti maisto papildas, kuris plačiai naudojamas įvairiuose sveiko maisto produktuose vidutinio amžiaus ir senyvo amžiaus žmonėms.

 

Genisteinas jungiasi ir slopina baltymų-tirozino kinazę, taip sutrikdydamas signalų transdukciją ir skatindamas ląstelių diferenciaciją. Šis agentas taip pat slopina topoizomerazę-II, sukeldamas DNR fragmentaciją ir apoptozę, ir sukelia G2 / M ląstelių ciklo sustojimą. Genistein pasižymi antioksidaciniu, antiangiogeniniu ir imunosupresiniu poveikiu.

 

Genistein privalumai

1. Žolinių genistų ekstraktas Genistein, natūralus genisteino tiekėjas turi antioksidacijos funkciją;
2. Žolinių genistų ekstraktas Genisteinas, natūralus genisteino tiekėjas turi estrogeno ir antiestrogeno savybes;
3. Žolinių genistų ekstraktas Genisteinas, natūralus genisteino tiekėjas gali slopinti II topoizomerazės aktyvaciją ir slopinti baltymų tirozino kinazės (PTK) aktyvaciją ;

4. Žolinių genistų ekstraktas Genisteinas, natūralus genisteino tiekėjas iškelia ląstelių procedūras, pagerina vaistų nuo vėžio poveikį ir slopina gaminamą kraujagyslę ir pan.

 

Genisteino taikymas

1.Taikoma farmacijos srityje, ji gali būti gaminama į žvakutes, losjonus, tabletes, kapsules ir pan .;
2. Taikoma sveikatos priežiūros produktų srityje, ji gali būti naudojama kaip grožio priežiūros priemonės moterims, taip pat gali užkirsti kelią kraujo ligoms ir vėžiui.


Pakuotė ir pristatymas


Genisteinas

Įmonės vaizdasXi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos Kinijos tiekėjų genistein miltelių, aukštos kokybės genistein kainos gamintojų, visiems jums reikia geriausio, kainos, ekologiško, 100% gryno, gamtos ir GMP gamyklos Kinijos tiekėjo genistein milteliai, aukštos kokybės genisteino kaina, prašome susisiekti su mumis. Ir sveikiname didmeninės didmeninės ir didelio kiekio Kinijos tiekėjo genistein milteliai, aukštos kokybės genisteino kaina iš mūsų.

 


Tyrimo