Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

Galantamino hidrobromidas

Galantamino hidrobromidas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Galantamino hidrobromido Lycoremine pagrindinė informacija

Produkto pavadinimas: Galantamine Hydrobromide Lycoremine

Botanikos pavadinimas: Lycoris Radiata (L'Herit)

Naudota dalis: lemputė

Specifikacija: Galantaminas: 98% -99%

Bandymo metodas: HPLC

CAS Nr .: 1953-04-4

Molekulinė formulė C17H22BrNO3

Molekulinė masė: 368,27

Išvaizda: balti kristaliniai milteliai

Struktūrinė formulė:

Struktūrinė formulė.jpg

Galantamino hidrobromido Lycoremine įvedimas

Galantaminas (Nivalin, Razadyne, Razadyne ER, Reminyl, Lycoremine) yra vartojamas lengvos ar vidutinio sunkumo Alzheimerio ligos ir įvairių kitų atminties sutrikimų, ypač kraujagyslių kilmės, gydymui. Tai alkaloidas, kuris gaunamas sintetiniu būdu arba iš Galanthus Caucasicus (Kaukazo sniego, Voronovo sniego), Galanthus woronowii (Amaryllidaceae) ir susijusių genčių, pvz., Narcizų (narcizų), Leucojum ir Lycoris, įskaitant Lycoris radiata Raudonasis voras Lelija).

Galantaminas yra natūraliai ekstrahuojamas iš lycoris spindulių, yra tretinis alkaloidas, gautas iš sniego lašų ir artimai susijusių rūšių. Jis veikia kaip grįžtamasis konkurencinis acetilcholinesterazės (ACHE) inhibitorius, o veikiant silpnesnei butirilcholinesteriui (BuChE), gydomas centrinės nerbinės sistemos sutrikimas ir jis gali būti naudojamas kaip priešnuodis nepolarizuojantiems raumenų relaksantams. balti arba beveik balti milteliai; mažai tirpsta vandenyje; netirpus chloroformas, eteris ir alkoholis. Xi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd yra profesionalus gamintojas, kuris gamina galantamino.

 

Galantamino hidrobromido Lycoremine privalumai

1. Anti-cholinesterazė.

2. Skatinti ir slopinti acetilcholinesterazę, reguliuoti intracepalinę nikotino receptorių padėtį.

3. Išgydo kūdikių paralyžių pasekmes, sweeny ir myasthenia gravis pseudoparalytica ir pan.

4. Gerokai pagerinkite šviesos, lengvos Alzheimerio ligos pacientų atpažinimo funkciją ir atidėti smegenų ląstelių funkcijų mažėjimo procesą.

5. Tobulinkite nervų ir raumenų laidumą

 

Galantamino hidrobromido Lycoremine taikymas

1. Galantaminas Hidrobromidą dažniausiai vartoja miastenijos gravis, poliovirusinis ramybės etapas ir pasekmės, taip pat ir polineirito, funiculito ir sensorinių zondų, kurias sukelia nervų sistemos ligos ar trauma, metu.

2. Galantaminas Hidrobromidas taip pat naudojamas Alzheimerio liga, pagrindinė funkcija dėl demento ir dismezijos, kurią sukelia organiniai smegenų pažeidimai.


Pakuotė ir pristatymas

Galantamine Hydrobromide

Įmonės vaizdas

Xi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos Kinijos tiekėjų galantamino hidrobromido lycoremine miltelių gamintojai, visiems jums reikia geriausio, kainos, ekologiškų, 100% gryno, gamtos ir GMP gamyklos Kinijos tiekėjo galantamino hidrobromido lycoremine milteliai , prašome susisiekti su mumis. Ir sveikiname didmeninės urmu ir dideliu kiekiu Kinijos tiekėjo galantamino hidrobromido lycoremine miltelių iš mūsų.

Tyrimo