Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

Galantaminas Hidrobromidas ER

Galantaminas Hidrobromidas ER
FZBIOTECH produktų sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija

Produkto pavadinimas

Galantaminas Hidrobromidas ER

Kitas vardas

Galantaminas Hidrobromido lykorsinis minas; Lycoris Radiata

Specifikacijos

98%

Išvaizda

Balti kristaliniai milteliai

Molekulinė formulė

C17H22BrNO3 (Netoli viešbučio 1999 m.

Molekulinė masė

368.27

CAS NR.

1953-04-4

EINECS Nr.

217-780-5

Standartinis

USP arba EP

Sertifikatai

ISO, Halal, FDA (-ai)

Tiekėjas

FZBIOTECH (Netoli viešbučio)

Mėginio

Siūlome

Struktūrinė formulė

Structural Formula.jpg


Įvadas

Galantaminas Hidrobromidas yra galantamino hidrobromido druskos forma, tretinis alkaloidas, sintetiniu arba natūraliai gaunamas iš Narcizas svogūnėlių ir gėlių bei kelių kitų Amaryllidaceae šeimos genčių su anticholinesterazės ir neurokognityviniu stiprinimo veikla.

Mūsų galanthamine yra išgaunamas iš lycoris spinduliavimo,yra tretinis alkaloidas, kilęs iš sniego lašas ir glaudžiai susijusių rūšių. Jis veikia kaip grįžtamas konkurencinis acetilcholinesterazės (ACHE) inhibitorius, o veikia silpnesnis butyrylcholinesterse (BuChE).jis naudojamas centrinės nerbous sistemos sutrikimų gydymui ir gali būti naudojamas kaip priešnuodis nonpolarizing miorelaksantų. Galanthamine hidrobromidas yra balti arba beveik balti milteliai; taupiai tirpsta vandenyje; netirpi chloroformė, eteris ir alkoholis. Xi'an Fengzu Biologinės Technology Co, LTD yra profesionalus gamintojas, kuris gamina galantaminą.


Naudą

1.Tikėtina, kad galantaminas hidrobromidas perdedant sukcininilcholino tipo ir panašių nervų ir raumenų sistemų blokatorių nervų ir raumenų blokavimo poveikį anestezijos metu.

2.Galantaminas Hidrobromidas, kaip nuspėjama pasekmė jo farmakologines savybes, buvo įrodyta, kad sukelti pykinimą, vėmimas, viduriavimas, anoreksija, ir svorio kritimas.

3.Galantaminas Hidrobromidas gali žymiai pagerinti pripažinimo funkciją lengvas Alzheimerio liga sergantiems pacientams ir atidėti funkcijos sumažėjimo smegenų ląstelių procesą.

4.Galantaminas Hidrobromidas gali pagerinti tarp nervų ir raumenų laidumą.

 

Programa

1.Galantaminas Hidrobromidas daugiausia naudojamas sunkiosios miastenijos, polioviruso quiescent stadijoje ir pasekmėse, taip pat polineuritas, funikulitas ir sensorinis barjeras, kurį sukelia nervų sistemos liga ar traumatizmas.

2.Galanthamine hidrobromidas taip pat naudojamas Alzheimerio liga, turi pagrindinę funkciją išsiliejusio ir disnezijos sukelia organinių smegenų pažeidimo.


Tyrimo