Banner
Namuose > Produktai >> Monomero

Fukoksantinas

Fukoksantinas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Fukoksantino pagrindinė informacija

Produkto pavadinimas: Fucoxanthin

Kitas pavadinimas: Dunaliella Salina ekstraktų milteliai, okso-beta, beta karotinas

Išvaizda: Geltonasis milteliai

Turinys: 99%

Tirpumas: Tirpsta alkoholyje

CAS Nr .: 3351-86-8

Molekulinė formulė: C42H58O6

Molekulinė masė: 658,91

Bandymo metodas: HPLC

Struktūrinė formulė:

Struktūrinė formulė.jpg

Fukoksantino įvedimas

„Dunaliella salina“ - tai halofilinės žaliosios dumbliai, ypač randami jūros druskos laukuose. Jis žinomas dėl savo antioksidacinio aktyvumo, nes jis gali sukurti daug karotinoidų, jis naudojamas kosmetikos ir maisto papilduose. Mažai organizmų gali išgyventi, nes D. salina daro tokias labai druskingas sąlygas kaip druskos garavimo tvenkiniai. Norint išgyventi, šie organizmai turi didelę β-karotino koncentraciją, kad apsaugotų nuo intensyvios šviesos ir didelės glicerolio koncentracijos, kad būtų užtikrinta apsauga nuo osmosinio slėgio. Tai suteikia galimybę komercinei biologinei šių medžiagų gamybai.

Natūralus Dunaliella salinas, turintis daug β-karotino, kuris plačiai pripažįstamas kaip antioksidanto karalius medicinos profesijoje. „Dunaliella salina“ turi daug mineralų, aminorūgščių, vitaminų ir tt, kurie gali reguliuoti ląstelių rūgščių ir bazių pusiausvyrą, užtikrinti neutralią arba šiek tiek šarminę ląstelių išlikimo aplinką, padaryti ląsteles dinamiškesnes.

 

Fukoksantino privalumai

1. Fukoksantinas veikia kaip vėžys; Fukoksantinas, atrodo, žudo prostatos vėžio ląsteles kultūroje.

2. Fukoksantinas gali būti naudojamas svorio mažinimui, o fukoksantinas gali paskatinti svorio mažėjimą sumažindamas riebalų ir kitų sveiko maisto produktų kaupimąsi.
3. Fukoksantinas yra idealus maisto papildas. Fukoksantiną galima naudoti kaip maisto dažiklius.
4. Fukoksantinas turi stiprų anti-diabeto poveikį, turi bet kokį šalutinį poveikį.
5. Fukoksantinas yra naudingas antioksidacijai.

 

Fukoksantino panaudojimas

1. Fucoxanthin yra naudojamas sveikatos maisto srityje, plačiai naudojamas maisto priedų pramonėje, kuri gali būti įtraukta į pieno, gėrimų, sveikatos priežiūros produktų, konditerijos gaminių, šaltų gėrimų, želė, duona, pienas ir kt .;
2. Fukoksantinas yra naudojamas kosmetikos srityje, tai yra vandenyje tirpių polimerinių natūralių ekstraktų natūra, turintys sterilizavimo efektą. Taigi jis gali būti naudojamas kaip naujo tipo aukšto drėgnumo vietoj glicerino;
3. Fucoxanthin yra naudojamas farmacijos srityje, tai yra naujų tradicijų medicinos žaliava, kuri dažnai yra pridedama prie inkstų produktų.


Pakuotė ir pristatymas

Fucoxanthin

Įmonės vaizdas

Xi'an Fengzu Biological Technology Co, Ltd yra viena iš profesionalių Kinijos Kinijos tiekėjų dunaliella salina ekstrakto fukoksantino miltelių gamintojai, visiems jums reikia geriausių, kainų, ekologiškų, 100% gryno, gamtos ir GMP gamyklos Kinijos tiekėjo dunaliella salina ekstraktas Fucoxanthin milteliai, prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmeninę didmeninę ir didelio kiekio Kinijos tiekėjo „dunaliella salina“ ištrauką iš fucoxanthin miltelių.

Tyrimo