Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

Stachidrinas

Stachidrinas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Stachydrine

Produkto pavadinimas: Stachydrine

Išvaizda: rudos spalvos milteliai

Lotynų kalbos pavadinimas: Leonurus heterophyllus Sweet

Kitas pavadinimas: Motherwort ekstraktas, N, N-dimetil-L-prolinas

Įvertinimas: farmacija ir maistas

CAS Nr .: 471-87-4

Molekulinė formulė: C7H14NO2

Molekulinė masė: 144,19

Bandymo metodas: HPLC

Struktūrinė formulė:

Struktūrinė formulė

 

Stachidrino įvedimas

Stachidrinas yra natūralaus „Leonurus heterophyllus Sweet“ augalo ekstraktas. kuris yra rudos geltonos spalvos milteliai po specialaus ekstrakto apdorojimo, mes gavome 60% -90% Stachidrino hidrochlorido ekstraktą. Jie yra geros spalvos milteliai. Tai daugiausia naudojama medicinos, kosmetikos, maisto priklausomybės srityje kaip žaliavos. Medicinos funkcija yra: nenaudojama menstruacijų, dismenorėja, amenorėja; Ūmus nefritas. Diurezė). Bendra specifikacija. yra 60% -90% Stachidrino hidrochlorido, mūsų gamykloje gali būti daroma kita spec. pritaikytas.

 

Stachidrino privalumai

1. Nereguliarių menstruacijų, kurias sukelia moterų kraujo pasiskirstymo stazė, dismenorėja, amenorėja, gydymui.
2. edemos gydymui, šlapinimosi sunkumui esant stagnacijai.
3. Jis taip pat gali būti naudojamas odos skausmui ir karščiavimui, kurį sukelia kenksminga šiluma, gydant šilumą ir toksinus.
4. Gydyti amenorėja (nenormalus menstruacijų nebuvimas arba slopinimas), dismenorėja (skausmingos menstruacijos) ir dėl kraujo stazės sutrikusi menstruacija, po gimdymo pilvo skausmas dėl kraujo stazės ir qi stagnacijos ir tt

 

Stachidrino panaudojimas

1. Naudoti maisto produktuose, virti kiaušiniai su motinėlėmis yra geras būdas gydyti dismenorėja;

2. Sveikatos produktų srityje taikomoji medaus yra geras moterų sveikatingumo maistas, kuris padeda reguliuoti menstruacijų maitinimą;

3. Taikoma farmacijos srityje, motininės tabletės, granulės, injekcijos, kapsulės vaistai ginekologinėms ligoms gydyti;

4. Taikoma kosmetikos srityje, pasak legendos, imperatorius Wu dėl valgymo grožio gaminių, pagamintų iš motinos, todėl ji atrodo ne sena.


Pakuotė ir pristatymas

Stachydrine

Įmonės vaizdas

Stachydrine.jpg

Stachydrine.jpg


Xi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos Kinijos tiekėjas geriausias stachydrine milteliai, nemokamai mėginio stachydrine kainos gamintojai, visiems jums reikia geriausia, kaina, ekologiški, 100% grynas, gamta, ir GMP gamyklos Kinijos tiekėjas geriausias stachidrino milteliai, nemokamos stachidrino kainos, prašome susisiekti su mumis. Ir sveikiname didmeninės didmeninės ir didelio kiekio Kinijos tiekėjo geriausias stachydrine milteliai, nemokamai mėginio stachydrine kaina iš mūsų.

Tyrimo