Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

Sclareolidas

Sclareolidas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė Sclareolide informacija

Produkto pavadinimas: Sclareolide

Išvaizda: balti arba balti kristaliniai milteliai

Molekulinė formulė: C16H26O2

Tirpumas: Netirpsta vandenyje

Molekulinė masė: 250,38

CAS Nr .: 564-20-5

EINECS Nr .: 209-269-0

Struktūrinė formulė:

Struktūrinė formulė.jpg

 

Sclareolide įvedimas

Sclareolide yra seskviterpeno laktono gamtinis produktas, gautas iš įvairių augalų šaltinių, įskaitant Salvia sclarea, Salvia yosgadensis ir cigarų tabaką.
Jis naudojamas kaip kvapas kosmetikoje ir neseniai buvo parduodamas kaip svorio mažinimo priedas, nors nėra klinikinių įrodymų, patvirtinančių šį poveikį.

 

Sclareolide nauda

1. Imuniteto stiprinimas ir antivirusinės bei infekcinės ligos gebėjimas.

2. Anti-senėjimas, antioksidantas, antifrizas, smegenų nervų sistemos koregavimas, kraujodaros funkcijos stiprinimas ir medžiagų apykaitos skatinimas.

3. Apsaugoti kaulų čiulpų kraujodaros funkciją, gerinant kepenų detoksifacijos gebėjimą ir skatinant. Kepenų audinių atkūrimas.
4. Koronarinės širdies ligos, klimato sindromo, diabeto, aukšto kraujospūdžio, anemijos ir pan. Prevencija ir gydymas
5. Vėžio prevencija, normalios ląstelės aktyvavimas ir kraujotakos gerinimas.

 

Sclareolide naudojimas

1.Apie naudojamas maisto prieduose, jis turi antifrizo, anti-senėjimo ir maitinančių smegenų poveikį.

2.Taikoma farmacijos srityje, ji naudojama gydyti vainikinių širdies ligų, krūtinės anginos, bradikardijos ir didelės širdies ritmo aritmijos, aukšto kraujospūdžio ir kt.

3.Taikoma kosmetikos srityje, ji turi balinimo, anti-senėjimo, nuo raukšlių, antioksidantų, aktyvuojančių odos ląsteles, todėl oda tampa konkurencingesnė ir tvirtesnė.


Pakuotė ir pristatymas

Sclareolide

Įmonės vaizdas

Xi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd "yra viena iš profesinės Kinijos Kinijos tiekėjas geriausias sclareolide milteliai, didmeninė sklareolido kainų gamintojai, visiems jums reikia geriausio, kainos, organinių, 100% gryno, gamtos ir GMP gamyklos Kinijos tiekėjas geriausiai sclareolide milteliai, didmeninė sklareolido kaina, prašome susisiekti su mumis. Ir sveikiname didmeninės didmeninės ir didelio kiekio Kinijos tiekėjo geriausia sklareolido milteliai, didmeninė sklareolido kaina iš mūsų.

Tyrimo