Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

Pterostilbene

Pterostilbene
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Pterostilbene

Produkto pavadinimas: Pterostilbene

Išvaizda: Baltas milteliai

Bandymas: 99%

CAS Nr .: 537-42-8

Naudota dalis: mėlynių vaisiai

Molekulinė masė: 256,30

Molekulinė formulė: C16H16O3

Įvertinimas: farmacijos laipsnis

Bandymo metodas: HPLC

Struktūrinė formulė:

Struktūrinė formulė.jpg

 

Pterostilbene pristatymas

Pterostilbene yra migdoluose, įvairiose Vaccinium uogose, vynuogių lapuose ir vynuogėse bei mėlynėse. Nors resveratrolis yra tiriamas dėl jo galimų savybių vartojant vyną ir kitus maisto produktus ar gėrimus, pterostilbene taip pat randamas vynuose, nors jis nėra taip gerai ištirtas kaip ir jo analogas.

 

Pterostilbene yra stilbenoidas, chemiškai susijęs su resveratroliu. Augaluose jis atlieka gynybinį fitoaleksino vaidmenį. Galimi biologiniai pterostilbeno poveikiai nagrinėjami pagrindiniuose tyrimuose, kuriuose dalyvauja kelių sutrikimų laboratoriniai modeliai, įskaitant su amžiumi susijusį pažintinį nuosmukį.

 

Pterostilbene privalumai

1. Stiprus antioksidantas - pirmiausia junginys veikia kaip stiprus antioksidantas ir priešuždegiminis;

2. Reguliuoja ir stabilizuoja cukraus kiekį kraujyje / kraujospūdį - reguliuoja cholesterolį ir lipidus kraujyje;

3. Atnaujina smegenų ląsteles - skatinti smegenų sveikatą, padeda smegenų ląstelėms atsigauti ir atstatyti žalą, atkurti smegenų veiklą;

4. skatina ilgaamžiškumą - su aukščiau nurodytomis funkcijomis, Pterostilbene terapinis ir prevencinis poveikis lėtina senėjimą ir skatina gydymą;

 

Pterostilbene naudojimas

1. Taikoma farmacijos srityje, siekiant užkirsti kelią ir gydyti šias sveikatos problemas: Alzheimerio liga / Aterosklerozė / diabetas / Aukštas kraujospūdis / Aukštas cholesterolio kiekis / nuo tam tikrų vėžio formų.

2. Taikomas maisto papildų, maisto gėrimų srityje, siekiant reguliuoti cukraus kiekį kraujyje ir skatinti ilgaamžiškumą.


Pakuotė ir pristatymas

Pterostilbene

Įmonės vaizdas

Xi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos Kinijos tiekėjų geriausių pterostilbene sveikatos priežiūros produktų, nemokamų mėginių pterostilbene miltelių gamintojų, visiems jums reikia geriausio, kainos, ekologiško, 100% gryno, gamtos ir GMP gamyklos Kinijos tiekėjas geriausias pterostilbene sveikatos priežiūros produktų, nemokamai mėginio pterostilbene milteliai, prašome susisiekti su mumis. Ir sveikiname didmeninės didmeninės ir didelio kiekio Kinijos tiekėjo geriausių pterostilbene sveikatos priežiūros produktų, nemokamai mėginio pterostilbene milteliai iš mūsų.

Tyrimo