Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

Fitosfingozinas

Fitosfingozinas
Fitosfingozino COA
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie fitosfingoziną

Produkto pavadinimas: Phytosphingosine

Kitas pavadinimas: 1,3,4-oktadekanetriolis, 2-amino-; 3,4-oktadekanetriolis, 2-amino-1

Išvaizda: Baltas milteliai

Grynumas: 99%

CAS Nr .: 13552-11-9

Molekulinė formulė: C18H39NO3

Molinis svoris: 317,50700

Struktūrinė formulė:

Struktūrinė formulė.jpg


Fitosfingozino įvedimas

Fitospingozinas yra pastaraisiais metais sukurta nauja karta drėkinamoji medžiaga yra lipidų tirpių medžiagų, ji yra fizinė struktūra stratum corneum odos panašus greitai įsiskverbti į odą, ir odelės odos, formuojant tinklo struktūra, natūra, \ t sandarinti drėgmę. Padidėjęs amžius ir senatvės laikotarpis, žmogaus odoje palaipsniui mažėja ceramidas, atsiranda sausos odos ir nelygios odos, odos tipas ir kiti nenormalūs simptomai. Taigi, kad būtų išvengta tokių odos pakitimų.

 

Fitospingozino privalumai

1. naudoti kosmetikoje, gali greitai prasiskverbti į odą, o vanduo sluoksniuotame sluoksnyje, suformuodamas akių struktūrą, užfiksuoja drėgmę, apsaugo nuo senėjimo.
Funkcinio maisto taikymas Vartojant ceramidą, absorbuojamą į plonąsias žarnas, perkeliamas į kraują, o po to pernešamas į visą kūną, padarykite odos ląsteles geram regeneracijai ir regeneracijai.


Analizės sertifikatas

Phytosphingosine.jpg

Pakuotė ir pristatymas

Phytosphingosine

Įmonės vaizdas

Xi'an Fengzu biologinės Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos Kinijos tiekėjas geriausias fitosfingozino milteliai, didmeninė fitosfingozino kainos gamintojai, visiems jums reikia geriausių, kaina, ekologiški, 100% grynas, gamta, ir GMP gamyklos Kinijos tiekėjas geriausiai fitosfingozino milteliai, didmeninė fitosfingozino kaina, prašome susisiekti su mumis. Ir sveikiname didmeninės didmeninės ir didelio kiekio Kinijos tiekėjo geriausias fitosfingozino milteliai, didmeninė phospospososine kaina iš mūsų.

Tyrimo