Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

Austerio peptidas

Austerio peptidas
Austerio peptido miltelių COA
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie austrių peptidą

Produkto pavadinimas: Oyster Peptide

Kitas pavadinimas: austrių ekstrakto milteliai

Veikliosios medžiagos: Taurinas, Zn

Specifikacija: 25% baltymas

Išvaizda: šviesiai geltonos spalvos smulkūs milteliai

Dalelių dydis: 100% praeina 80 akių

Bandymo metodas: azoto nustatymas, HPLC

Tiekėjas: FZBIOTECH

 

Austerio peptido įvedimas

Iš austrių baltymų miltelių išgaunamas austrių peptidas, o po to nukreipiamas per tam tikrą fermentą ir mažą peptidą, išskirtą mažų peptidų medžiagos technologijai gauti.

Austeriai yra ne tik turtingi baltymų, vitamino A, B1, B2, B5, C, E santykiu tinkamų mikroelementų (kalcio, geležies, cinko, seleno, mangano, vario ir kt.) Ir taurino santykiu, bet taip pat yra unikalus jūrų gyvenimas - maistinių medžiagų įvairovė.

 

Austrių peptido privalumai

1. Kepenų detoksikacija

Austrių taurine esantis peptidas gali skatinti tulžies sekreciją, išskirti neutralų riebalų kaupimąsi kepenyse ir pagerinti kepenų detoksikaciją.

 

2. Tobulinti lytinę funkciją

Austrių peptidas turi daug spermos būtinų arginino ir elementų cinko. Austerių peptidai gali pagerinti seksualinę funkciją. Seksualinė disfunkcija, impotencija, padidėjusi prostata, lytinių organų hipoplazija ir kitos vyrų ligos, daugeliu atvejų dėl nepakankamos švino Azijos.

 

3. Perkrovos valymas

Taurinas aterosklerozės austrių peptidams, atsiradusiems perkrovos metu, ir dėl jo atsiradęs anginos pectoris, miokardo infarktas, smegenų infarktas turi gerą prevencinį poveikį.

 

4. Nuovargis

Iš austrių peptido, turinčio aminorūgščių, kurios gali pagerinti kepenų funkciją, slopina pieno rūgšties kaupimąsi, padeda pagreitinti atsigavimą ir fizinį nuovargio skatinimą. Be to, peptidas taurinas ir austrių glikogenas gali ne tik padėti atkurti fizinį nuovargį, bet ir psichinį nuovargį atsigauti yra labai efektyvūs, buvo pripažintas endogeninės depresijos pagerėjimas ir regėjimo atstatymas.

 

5. Grožis

Oysteris gali užkirsti kelią sausai odai ir skatinti odos metabolizmą, odos melanino skaidymąsi, gaminti subtilią rožinę odą. Kadangi jis gali skatinti hormonų susidarymą ir išsiskyrimą, fiziologinis koregavimas, nėštumo simptomai, menopauzės sutrikimai, taip pat turi gerą poveikį. Be to, austriuose esantis jodas ir triptofanas gali padėti jums augti gražius juodus plaukus.

 

6. Tobulinkite imunitetą

Po valgymo austrės peptido, bus sintezė glutationo organizme, pašalinti aktyvaus deguonies kūną, pagerinti imunitetą, slopina senėjimą. Tuo tarpu švino Arsenitas ne tik slopina ląstelių senėjimą, bet ir skatina medžiagų apykaitą.


Pakuotė ir pristatymas


Austerio peptidas

Įmonės vaizdas


Oyster Peptide manufacturer

Oyster Peptide supplier

Xi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos Kinijos tiekėjų geriausių austrių peptidų milteliai, papildo austrių peptidų gamintojus visiems Jums reikalingiems geriausiems, kainos, ekologiškiems, 100% gryniems, gamtos ir GMP gamyklos Kinijos tiekėjams. geriausias austrių peptido milteliai, papildo austrių peptidą, prašome susisiekti su mumis. Ir sveikiname didmeninės didmeninės ir didelio kiekio Kinijos tiekėjo geriausių austrių peptidų miltelius, papildo iš mūsų austrių peptidą.

Tyrimo