Banner
Namuose > Produktai >> Monomero

Beta Sitosteronas

Beta Sitosteronas
Beta Sitosterono COA
Pokalbis dabar

Informacija apie

Beta Sitosterono pagrindinė informacija

Produkto pavadinimas: Beta Sitosterone

Išvaizda: balti milteliai arba kristalai

CAS Nr .: 83-46-5

Molekulinė formulė: C29H50O

Molekulinė masė: 414,71

Iš viso sterolių: ≥40%, 90%, 95%

Stigmasterolis ≥ 15%

Kampesterolis ≥ 20%

Lieka uždegimo% ≤0,5

Struktūrinė formulė:

Struktūrinė formulė.jpg


Beta Sitosterono pristatymas

Fitosteroliai, apimantys augalų sterolius ir stanolius, yra panašūs į cholesterolio junginius, kurie atsiranda augaluose ir skiriasi tik anglies šoninėse grandinėse ir (arba) dvigubos jungties buvimu ar nebuvimu. Stanoliai yra prisotinti steroliai, neturintys dvigubų ryšių sterolio žiedo struktūroje. Nustatyta daugiau kaip 200 sterolių ir susijusių junginių. Laisvieji fitosteroliai, ekstrahuoti iš aliejaus, netirpsta vandenyje, santykinai netirpūs aliejuje ir tirpsta alkoholiuose.

 

β-sitosterolis yra vienas iš kelių fitosterolių (augalų sterolių), kurių cheminės struktūros yra panašios į cholesterolio. Sitosteroliai yra balti vaško milteliai, turintys būdingą kvapą. Jie yra hidrofobiniai ir tirpūs alkoholiuose. Jis yra plačiai paplitęs augalų karalystėje ir randamas Nigella sativa, Serenoa repens (pamačiau paletėje), Pygeum africanum, šaltalankių, vilkų, Mirabilis jalapa, Cannabis sativa, Urtica dioica ir Wrightia tinctoria.

 

Beta Sitosterono privalumai

Jis gali padidinti chlorido išsiskyrimą. Diuretinis poveikis dažniausiai yra už

inkstų funkcija yra labai silpna;

Jis mažina kraujospūdį ir gliukozės kiekį kraujyje, fermentaciją

kukurūzų stigmos paruošimas labai sumažina cukraus kiekį kraujyje iki triušio;

3. Jis turi choleretinį poveikį, padidina tulžies sekreciją ir skatina tulžies išskyrimą, gali sumažinti organinių ir priemaišų kiekį tulžyje;

4. Jis turi hemostazės efektą, gali pagreitinti kraujo krešėjimo procesą, padidinti trombino koncentraciją kraujyje.

 

Beta Sitosterono naudojimas

1. Maisto sudedamoji dalis / priedas: pagrindinė naujoji paraiška, susijusi su fitosterolių hipo-cholesteroleminiu poveikiu.

2. Kosmetika: daugiau kaip 20 metų kosmetikos kompozicijose yra fitosterolių. Naujausia fitosterolių, kaip specifinių kosmetikos priemonių, vystymosi tendencija. Tokie kaip minkštiklis, odos jausmas, emulsiklis.

3. Farmacinė žaliava:

1970 m. Sukurta programa, pagrįsta perėjimu nuo saponinų į

Fitosteroliai kaip biriosios medžiagos steroidų sintezei su pradiniu darbu sutelktos į chemiškai degraduojamus stigmasterolius ir naujausius pokyčius, susijusius su kitais fermentais išnyktais fitosteroliais.


Pakuotė ir pristatymas

Beta Sitosterone

Įmonės vaizdas

Xi'an Fengzu biologinės Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos Kinijos tiekėjas geriausias beta sitosterono milteliai, birių beta sitosterono kainos gamintojai, visiems jums reikia geriausia, kaina, ekologiškas, 100% grynas, gamta, ir GMP gamyklos Kinija tiekėjas geriausias beta sitosterono milteliai, beztaras beta sitosterono kaina, prašome susisiekti su mumis. Ir sveikiname didmeninės urmu ir dideliu kiekiu Kinijos tiekėjo geriausiu beta sitosterono milteliais, be beta beta sitosterono kaina.

Tyrimo