Banner
Namuose > Produktai >> API

Irinotekanas

Irinotekanas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Irinotecan
Kitas pavadinimas: Camptosar , Irinotekano hl
Molekulinė formulė: C33H38N4O6
Molekulinė masė: 586,678
Išvaizda: kreminės arba šviesiai geltonos spalvos milteliai
Bandymo metodas: HPLC
Turinys: 99%
CAS: 97682-44-5
Struktūrinė formulė:
Irinotecan Hydrochloride.png


Irinotekano įvedimas
Irinotekanas yra pusiau sintetiniai kamptotecino dariniai, kurie gali būti specialiai derinami su I topoizomeraze. Irinotekanas ir jo aktyvus metabolitas SN-38, jungiantis su topoizomerazės I-DNR kompleksu, neleidžia prijungti lūžusios vienos grandinės nukleino rūgšties. Esami tyrimai rodo, kad irinotekano citotoksiškumas dėl DNR sintezės proceso. Replikazė ir topoizomerazės I-DNR irinotekano (arba SN-38) trigubo komplekso sąveika, sukelianti DNR dvigubos grandinės pertraukas. Žinduolių ląstelės negali veiksmingai atstatyti DNR dvigubos grandinės pertraukų


Irinotekano miltelių privalumai
1.Rinotekano hidrochloridas (CPT-11) yra intraveninis antineoplastinis agentas. Irinotekano hidrochloridas yra stiprus priešvėžinis vaistas, veikiantis įvairiuose eksperimentiniuose navikų modeliuose. Irinotekano hidrochloridas yra vienas iš daugelio tirpių kamptotecino (CPT) vandenyje tirpių darinių, citotoksinių augalų alkaloidų, išskirtų iš Kinijos medžio Camptotheca acuminate. Irinotekano hidrochloridas veikia kolorektalinį vėžį, panašų į 5-fluorouracilą, ir atrodo, kad jis iš dalies nėra kryžminis.
2.Šis produktas yra antineoplastinis. Tai pirmasis vaistas, naudojamas metastazavusiam gaubtinės žarnos vėžiui gydyti; jis taip pat turi labai gerą poveikį plaučių ir nedidelių ląstelių karcinomų, sergančių plaučiais, karcinoma.


Pakuotė ir pristatymas


Irinotecan


Įmonės vaizdas


Irinotecan Supplier

Irinotecan ManufacturerTyrimo