Banner
Namuose > Produktai >> Augalinis aliejus >> Carrier Oil

Frakcuotas kokosų aliejus

Frakcuotas kokosų aliejus
Frakcuotas kokosų aliejus
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė frakcionuotų kokosų aliejaus infromacija

Produkto pavadinimas: Frakcuotas kokoso aliejus

Kitas pavadinimas: kokosų aliejus frakcionuotas, kokoso frakcionuotas aliejus, frakcinis kokoso aliejus

Kilmė: Kinija

Išvaizda: bespalvis skystis

Grynumas: C8 56,2%, C10 42,9%

Naudojamas augalas: „Virgin“ kokoso aliejus

Įvertinimas: kosmetikos klasė, maisto klasė

Ekstrahavimo metodas: Mergelė ir frakcijos

OEM: TAIP


Frakcuotas kokosų aliejus yra kokosų aliejus, kuris buvo perdirbtas arba „susmulkintas“, kad būtų sukurta labai stabilios alyvos. Naudotos alyvos frakcija yra labai daug sočiųjų riebalų, ir šis produktas gali būti naudojamas įvairiais būdais. Daugelis kompanijų, gabenančių kosmetikos atsargų frakcionuotą kokosų aliejų, taip pat gali būti įsigytos iš masažo ir muilo tiekėjų. Šios naftos kaina skiriasi priklausomai nuo pasaulinės paklausos.

Didelis frakcinio kokosų aliejaus pranašumas per įprastą kokosų aliejų yra tas, kad jis yra labai stabilus. Priešingai nei nerafinuoti aliejai, jis taps nešvarus, todėl bus lengviau dirbti. Ji taip pat gali tvarkyti labai didelę šilumą, kuri gali būti atskira premija, ir gali būti lengviau dirbti nei kietas kokoso aliejus. Atsižvelgiant į tai, kad jis turi ilgą galiojimo laiką, jam nereikia specialių laikymo ir tvarkymo procedūrų, o ne vėsioje, sausoje vietoje.


Frakcinio kokoso aliejaus privalumai

Vienas įprastas frakcionuoto kokoso aliejaus panaudojimas yra eterinių aliejų ir masažo nešiklis. Aliejus yra lengvas ir ne riebus, bet labai gerai įsiskverbia į odą, todėl jis labai tinka tiekti eterinius aliejus. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip intensyvus drėkiklis, ypač tokiose srityse kaip veidas, kur oda yra žinoma kaip subtilus. Šis kokoso aliejaus tipas taip pat yra geras pagrindas kūno šveitimui ir kitiems kūno priežiūros produktams.

Soapmakers taip pat mėgsta dirbti su frakcionuotu kokoso aliejumi, skatindami jį šviesiai, net ir burbulams bei neutraliam kvapui. Jis taip pat gali būti plaktas ir sumaišytas su drėkinamaisiais kremais, kurie naudojami kaip intensyvus drėkiklis.

Šis naftos produktas nėra hipoalergiškas. Kai kurie žmonės gali patirti reakciją į jį, o žmonės, nenaudoję šio produkto, gali norėti išbandyti gryną aliejų ant nedidelio odos pleistro, prieš naudodami jį visam kūnui. Jei po frakcionuoto kokoso aliejaus atsiranda paraudimas, bėrimas ar niežulys, tai yra galimo alergijos aliejui požymis.


Analizės sertifikatas

Frakcuotas kokosų aliejus.jpg


Pristatymas ir saugojimas

Pristatymas: Sea / Air Shipping & International Express

Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo

Pakuotė: 30ml / 50ml / 100ml: gintaro stiklo buteliai, 1kg / 5kg: aliuminio būgnas

25kg: plastikinis cilindras (30cm * 26cm * 42cm), 180 kg: įdegio geležies būgnas (56cm2 * 90cm)

Sandėliavimas: Laikykite atokiau nuo stiprios šviesos ir šilumos.

Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

Fractionated Coconut Oil.jpg


ĮmonėTyrimo