Banner
Namuose > Produktai >> API

Diatrizoate natrio

Diatrizoate natrio
FZBIOTECH produktų sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie natrio diatrizoatą
Produkto pavadinimas: Diatrizoate Sodium
Kitas pavadinimas: Natrii Diatrizoas
Išvaizda: balta milteliai
MF: C11H8I3N2NaO4
Molekulinė masė: 635,9
CAS: 737-31-5
EINECS: 212-004-1
Tiekėjas: FZBIOTECH
Struktūrinė formulė:
Diatrizoate Sodium.png

Trumpas diatrizoato natrio įvadas
Natrio diatrizoatas yra kontrastas, naudojamas rentgeno spindulių bandymo metu. Jis gali būti naudojamas kaip diagnostinė pagalbinė priemonė angiografijos, urografijos ir rentgenografijos metu. Jis gali būti naudojamas vizualizuojant veną, šlapimo sistemą, virškinimo traktą, blužnį ir sąnarius, taip pat kompiuterinės tomografijos metu (CT skenavimas). Jis naudojamas tais atvejais, kai baris netinka naudoti, pvz., Pacientas yra alergiškas bariui. Diatrizoato natrio veikimo mechanizmas yra tas, kad jis gali užblokuoti rentgeno spindulius taip, kad kūno struktūra, kurioje yra jodo, būtų apibrėžta priešingai nei struktūros, kuriose nėra jodo, ir taip leidžia vizualizuoti tas susijusias sritis.

Natrio diatrizoato šalutinis poveikis
Sunkus arba negrįžtamas nepageidaujamas natrio diatrizoato poveikis, dėl kurio atsiranda papildomų komplikacijų, yra tachikardija, pankreatitas, bradikardija, inkstų funkcijos sutrikimas.
Natrio diatrizoatas gali sukelti gyvybei pavojingą poveikį, įskaitant plaučių edemą, širdies aritmiją, bronchų spazmą, angioneurozinę edemą, anafilaksines reakcijas, hipertenzines krizes. kurie yra atsakingi už gydymą natrio diatrizoatu.
Simptominės nepageidaujamos reakcijos, kurias gamina natrio diatrizoatas, yra daugiau ar mažiau toleruojamos ir, jei jos tampa sunkios, jas galima gydyti simptomiškai, įskaitant silpnumą, galvos svaigimą, galvos skausmą, pykinimą, vėmimą, prakaitavimą, paraudimą, alpimą, skonio sutrikimus, metalo skonį, jausmą. šilumos.


Pakuotė ir pristatymas

Diatrizoate Sodium


Įmonės vaizdas

Diatrizoate Sodium Supplier

Diatrizoate Sodium Manufacturer

Tyrimo