banneer
Namuose > Produktai >> API

Diatrizoate natrio

Diatrizoate natrio
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Diatrizoate natrio
Produkto pavadinimas: Diatrizoate natrio
Kitas pavadinimas: Natrii Diatrizoas
Išvaizda: Balti milteliai
MF: C11H8I3N2NaO4
Molekulinė masė: 635.9
CAS: 737-31-5
EINECS: 212-004-1
Tiekėjas: FZBIOTECH
Struktūrinė formulė:
Diatrizoate Sodium.png

Trumpas įvadas Diatrizoate natrio
Diatrizoate natrio yra rentgeno spindulių bandymo metu naudojama kontrastinė medžiaga. Jis gali būti naudojamas kaip diagnostikos pagalba agentas angiografiją, urography ir rentgenografijos metu. Jis gali būti taikomas per ryškinimo venų, šlapimo takų, virškinamojo trakto, blužnies ir sąnarių, taip pat kompiuterinė tomografija (CT scan). Jis naudojamas tais atvejais, kai bario tinka programą, pavyzdžiui, pacientas yra alergiškas bario. Diatrizoate natrio veikimo mechanizmas yra, kad ji gali blokuoti rentgeno spinduliai, kad kūno struktūrą, kurių sudėtyje yra jodo, apibrėžtos skirtingai tas struktūras, kurios be jodo, toliau leidžiantį vizualizacija tų susijusių sričių.

Šalutinis poveikis Diatrizoate natrio
Sunkus ar negrįžtamų neigiamų padarinių, natrio Diatrizoate, kuriuos lemti tolesnį komplikacijų yra tachikardija, pankreatitas, bradikardija, inkstų funkcijos sutrikimas.
Natrio Diatrizoate gamina gyvybei poveikį, kuris apima plaučių edema, širdies aritmija, bronchų spazmas, angioneurozinė edema, anafilaksinės reakcijos, hipertenzinė krizė. kurios yra atsakingos už natrio Diatrizoate gydymo nutraukimą.
Natrio Diatrizoate gamina simptominis nepageidaujamos reakcijos yra daugiau ar mažiau toleruotinos ir jei jie tampa sunkus, jie gali būti gydomi simptomiškai, tai apima silpnumas, galvos svaigimas, galvos skausmas, pykinimas, vėmimas, prakaitavimas, paraudimas, silpnumas, skonis sutrikimai, metalo skonis burnoje, šilumos pojūtį.


Paketo & pristatymas

Curcumin.jpg

Curcumin.jpg


Įmonės įvaizdį

Curcumin.jpg

Curcumin.jpg

Tyrimo