Banner
Namuose > Produktai >> API

Natamicinas

Natamicinas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Natamicino miltelius

Kitas pavadinimas: Maisto konservantas Natamicinas

Grynumas: 50%, 95%

Įvertinimas: maistas

Cheminė formulė: C33H47NO13

Molinė masė: 665,725 g / mol

Išvaizda: balta milteliai

Specifikacija: USP / BP

Bandymas: HPLC

Gamintojas: FZBIOTECH

CAS: 7681-93-8

Struktūrinė formulė:

natamycin POWDER.jpg


Kas yra Natamicino milteliai?

Natamicinas (pimaricinas) yra antimikozinis preparatas, turintis platų ir veiksmingą poveikį. Jis ne tik slopina įvairių formų ir mielių augimą, bet taip pat slopina jų toksino gamybą. Komercinėje natamicino sudėtyje yra 50% veikliosios medžiagos. Nedideli natamicino kiekiai gali slopinti visas pelėsių ir mielių, kurios sukelia maisto gedimą. Natamicinas neturi jokios įtakos bakterijoms, todėl jis netrukdo natūraliai brandinti jogurto, sūrio, šviežio kumpio, dešros ir kt.

Natamicinas yra baltas arba geltonas, bekvapis, bekvapis kristalinis miltelis. Jis yra labai stabilus, jo kristalinė forma. Natamicino tirpumas yra labai mažas vandenyje ir daugelyje organinių tirpiklių. Tik 50 mg natamicino galima ištirpinti gryname vandenyje kambario temperatūroje. Dėl mažo tirpumo jis labai tinka naudoti ant maisto paviršiaus. Natamicinas išliks ant maisto paviršiaus, kur daugelis pelėsių ir mielių gali augti, tačiau neturi įtakos natūraliam fermentacijos eigui. Natamicinas neturi organoleptinių savybių arba neturi labai mažos įtakos, ir nėra žinoma, kad jis sukelia alergines ar sensorines reakcijas.


Natamicino miltelių naudojimas

Maisto konservantai. Idealus rezultatas gali būti pasiektas naudojant Natamiciną ant atviro maisto produkto paviršiaus, kuriame gali augti pelėsiai ir mielės. Tai ypač naudinga sūrių gamybai, nes užkertamas kelias pelėsių augimui, o sūrio brandinimo bakterijos normaliai auga ir metabolizuojasi. Produktas turi būti laikomas sausoje, vėsioje (ne aukštesnėje kaip 15 ° C) vietoje, originalioje uždaroje talpykloje ir apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.


Mūsų natamicino milteliai

Natamicinas yra fungicidas, naudojamas sūrio laikymui. Jis veikia skylutes ląstelių membranose grybų, todėl jų vidus nuteka. Jis gaminamas Streptomyces natalensis bakterijų.

Jis naudojamas pjaustyti arba purkšti sūrio griežinėliais. Sūdytiems sūriams naudojamas sausas mišinys, paprastai su celiulioze, kad būtų išvengta kepimo.

Kai kurie gamintojai jį naudoja sūrio žievės vaško dangoje, o ne pačiam sūriui.


Pakuotė ir pristatymas

Natamycin Powder


Įmonės vaizdas

Natamycin Powder Supplier

Natamycin Powder Manufacturer

Tyrimo