Banner
Namuose > Produktai >> Augalų ekstraktas

Inulinas

Inulinas
FZBIOTECH produktų sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė inulino miltelių infromacija

Kitas pavadinimas: inulino milteliai, sinantrininiai milteliai

Grynumas: 90%, 95%

Išvaizda: baltos spalvos milteliai

Molekulinė masė: 285,303

Molekulinė formulė: C17H11N5

Gamintojas: FZBIOTECH

CAS : 9005-80-5

EINECS: 232-684-3

Struktūrinė formulė:

Synanthrin.jpg

Inulino miltelių įvedimas

Inulinas dažniausiai ekstrahuojamas iš sunchoko ir cikorijos šaknų. Tai grupė polisacharidų, kurie pirmiausia yra ilgos fruktozės grandinės su keliais gliukozės vienetais. Inulinas laikomas funkciniu maisto ingredientu, nes jis gali turėti įtakos žmogaus fiziologiniams ir biocheminiams procesams, dėl to gerėja sveikata ir sumažėja daugelio ligų rizika. Tirpusis pluoštas dažnai įterpiamas į perdirbtus maisto produktus, kad būtų pridėta pluošto, masės ir saldaus skonio. Inulinas taip pat gali būti naudojamas oligofruktozės ir fruktozės sirupams gaminti.


Inulino miltelių privalumai:

1.inulinas turi cukraus kiekį kraujyje, krenta kraujo lipidai.

2.Inulinas gali labai skatinti mineralinę absorbciją, pvz., Ca2 +, Mg2 +, Zn2 +, Fe2 +, Cu2.

3.greifuokite žarnyno ir skrandžio sportą, gerinti riebalų apykaitą ir prarasti svorį.

4.Inulino milteliai turi labai gerą poveikį odai balintiems, o oda tampa lygi ir subtilesnė.

5. Stiprinti žarnyno peristaltiką ir turėti ypatingą efektyvumą, kad būtų veiksmingai užkirstas kelias vidurių užkietėjimui


Inulino miltelių naudojimas

1.Parama žarnyno sveikatai (vidurių užkietėjimas)

Inulinas yra tirpus pluoštas, kuris veikia kaip prebiotikas ir skatina virškinimo trakto sveikatą, stimuliuodamas naudingas bakterijas žarnyne. Dėl tam tikrų ryšių konfigūracijų šis mitybos pluoštas išgyvena skrandžio rūgštį ir žarnyno fermentus. Jis eina į plonąją žarną, kur jis sumaišomas su vandeniu, fermentais ir tada tampa maistu, skirtu gyvybei palaikančioms storosios žarnos bakterijoms. Ši bakterija apima tokius dalykus kaip bifidobakterija ir laktobacilai. Laikydami tokias bakterijas kaip šitos, jie išlaiko nepageidaujamas bakterijas, tokias kaip E. coli ir Clostridium difficile ir grybai, tokie kaip Candida.

2.Padidinkite maistinių medžiagų absorbciją (kalcio ir magnio)

Jūsų kūnas geriau sugeria maistines medžiagas iš maisto, kurį valgote, nes inulinas sulėtina virškinimą. Remiantis tyrimais, atliktais Jungtinėse Valstijose ir Prancūzijoje, inulinas gali padidinti kalcio absorbciją net 20 proc. Ir magnio absorbciją iki 12 proc.

3.Kontroliuokite cukraus kiekį kraujyje

Inulinas sulėtina virškinimą, įskaitant angliavandenių virškinimą. Tai padeda stabilizuoti cukraus kiekį kraujyje po valgio, leisdami cukrui lėtai išsiskirti be jokių pėdsakų.

Pristatymas ir saugojimas

Inulinas

Įmonės vaizdas


Tyrimo