Banner
Namuose > Produktai >> Augalinis aliejus >> Eterinis aliejus

kedro aliejus pardavimui Kedrų aliejus

Kedrų aliejus
FZBIOTECH kedrų aliejus
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinis kedro aliejaus kvapas

Kilmė: Kinija, Sibiras
Naudota augalo dalis: pušies adata
Ekstrahavimo būdas: distiliavimas garais
Išvaizda: rudai raudonas skystis
Kiekis: 99,9% lakiųjų aliejų
CAS Nr.:8000-27-9


Kedrų aliejaus įvedimas

Medžiai užauga iki 30 mm, vieni stiebai, vainikas siaurai stačias iki kūgio formos, apvalus arba išlygintas. Žievė ruda, nuskusta plonomis juostelėmis, mažų šakelių (5–10 mm skersmens). Šakos yra švytinčios kylančios, o šakos paprastai būna stačios. Jis yra aukštas su aštriu dervingu kvapu medienos storio briaunota ar kvadratiniu būdu įtrūkusi žievė ir plačiomis, lygiomis šakomis. Ūgliai yra dimorfiniai, su ilgais ūgliais, kurie sudaro šakų rėmus, ir trumpais ūgliais, užimančiais didžiąją dalį lapų.

Lapai yra amžinai žali ir adatiniai, 8–60 mm ilgio, išdėstyti atskirai ilgomis spiralinėmis spiralėmis.


Kedrų aliejaus naudojimas

Kvapmedžio aliejaus aromaterapinės savybės yra diuretikai, antiseptiniai, antispazminiai, sutraukiantys, atsikosėjimą skleidžiantys vaistai, fungicidinis insekticidas, antiseborėjinis, emmenagogas, raminamasis ir tonizuojantis. Tai ramina ir raminamai veikia protą ir yra labai naudinga esant nervų ir nerimo įtampai.
Kedrų aliejaus naudojimas farmacijoje:
Kedrų aliejus naudingas odai dėl sedacijos, kuris palengvina niežėjimą. Sutraukiantis poveikis puikiai tinka spuogams, riebiai odai, pleiskanoms ir plaukams. Tai padeda nuo krūtinės ir šlapimo takų infekcijų, veikia kaip bendras tonikas ir turi ryškų poveikį gleivinėms. Jis taip pat naudingas reumato ir artrito atvejais.
Šis aukštos kokybės kvepalų aliejus puikiai tinka kvapnoms žvakėms, gaivinamai potporai, gaminant muilą, vonios aliejus ir masažo aliejų. Jis taip pat naudojamas kaip kvepalų kūno aliejus. Kvapams tai suteikia šiltą kokybę. Jis gerai derinamas su sandalmedžio ir vetiverų aliejais. Tai taip pat naudinga sausiems plaukams, nes padidina odos ir galvos odos gebėjimą sulaikyti vandenį. Kedrų medis yra puikus repelentas, naudojamas kandžių ir kitų vabzdžių apsaugai.


Analizės sertifikatas

Kedro medienos aliejus

Srauto schema

Pure Cedar Oil.jpg

Pristatymas ir saugojimas

Pristatymas: Jūrų / oro transportas ir tarptautinė ekspresas
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo
Pakuotė: 30ml / 50ml / 100ml: gintaro spalvos stikliniai buteliai, 1kg / 5kg: aliuminio būgnelis
25 kg: plastikinė statinė (30 cm * 26 cm * 42 cm), 180 kg: skardinis geležies būgnas (56 cm 2 * 90 cm)
Laikymas: Laikykite nuo stiprios šviesos ir karščio.
Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

Cedar Oil price.jpg

Bulk Cedar Oil.jpg


Įmonė
Sianas Fengzu Biological Technology Co, Ltd yra vienas iš profesionaliausių Kinijos kedro aliejaus, kedro eterinio aliejaus gamintojų, visiems jums tinkančio geriausios kainos, kainos, ekologiško, 100% grynumo, gamtos ir GMP gamyklos kedro aliejaus, kedro eterinio aliejaus. , susisiekite su mumis. Sveiki atvykę į didmeninį kedro aliejų, kedro eterinį aliejų, kedro aliejaus pesticidą, kedro medžio aliejų, raudonojo kedro aliejų, 8000-27-9, kedro medžio aliejų, organinį kedro aliejų, gryną kedro aliejų, kedro medžio eterinį aliejų. .

Tyrimo