Banner
Namuose > Produktai >> Augalinis aliejus >> Eterinis aliejus

kedro aliejus pardavimui Cedaro aliejus

Cedaro aliejus
FZBIOTECH naftos sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Cedaro aliejaus pagrindinė informacija

Kilmė: Kinija, Sibiras
Dalis panaudoto augalo: pušies adata
Ekstrahavimo metodas: garų distiliavimas
Išvaizda: ruda raudona skystis
Turinys: 99,9% lakiųjų aliejų
CAS Nr. 8000-27-9


Cedar Oil pristatymas

Medžiai auga iki 30 mm, vienas kojos, karūną siaurai pastatyti ant kūginės, apvalios arba suplotos. Žievė ruda, plona juostelėmis, mažų šakelių (5-10 mm skersmens). Filialai, kurie pakyla į kylančius ir šakotuvus, paprastai statomi. Jis yra aukštas su aštriais dervų kvapniais medžio storais raiščiais arba kvadrato krekingo žieve ir plačiais, lygiais šakais. Ūgliai yra dimorfiniai, su ilgais ūgliais, kurie sudaro šakų ir trumpų ūglių pagrindą.

Lapai yra visžalės ir adatos formos, 8–60 mm ilgio, atskirai išdėstyti atviruose spiraliniuose ilguose ūgliuose.


Cedar Oil naudojimas

Cedarwood aliejaus aromaterapijos savybės yra diuretikai, antiseptiniai, spazminiai, susitraukiantys, atsvaidantys, fungicidiniai insekticidai, antiseborrhoeic, emmenagogas, raminamieji ir tonikai. Jis turi raminamą ir raminantį poveikį protui ir yra labai naudingas esant nervų ir nerimo įtampai.
Cedaro aliejaus farmaciniai panaudojimai:
Cedarwood aliejus yra naudingas odai, jo raminantis gebėjimas, kuris mažina niežėjimą. Jo sutraukiamasis veiksmas puikiai tinka spuogams, riebiai odai, pleiskanai ir plaukams. Jis padeda su krūtinės ir šlapimo takų infekcijomis veikti kaip bendras tonikas ir turi stiprų poveikį gleivinės membranoms. Jis taip pat naudingas reumatizmo ir artrito atvejais.
Šis aukštos kokybės kvapiosios aliejus puikiai tinka kvapinėms žvakėms, šviežioms puodoms, muilo gamyboje, vonios aliejuose ir masažo aliejuje. Jis taip pat naudojamas kaip kvepalų kūno aliejus. Jis kvapams suteikia šiltą kokybę. Jis puikiai dera su sandalmedžio ir vetiverio aliejumi. Jis taip pat tinka sausiems plaukams, nes padidina odos ir galvos odos gebėjimą laikyti vandenyje. Cedarwood yra puikus repelentas, naudojamas apsaugoti nuo košių ir kitų vabzdžių.


Analizės sertifikatas

Cedar wood Oil

Srauto diagrama

Pure Cedar Oil.jpg

Pristatymas ir saugojimas

Pristatymas: Sea / Air Shipping & International Express
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo
Pakuotė: 30ml / 50ml / 100ml: gintaro stiklo buteliai, 1kg / 5kg: aliuminio būgnas
25kg: plastikinis cilindras (30cm * 26cm * 42cm), 180 kg: įdegio geležies būgnas (56cm 2 * 90cm)
Sandėliavimas: Laikykite atokiau nuo stiprios šviesos ir šilumos.
Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

Cedar Oil price.jpg

Bulk Cedar Oil.jpg


Įmonė
Xi'an Fengzu biologinių technologijų Co, Ltd yra viena iš profesionalių Kinijos kedro aliejaus, kedro eterinio aliejaus gamintojai, visiems jums reikia geriausių, kaina, ekologiškas, 100% grynas, gamta ir GMP gamyklos kedro aliejus, kedro eterinis aliejus , prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmeninį didmeninį ir didelį kiekį kedro aliejaus, kedro eterinio aliejaus, kedro aliejaus, kedro medžio aliejaus, raudonojo kedro aliejaus, 8000-27-9, kedro medžio aliejaus, organinio kedro aliejaus, gryno kedro aliejaus, cedarwood eterinį aliejų iš mūsų .

Tyrimo