Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

Ergosterolis

Ergosterolis
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Ergosterol

Produkto pavadinimas: Ergosterol

CAS Nr .: 57–87–4

Molekulinė formulė: C28H44O

Molekulinė masė: 396,65

Specifikacijos: 99%

Išvaizda: Baltas milteliai

Ekstraktas Šaltinis: sojų ekstraktas; Salyklo ekstraktas

Naudota dalis: sėkla

Bandymo metodas: UV

Struktūrinė formulė:

Ergostero.gif


Trumpas Ergosterolio pristatymas

Ergosterolis (ergosta-5,7,22-trien-3β-ol) yra grybų ir pirmuonių ląstelių membranose randamas sterolis, kuriame yra daug tų pačių funkcijų, kurias cholesterolis veikia gyvūnų ląstelėse. Kadangi daugelis grybų ir pirmuonių negali išgyventi be ergosterolio, fermentai, kurie ją sukuria, tapo svarbiais narkotikų atradimo tikslais. Ergosterolis yra vitamino D2 provitaminų forma; ultravioletinės (UV) šviesos poveikis sukelia cheminę reakciją, kuri gamina vitaminą D2.


Ergosterol privalumai

Ergosterolio milteliai yra svarbi gyvūnų ląstelių membranos sudedamoji dalis, vaidina svarbų vaidmenį palaikant ląstelių membranos vientisumą, membranos desmenzimo aktyvumą, membranos likvidumą, ląstelių gyvenimą ir medžiagų transportavimą. Tai labai svarbi medicininė žaliava ir gali būti naudojama kortizono ir progesterono hormono gamybai. Jis gali persijungti į VD2 per molekulinę struktūrą.


Ergosterolio programos

Ergosterolis yra svarbi farmacinė cheminė medžiaga, kuri gali būti naudojama pušies ir hormono progesterono egzaminui bei kitokiam narkotikų ir pesticidų naudojimui, tuo pat metu ergosterolio vitaminas D2 yra pagrindinė žaliavų gamyba.


Pakuotė ir pristatymas

Ergosterol

Įmonės vaizdas

Xi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos urmu tiekimo ergosterolio sintezė, aukštos kokybės ergosterolio miltelių gamintojai, visiems jums reikia geriausio, kainos, ekologiško, 100% gryno, gamtos ir GMP gamyklos birių tiekimo ergosterolis sintezė, aukštos kokybės ergosterolio milteliai, prašome susisiekti su mumis. Ir sveikiname didmeninės didmeninės ir didelio kiekio birių tiekimo ergosterolio sintezė, aukštos kokybės ergosterolio milteliai iš mūsų.Tyrimo