Banner
Namuose > Produktai >> Augalinis aliejus >> Carrier Oil

Ogórecznik aliejaus naudą Gręžinių aliejus

Gręžinių aliejus
FZBIOTECH naftos sąrašas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Bordo aliejaus pagrindinė apsauga

Kilmė: Kinija, Europa, Šiaurės Amerika
Ekstrahavimo metodas: šalto spaudimo
Išvaizda: Geltonas skystis
Augalų dalis: vaisiai ir sėklos
Turinys: GLA ≥ 20%
CAS Nr .: 84012-16-8
EINECS Nr .: 281-661-4


Borage Oil įvedimas

Borage aliejus yra visų sėklų, GLA (gamma-linoleno rūgštis), didžiausios sudėties turinys. Jis gali pagerinti odos būklę ir sumažinti moterų mėnesinių diskomfortą ir sulėtinti daugelio simptomų fiziologiją. Ilgalaikis vartojimas geros sveikatos širdies, mažina moterų menstruacijų sindromą (PMS) ir smegenų kraujagysles bei menopauzės endokrininių sutrikimų simptomus.


Borage Oil funkcija

Reumatoidinis artritas - Pensilvanijos universiteto tyrimas parodė, kad reumatoidiniu artritu sergantiems pacientams, kuriems kasdien patyrė 1,4 g borage aliejaus, sąnarių skausmas ir patinimas sumažėjo.

Odos būklė - Šis žolinis aliejus gali padėti gydyti spuogus, egzema ar psoriazę. Tyrimai su gyvūnais parodė, kad odos sutrikimai, kuriuos sukelia riebalų rūgščių disbalansas, gali būti apdorojami borage aliejumi. 2009 m. Tyrime, paskelbtame „British Journal of Nutrition“, taip pat nustatyta, kad moterys, turinčios odos būklę, sukeliančią dirginimą ir paraudimą, patyrė reljefą po to, kai vartojo linų sėmenų ar borage aliejų.

Periodontitas - tyrimas, paskelbtas Prostaglandins, Leukotrienes ir Essential Fatty Acids, nustatė, kad žmonės, vartoję borage naftos papildus, pagerino dantenų sveikatą ir sumažino periodontito sukeliamą gingivitą.

Sklerozė (išsėtinė sklerozė) - tai gali padėti sumažinti tokius simptomus kaip raumenų spazmai ir tirpimas, susiję su šiuo nervų sutrikimu. Borage aliejus taip pat padeda kovoti su nervų pažeidimais ir prisidėti prie sveikų nervų vystymosi per tam tikrą laiką.

Alzheimerio liga - borage aliejus gali padidinti nervų impulsų perdavimą, kuris gali būti naudingas gydant šią silpninančią ligą.

Grūdų aliejus taip pat paminėtas kaip veiksmingas gydant rožine, podagra, moterų nevaisingumu, impotencija ir net diabetine neuropatija.


Analizės sertifikatas

Borage oil.jpg

Srauto diagrama

Borage Oil.jpg


Pristatymas ir saugojimas

Pristatymas: Sea / Air Shipping & International Express

Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos po apmokėjimo
Pakuotė: 30ml / 50ml / 100ml: gintaro stiklo buteliai, 1kg / 5kg: aliuminio būgnas
25kg: plastikinis cilindras (30cm * 26cm * 42cm), 180 kg: įdegio geležies būgnas (56cm 2 * 90cm)
Sandėliavimas: Laikykite atokiau nuo stiprios šviesos ir šilumos.
Tinkamumo laikas: 24 mėnesiai

Borage seed Oil.jpg

pure Borage Oil.jpg


Įmonė
Xi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd yra viena iš profesionalių Kinijos borage naftos gamintojų, visiems jums reikia geriausių, kaina, ekologiškas, 100% grynas, gamtos ir GMP gamyklos borage naftos, prašome susisiekti su mumis. Sveiki atvykę į didmeninę urmu ir didelį kiekį borage naftos iš mūsų.

Tyrimo