banneer
Namuose > Produktai >> Monomeras

beta sitosterolio nauda sveikatai Beta Sitosterolis

Beta Sitosterolis
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė beta Sitosterolio informacija

Spec. 98% HPLC
Išvaizda: balti kristaliniai milteliai
CAS Nr.:83-46-5
EINECS NO.:201-480-6
Molekulinė formulė: C29H50O
Molekulinė masė: 414,71


Beta Sitosterolio funkcija

Beta-sitosterolis yra augalinė medžiaga, panaši į cholesterolio kiekį. Tai gali padėti sumažinti cholesterolio kiekį, ribojant cholesterolio kiekį, kuris gali patekti į organizmą. Jis taip pat gali susieti prostatą, kad sumažintų patinimą (uždegimą). 1922 m. Chemiškai apibūdinti augalų steroliai. Vėliau 1950-aisiais buvo pastebėta, kad šie steroliai mažina cholesterolio koncentraciją serume, mažindami cholesterolio absorbciją iš žarnų. Tačiau iki devintojo dešimtmečio statinai buvo pristatyti į rinką, todėl augalų sterolių vaidmuo lipidų kiekio mažinime sumažėjo. Vėliau buvo pripažinta, kad natūraliai atsirandančiomis medžiagomis į maisto produktus galima pridėti augalinius sterolius. Margarinas atrodo idealus automobilis. Per pastaruosius 15 metų literatūroje buvo pateikta keletas pranešimų, kuriuose nurodoma, kad fitosteroliai turi tam tikrą imuninį aktyvumą.

Beta-sitosterolis yra augaluose esanti medžiaga. Chemikai tai vadina "augalų sterolio esteriu". Jis randamas vaisiuose, daržovėse, riešutuose ir sėklose. Jis naudojamas medicinoje. Beta-sitosterolis skirtas širdies ligoms ir aukštam cholesteroliui. Jis taip pat naudojamas imuninei sistemai stiprinti ir užkirsti kelią gaubtinės žarnos vėžiui, tulžies akmenims, peršalimui ir gripui (gripui), ŽIV / AIDS, reumatoidiniam artritui, tuberkuliozei, psoriazei, alergijoms, gimdos kaklelio vėžiui, fibromialgijai, sisteminei vilkligei eritema (SLE), astma, plaukų slinkimas, bronchitas, migrenos galvos skausmas ir lėtinio nuovargio sindromas.

Tai padeda sumažinti cholesterolio, priešuždegiminių, opų ir vėžio poveikį klinikoje, taip pat gali būti naudojama kaip kosmetikos priemonė plaukų priežiūros maistinėms ir odos priežiūros medžiagoms, be to, ji naudojama kaip naujo tipo gyvūnų pašarų dėl savo naudos augimo savybių, skatina sveiką ir auga produkcija.


Beta Sitosterolio naudojimas

Kaip antioksidantas maisto ir pašarų prieduose
Kaip alimentai ir odos drėkiklis kosmetikoje
Kaip steroidinių vaistų ir vitamino D3 žaliava


Analizės sertifikatas

Testas

Specifikacijos

Rezultatas

Β-sitosterolio kiekis:

≥98%

98.31%

Išvaizda:

Balti kristaliniai milteliai

Atitinka

Kvapas ir skonis:

Charakteristika

Atitinka

Akių dydis:

100% praeiti 80 meš

Atitinka

Nuostolis džiovinant:

≤1.0%

0.28%

Lydymosi temperatūra:

138 ℃ ~ 142 ℃

140 ℃

Sunkieji metalai:Kaip:

≤ 2 PPM

Atitinka

Pb:

≤1 PPM

Atitinka

Hg:

≤0.5PPM

Atitinka

Mikrobiologija:

Bendras plokštelių skaičius:

Mielės ir mold

E.Coli:

S. Aureus:

Salmonella:

 

<1000 kfu="">

<100cfu>

Neigiamas

Neigiamas

Neigiamas

 

36cfu / g

17cfu / g

Atitinka

Atitinka

Atitinka

Išvada:

Atitinka USP32 standartąPakuotė ir pristatymas

Sitosterol.jpg


Sitosterol.jpg


Bendrovės vaizdas

Sitosterol.jpg


Sitosterol.jpgXi'an Fengzu Biological Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionalių Kinijos β-sitosterolių gamintojų, nes jums tereikia geriausio, kainos, ekologiško, 100% gryno gamtos ir GMP gamyklos β-sitosterolio, prašome susisiekti su mumis. mus. Sveiki atvykę į didmeninių ir didelių kiekių β-sitosterolio, beta sitosterolio, b-sitosterolio, fitosterolio, 83-46-5, 201-480-6, beta-sitosterolio iš mūsų.

Tyrimo