Banner
Namuose > Produktai >> Monomeras

beta sitosterolio nauda sveikatai Beta Sitosterolis

Beta Sitosterolis
Pokalbis dabar

Informacija apie

Beta Sitosterolio pagrindinė informacija

Spec. 98% HPLC
Išvaizda: balti kristaliniai milteliai
CAS Nr .: 83-46-5
EINECS Nr .: 201-480-6
Molekulinė formulė: C29H50O
Molekulinė masė: 414,71


Beta sitosterolio funkcija

Beta-sitosterolis yra augalinė medžiaga, panaši į cholesterolio kiekį. Tai gali padėti sumažinti cholesterolio kiekį, apribojant cholesterolio kiekį, kuris gali patekti į organizmą. Jis taip pat gali jungtis prie prostatos, kad sumažintų patinimą (uždegimą). Augalų steroliai buvo chemiškai aprašyti 1922 m. Vėliau 1950-aisiais buvo pastebėta, kad šie steroliai mažina cholesterolio koncentraciją serume sumažindami cholesterolio absorbciją iš žarnyno. Tačiau iki 1980 m. Į rinką pateko statinai, todėl augalų sterolių vaidmuo mažinant lipidų kiekį sumažėjo. Vėliau buvo pripažinta, kad augalų steroliai gali būti pridedami prie natūralių medžiagų. Atrodo, kad Margarinas yra ideali transporto priemonė. Per pastaruosius 15 metų literatūroje taip pat buvo pateikta keletas pranešimų, kad fitosteroliai turi tam tikrą imunologinį aktyvumą.

Beta-sitosterolis yra augaluose randama medžiaga. Chemikai tai vadina „augalų sterolio esteriu“. Jis randamas vaisiuose, daržovėse, riešutuose ir sėklose. Jis naudojamas vaistams gaminti. Beta-sitosterolis naudojamas širdies ligoms ir aukštam cholesterolio kiekiui. Jis taip pat naudojamas imuninei sistemai stiprinti ir gaubtinės žarnos vėžio prevencijai, taip pat tulžies akmenims, peršalimui ir gripui (gripui), ŽIV / AIDS, reumatoidiniam artritui, tuberkuliozei, psoriazei, alergijoms, gimdos kaklelio vėžiui, fibromialgijai, sisteminei raudonajai vilkliai. eritematosus (SLE), astma, plaukų slinkimas, bronchitas, migrenos galvos skausmas ir lėtinis nuovargio sindromas.

Tai mažina cholesterolio, priešuždegimo, opos ir priešvėžinių savybių klinikines savybes, taip pat gali būti naudojamas kaip plaukų priežiūros maistinė medžiaga ir odos priežiūros maistinė medžiaga kosmetikai, be to, ji naudojama kaip naujo tipo gyvūnas pašarų, atsižvelgiant į naudos augimo požymius, skatinti sveiką ir padidinti produkciją.


Beta sitosterolio panaudojimas

Kaip antioksidantas maisto ir pašarų prieduose
Kaip kosmetikos odos alimentai ir drėkintuvai
Kaip steroidinių vaistų ir vitamino D3 žaliava


Analizės sertifikatas

Bandymas

Specifikacijos

Rezultatas

Β-sitosterolio kiekis:

≥98%

98,31%

Išvaizda:

Baltas kristalinis milteliai

Atitinka

Kvapas ir skonis:

Charakteristika

Atitinka

Tinklo dydis:

100 proc

Atitinka

Džiūvimo nuostoliai:

≤1,0%

0,28%

Lydymosi temperatūra:

138 142 ~ 142 ℃

140 ℃

Sunkieji metalai:Kaip:

≤2 PPM

Atitinka

Pb:

≤1 PPM

Atitinka

Hg:

≤0,5PPM

Atitinka

Mikrobiologija:

Bendras plokštelių skaičius:

Mielės ir pelėsiai:

E.Coli:

S. Aureus:

Salmonella:

 

<1000 cfu="">

<100cfu>

Neigiamas

Neigiamas

Neigiamas

 

36cfu / g

17cfu / g

Atitinka

Atitinka

Atitinka

Išvada:

Atitinka USP32 standartąPakuotė ir pristatymas

Beta Sitosterol

Įmonės vaizdas

Xi'an Fengzu biologinių technologijų Co, Ltd yra viena iš profesionalių Kinijos β-sitosterolio gamintojai, visiems jums reikia geriausio, kainos, organinių, 100% gryno, gamtos ir GMP gamyklos β-sitosterolio, prašome nedvejodami kreiptis mus. Sveiki atvykę į didmeninę didmeninę ir didelį kiekį β-sitosterolio, beta sitosterolio, b-sitosterolio, fitosterolio, 83-46-5, 201-480-6, beta-sitosterolio.

Tyrimo