Banner
Namuose > Produktai >> API

Vinkristino sulfatas

Vinkristino sulfatas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija

produkto pavadinimas

Vinkristino sulfatas

Kitas vardas

Vinkristino sulfato milteliai

Specifikacija

99%

Išvaizda

Balta arba pieno balta kristalinė porda

Molekulinė formulė

C46H58N4O14S

Molekulinė masė

923.04

CAS Nr.

2068-78-2 & nbsp;

EINECS Nr.

218-190-0

Standartinis

USP arba EP

Sertifikatai

ISO, KOSHER, FDA

Tiekėjas

FZBIOTECH

Įvertinimas

Medicinos

Struktūrinė formulė

Vincristine Sulphate.gif


Įvadas

Vinkristino sulfatas išgaunamas iš vinca žiedų. Priešvėžinis taikinys yra mažas vamzdelis, kuris daugiausia slopina agregaciją. Tubulinas gali slopinti verpstės formavimąsi ir sustabdyti mitozę vidutinės trukmės laikotarpiu. Tai trukdo baltymų metabolizmui ir slopina RNR veiklą. Jis gali slopinti ląstelių membranų lipidų sintezę ir perkėlimą, aminorūgštis vinkristinas ant ląstelės membranos turi stipresnį poveikį užkertant kelią vėžio transplantacijai nei katarantinas.


Privalumai 0010010 nbsp;

1. Naudojamas injekcinio laipsnio vinkristino sulfato paruošimui. Laikymas: laikyti uždarytoje talpykloje, vėsioje vietoje ir saugoti nuo šviesos.

2. Tai gali paveikti verpstės ląstelių susidarymą, mitozė sustoja ląstelės ciklo viduryje, o M-fazė turi vėlavimą ar sulėtėjimą. Be to, jis taip pat slopina purino, RNR ir DNR sintezę. Vaistas priklauso specifiniams ląstelių ciklo vaistams. Jis daugiausia naudojamas ūminei limfocitinei leukemijai, Hodžkino 0010010 # 39 ligai, piktybinei limfomai, smulkialąsteliniam plaučių vėžiui, krūties vėžiui, kiaušidžių vėžiui ir virškinimo trakto vėžiui gydyti.


Šalutinis poveikis 0010010 nbsp; 0010010 nbsp;

1. Nervų sistemos toksiškumas: daugiausia pasireiškiantis tirpimu, parestezija, bendru silpnumu, sausgyslių refleksu, raumenų skausmu, vidurių užkietėjimu, paralyžiniu žarnų nepraeinamumu, kaukolės nervo paralyžiumi.


2. Gali sukelti plaukų slinkimą, kartais karščiavimą, pykinimą ir vėmimą.


3. Injekcija į veną gali sukelti tromboflebitą. Jei kraujagyslė nutekės, tai gali sukelti vietinę audinių nekrozę ir nuolatinį skausmą.


Įmonė


Vincristine Sulphate Supplier


Tyrimo