Banner
Namuose > Produktai >> API

Lansoprazolas

Lansoprazolas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie Lansoprazolį

Produkto pavadinimas: Lansoprazole

CAS numeris: 103577-45-3

Molekulinė formulė: C16H14F3N3O2S

Molekulinė masė: 369,36

Išvaizda: balta tvarka

Bandymas: 99%

Struktūrinė formulė

Lansoprazole.gif

Lansoprazolio nauda

Nepageidaujamos reakcijos

1.Filtraktinės reakcijos: kartais bėrimas, niežulys ir kiti simptomai. Prašome nutraukti gydymą.

2. Kraujo sistema: kartais anemija, leukopenija, eozinofilinė rūgštis padidina rutulį ir kitus simptomus, retai pasireiškia trombocitopenijos simptomai.

3. Virškinimo sistema: kartais vidurių užkietėjimas, viduriavimas, troškulys, pilvo pūtimas ir kiti simptomai, kartais GOT, GPT, ALP ir LDH, r-GTP augimo reiškiniai, turime atidžiai stebėti, ir jei pasireiškia nenormalus reiškinys, turime sustabdyti gydymą ar kitą tinkamą šalinimą.

4.Mentinė nervų sistema: kartais galvos skausmas, letargija ir kiti simptomai. Retai atsiranda nemiga, galvos svaigimas ir kiti simptomai.

5.Urogenitalinė sistema: Dažnas šlapinimasis, proteinurija, impotencija.

6.Kiti: retkarčiais pasireiškia karščiavimas, padidėjęs cholesterolio kiekis, šlapimo rūgšties padidėjimas ir kiti simptomai.


Pristatymas ir paketas

Lansoprazole


Įmonė

Lansoprazole Supplier

Lansoprazole Manufacturer


Xi'an Fengzu Biologinės Technology Co, Ltd "yra viena iš profesionaliausių Kinijos aukščiausios kokybės lansoprazolio, USP lansoprazolio, ep lansoprazolepowder gamintojų, visiems jums reikia geriausio, kainos, ekologiško, 100% gryno, gamtos ir GMP gamyklos aukščiausios kokybės lansoprazolio , usp lansoprazole, ep lansoprazolepowder, prašome susisiekti su mumis. Ir sveikiname didmeninės didmeninės ir didelio kiekio geriausios kokybės lansoprazolį, usp lansoprazolį, ep lansoprazolepowder iš mūsų.

Tyrimo