Banner
Namuose > Produktai >> Monomero

Breviskapinas

Breviskapinas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Breviskapino pagrindinė informacija

Produkto pavadinimas: Breviscapine

Kitas pavadinimas: Scutellarin, Breviscapinun

CAS Nr .: 27740-01-8

Išvaizda: šviesiai geltonasis milteliai

Molekulinė formulė: C21H18O12

Molekulinė masė: 462,37

Grynumas: 98%


Trumpas breviskapino pristatymas

Breviskapinas (Scutellarin) yra flavonas, fenolio cheminis junginys. Tai galima rasti Scutellaria barbata ir S. lateriflora.

Scutellarinas yra natūralus fitoaleksinas, kurį gamina kai kurie aukštesni augalai, reaguodami į sužalojimą ar grybelinę infekciją. Fitoaleksinai yra cheminės medžiagos, kurias augalai gamina kaip apsaugą nuo infekcijos, kurią sukelia patogeniniai mikroorganizmai.

Breviskapinas priklauso Erigeron reviscapus flavonsides, išgautas iš Erigeron breviscapus (Vant.) Rankos. ¨Cmazz. Farmakologija, plečianti smegenų kraujagysles, mažinant smegenų kraujagyslių obstrukciją, didinant kraujo tekėjimą smegenyse, gerinant mikrocirkuliaciją ir rodant antitrombocitų agregaciją.


Breviskapino panaudojimas

1. Breviskapinas gali skatinti tulžies sekreciją, bet kitas wogonin ingredientas neturi tokio poveikio. Baicaleinas gali paskatinti papildomų kūno žarnyno judėjimą, bet wogonin neturi tokio poveikio. Huang qin turi silpną viduriavimo efektą.

2. Breviskapinas turi antioksidinį poveikį, slopina kapiliarų pralaidumą ir anti- acetilcholino bei anti-anafilaksijos poveikį.

3. Breviskapinas gali skatinti fermentą, kuris gamina azoto oksidą, galimą insulto ir miokardo infarkto gydymą.

4. Breviskapinas gali užsikrėsti hepatito B virusu.


Breviskapino privalumai

1. Breviskapinas gali pagerinti smegenų kraujotaką, padidinti smegenų kraujotaką, sumažinti kraujagyslių pasipriešinimą, padidinti kraujo ir smegenų barjero pralaidumą, skatinantį smegenų trombozės susidarymą ir gydymą.

2. Breviskapinas gali sumažinti miokardo deguonies suvartojimą, padidinti mitybos miokardo kraujotaką, pagerinti miokardo mikrocirkuliaciją.

3. sumažinti cholesterolio kiekį, sumažinti aukštą kraujo klampumą, trombocitų agregaciją.

4. didinant kepenų retikuloendotelio ląstelių ir makrofagų fagocitinę funkciją, padidėjus CAMP kiekiui kraujyje, pagerėja imuninė sistema.


Pakuotė ir pristatymas

Breviscapine

Įmonės vaizdas

Tyrimo