Banner
Namuose > Produktai >> API

Chloramfenikolis

Chloramfenikolis
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pagrindinė informacija apie chloramfenikolį

Pavadinimas: Chloramfenikolis

CAS: 56-75-7

Formulė: C11H12Cl2N2O5

Molekulinė masė: 323,13

Išvaizda: balta arba nešvari milteliai

Grynumas: 99% MIN

Struktūrinė formulė

Chloroamphenicol.gif

Chloramfenikolio įvedimas

Chloramfenikolis yra plataus spektro antibiotikas, kuris slopina translaciją 50S ribosominio subvieneto peptidiltransferazės pakopoje. Paprastai jis yra bakteristatinis ir veiksmingas prieš įvairius gramteigiamus ir gramnegatyvius organizmus. Chloramfenikolis pasižymi antikonkretizuojančiu aktyvumu ir veikia taip pat ir nuo chittidozių, atsirandančių dėl psitakozės-limfogranulomos grupės. Gauta iš dirvožemio bakterijos Streptomyces venuzuelae kultūrų, izoliuotų nuo mėnulio sraigės, Lunatia heros ir pagamintos sintetiniu būdu. Naudinga bakterijų CAT geno parinkimui.


Chloramfenikolio privalumai

Chloramfenikolis yra veiksmingas prieš įvairias gramteigiamas ir gramneigiamas bakterijas, įskaitant daugumą anaerobinių organizmų. Dėl atsparumo ir saugos problemų jis nebėra pirmos eilės agentas bet kokioms indikacijoms išsivysčiusiose šalyse, nors jis kartais naudojamas akių infekcijoms; nepaisant to, pasaulinė bakterijų atsparumo naujiems vaistams problema sukėlė naują susidomėjimą jo naudojimu. Mažas pajamas gaunančiose šalyse chloramfenikolis vis dar plačiai naudojamas, nes jis yra labai nebrangus ir lengvai prieinamas.

Didžiausias nepageidaujamas poveikis, susijęs su gydymu chloramfenikoliu, yra toksiškumas kaulų čiulpams, kuris gali pasireikšti dviem skirtingomis formomis: kaulų čiulpų slopinimas, kuris yra tiesioginis toksinis vaisto poveikis ir paprastai yra grįžtamasis, ir plastinė anemija, kuri yra unikali (retas). nenuspėjama ir nesusijusi su doze) ir paprastai mirtina.


Pristatymas ir paketas

Chloramphenicol

Įmonė

Chloramphenicol Supplier

ChloramphenicolManufacturer


Xi'an Fengzu biologinės Technology Co, Ltd yra viena iš profesionalių Kinijos aukščiausios kokybės chloramfenikolio, usp chloramfenikolio, ep chloramfenikolio gamintojai, visiems jums reikia geriausių, kainų, ekologiškų, 100% grynų, gamtos ir GMP gamyklos aukščiausios kokybės chloramfenikolio , usp chloramfenikolis, ep chloramfenikolis, prašome susisiekti su mumis. Ir sveikiname didmeninės didmeninės ir didelio kiekio geriausios kokybės chloramfenikolis, usp chloramfenikolis, ep chloramfenikolis iš mūsų.


Tyrimo